Делкон-Україна

ТОВ Делкон-Україна

Київ
Тел .:
044 526-XX-XX Показати телефон +380 44 526 9061
Моб.:
067 508-XX-XX Показати телефон +380 67 508 2424
Тел .:
044 526-XX-XX Показати телефон +380 44 526 9061
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
Опис

ТОВ Делкон-Україна

ТОВ «Делкон Україна» вже 14 років на українському фасадній ринку пропонує алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) - композитний матеріал для будівництва, архітектури та дизайну інтер'єрів - від світового лідера з виробництва АКП "alcoa architectural products merxheim", Франція.
Відмінні характеристики АКП Reynobond® (РЕЙНОБОНД) від панелей-аналогів:
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) - має виняткове європейське походження і відповідно європейська якість,
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) мають не тільки початкові високі фізико-механічні показники, але найголовніше, вони стабільні в часі (на відміну від деяких китайських виробників АКП).
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) мають дуже високий коефіцієнт жорсткості, що дозволяє виготовляти касети великих розмірів або при стандартних форматах використовувати більш економні різновид таких панелей.
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) фарбуються в стандартні кольори RAL або можуть бути пофарбовані в колір «хамелеон».
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) випускаються в декількох стандартних розмірах по ширині 1 м, 1,25 м або 1,5 м, а довжина алюмінієвих композитних панелей Reynobond® (РЕЙНОБОНД) може досягати 6,5 м, що дозволяє скоротити до мінімуму відходи від нераціонального розкрою, а відповідно оптимізувати витрати на будівництво об'єкта.

ТОВ «Делкон-Україна», як ексклюзивний уявити «Moeding Keramikfassaden GmbH», (Німеччина) пропонує затребуваний нині на фасадній ринку популярний і модний продукт - фасадні панелі з натуральної кераміки Moeding (Моедінг). На сьогоднішній день в світі є різні аналоги нашого продукту, наприклад, ArGeTon (Аргетон), Creaton (Креатон), Tonality (Тоналіті), Architon (Архітон), Faveton (Фаветон), але до лідера по даному продукту, а саме керамічна плита Moeding (Моедінг) / Німеччина їм ще далеко.
Відмінні характеристики керамічних плит Moeding (Моедінг) / Німеччина:
• Великий досвід застосування - Moeding (Моедінг) / Німеччина - використовуються в світі більше 30 років для облаштування вентильованих фасадів в світі.
• Висока якість - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - виготовляються з власної сировини при постійному контролі якості.
• Висока міцність - - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - складаються з двох шарів і мають товщину 30 мм., Що забезпечує перевагу по міцності більш ніж в 4 (чотири) рази показники міцності одношарових плит інших виробників.
• Висока морозостійкість - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - це досягається абсолютно унікальному технологічного устаткування і технологічного процесу і високу культуру виробництва європейського виробництва.
• перевірених - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - схвалені провідними дослідницькими інститутами Західної Європи.
• Пожежна - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - підтверджено вогневими випробуваннями в Лабораторії протипожежних досліджень, сертифікаційних випробувань та експертизи в будівництві ЦНДІБК ім. В.А. Кучеренко
• Сейсмостійкість фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - пройдені сейсмічні випробування в Центрі досліджень сейсмостійкості споруд ЦНІЇСЬК ім. В. А. Кучеренко розширюють географію можливого будівництва до районів з сейсмічністю 7-9 балів
• фукціонального - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - мають атмосферостійкістю, стійкістю кольору, стійкістю до УФ-променів, стійкість до агресивних середовищ (кислот, лугів), а також мають виняткову функціональністю, завдяки властивостями самоочищення і антіграффіті
• Естетичність - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина -
мають:
 21 натуральний природний колір, пофарбований в масі, а також додаткову можливість нанесення кольорової глазурі відповідно до кольору по каталогу RAL.
 Ширину 150-600 (max - 1000 мм), а довжину ширина 250-3000 мм, з градацією 1мм.
 Кілька видів поверхні: пряма, хвиляста, рустована і т.д.
 Можливість поєднання зі спеціальними архітектурними елементами сонцезахисту і дизайну фасаду: ламелі, багети і т.д.
• Статусність і респектабельність - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - застосовувалися як в Німеччині так і в інших країнах, в тому числі Франція, Чехія, Австрія, Швейцарія, Литва, Італія, Нідерланди, Данія, Нова Зеландія, США, ОАЕ , Китай, а також Росія і Україна. А такі знакові проекти, як багатофункціональний комплекс на Потсдамер Платц в Берліні, архітектори Рензо Піано, Річард Роджерс житлова забудова в Дуйсбурзі, Німеччина, архітектор Норман Фостер будинок клініки в Вольсбург, Німеччина архітектор Коллер Хейтман, житловий будинок в Лондоні Великобританія архітектор Патер Тейлор вивели фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина в чинного лідера світового ринку фасадних матеріалів.


Запрошуємо до співпраці проектні організації, девелоперські компанії, фасадні фірми, преработчіков алюмінієвих композитних панелей, менеджерів проектів, служби постачання і комплектації фірм забудовників.
Телефонуйте і ми обов'язково домовимося.
"REYNOBOND" ( «РЕЙНОБОНД») алюмінієві композитні панелі
"REYNOBOND" ( «РЕЙНОБОНД») алюмінієві композитні ...
398.00грн
Алюмінієві композитні панелі "REYNOBOND" ( «РЕЙНОБОНД») -лучная ціна в Україні
Алюмінієві композитні панелі "REYNOBOND" ( ...
400.00грн
Вентильовані керамічні фасади Moeding (Моедінг) - для тих, хто вибирає тільки найкраще.
Вентильовані керамічні фасади Moeding (Моедінг) - ...
540.00грн
Керамогранит для фасадов.
144.00грн
Оновлення: 18.03.2013
Зареєстровано: 19.12.2012
Ідентифікатор: 17811
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/delcon
QR-код сторінки компанії Делкон-Україна
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, ул. Ломоносова, 8б
Метро Голосеевская
Популярність компанії
31 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 220

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua