Делкон-Україна

ТОВ Делкон-Україна

Київ
Тел.:
+380 44 526 XX XX +380 44 526 9061
Моб.:
+380 44 526 XX XX +380 67 508 2424
Тел.:
+380 44 526 XX XX +380 44 526 9061
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Делкон-Україна

ТОВ «Делкон Україна» вже 14 років на українському фасадній ринку пропонує алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) - композитний матеріал для будівництва, архітектури та дизайну інтер'єрів - від світового лідера з виробництва АКП "alcoa architectural products merxheim", Франція.
Відмінні характеристики АКП Reynobond® (РЕЙНОБОНД) від панелей-аналогів:
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) - має виняткове європейське походження і відповідно європейська якість,
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) мають не тільки початкові високі фізико-механічні показники, але найголовніше, вони стабільні в часі (на відміну від деяких китайських виробників АКП).
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) мають дуже високий коефіцієнт жорсткості, що дозволяє виготовляти касети великих розмірів або при стандартних форматах використовувати більш економні різновид таких панелей.
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) фарбуються в стандартні кольори RAL або можуть бути пофарбовані в колір «хамелеон».
• Алюмінієві композитні панелі Reynobond® (РЕЙНОБОНД) випускаються в декількох стандартних розмірах по ширині 1 м, 1,25 м або 1,5 м, а довжина алюмінієвих композитних панелей Reynobond® (РЕЙНОБОНД) може досягати 6,5 м, що дозволяє скоротити до мінімуму відходи від нераціонального розкрою, а відповідно оптимізувати витрати на будівництво об'єкта.

ТОВ «Делкон-Україна», як ексклюзивний уявити «Moeding Keramikfassaden GmbH», (Німеччина) пропонує затребуваний нині на фасадній ринку популярний і модний продукт - фасадні панелі з натуральної кераміки Moeding (Моедінг). На сьогоднішній день в світі є різні аналоги нашого продукту, наприклад, ArGeTon (Аргетон), Creaton (Креатон), Tonality (Тоналіті), Architon (Архітон), Faveton (Фаветон), але до лідера по даному продукту, а саме керамічна плита Moeding (Моедінг) / Німеччина їм ще далеко.
Відмінні характеристики керамічних плит Moeding (Моедінг) / Німеччина:
• Великий досвід застосування - Moeding (Моедінг) / Німеччина - використовуються в світі більше 30 років для облаштування вентильованих фасадів в світі.
• Висока якість - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - виготовляються з власної сировини при постійному контролі якості.
• Висока міцність - - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - складаються з двох шарів і мають товщину 30 мм., Що забезпечує перевагу по міцності більш ніж в 4 (чотири) рази показники міцності одношарових плит інших виробників.
• Висока морозостійкість - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - це досягається абсолютно унікальному технологічного устаткування і технологічного процесу і високу культуру виробництва європейського виробництва.
• перевірених - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - схвалені провідними дослідницькими інститутами Західної Європи.
• Пожежна - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - підтверджено вогневими випробуваннями в Лабораторії протипожежних досліджень, сертифікаційних випробувань та експертизи в будівництві ЦНДІБК ім. В.А. Кучеренко
• Сейсмостійкість фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - пройдені сейсмічні випробування в Центрі досліджень сейсмостійкості споруд ЦНІЇСЬК ім. В. А. Кучеренко розширюють географію можливого будівництва до районів з сейсмічністю 7-9 балів
• фукціонального - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - мають атмосферостійкістю, стійкістю кольору, стійкістю до УФ-променів, стійкість до агресивних середовищ (кислот, лугів), а також мають виняткову функціональністю, завдяки властивостями самоочищення і антіграффіті
• Естетичність - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина -
мають:
 21 натуральний природний колір, пофарбований в масі, а також додаткову можливість нанесення кольорової глазурі відповідно до кольору по каталогу RAL.
 Ширину 150-600 (max - 1000 мм), а довжину ширина 250-3000 мм, з градацією 1мм.
 Кілька видів поверхні: пряма, хвиляста, рустована і т.д.
 Можливість поєднання зі спеціальними архітектурними елементами сонцезахисту і дизайну фасаду: ламелі, багети і т.д.
• Статусність і респектабельність - фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина - застосовувалися як в Німеччині так і в інших країнах, в тому числі Франція, Чехія, Австрія, Швейцарія, Литва, Італія, Нідерланди, Данія, Нова Зеландія, США, ОАЕ , Китай, а також Україна. А такі знакові проекти, як багатофункціональний комплекс на Потсдамер Платц в Берліні, архітектори Рензо Піано, Річард Роджерс житлова забудова в Дуйсбурзі, Німеччина, архітектор Норман Фостер будинок клініки в Вольсбург, Німеччина архітектор Коллер Хейтман, житловий будинок в Лондоні Великобританія архітектор Патер Тейлор вивели фасадні керамічні плити Moeding (Моедінг) / Німеччина в чинного лідера світового ринку фасадних матеріалів.

Запрошуємо до співпраці проектні організації, девелоперські компанії, фасадні фірми, преработчіков алюмінієвих композитних панелей, менеджерів проектів, служби постачання і комплектації фірм забудовників.
Телефонуйте і ми обов'язково домовимося.
Оновлення: 18.03.2013
Зареєстровано: 19.12.2012
Ідентифікатор: 17811
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/delcon
Центральний офіс
Київ, ул. Ломоносова, 8б
Метро Голосіївська
Популярність компанії
40 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 2 259