Калькулятор ефективності вікон

Дата розрахунку: 20.07.2018. Версія бази даних: 1.12. Версія програмного забезпечення: 2.0.
location_on

buildКомпоненти
Матеріал
Профіль
Склопакет

border_allПодробиці
Тип вікна
Ширина, м
Висота, м
Кількість вікон

nature_peopleУмови
Орієнтація
Зовнішнє затінення
Тип опалення
Порівняти з
Енергоефективність вікон в один крок
location_on
Вибрати місто
build
Профіль і склопакет
border_all
Розміри вікна
nature_people
Умови експлуатації
Розрахунок енергозбереження

Що таке "Енергокалькулятор вікон OKNA.ua"


Незалежний і офіційно акредитований "Енергокалькулятор OKNA.ua"
розраховує теплоізоляційні характеристики віконних блоків і економію на опаленні та кондиціонуванні.
Результати обчислень враховують розміри, архітектуру і комплектуючі вікон і не залежать від конкретного виробника або постачальника.*
НДІБМВ
Розрахунки відповідають чинним нормам. Вони підтверджені державним інститутом ДП «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів НДІБМВ».

Що можна зробити


Незалежний "Енергокалькулятор OKNA.ua" допомагає менше ніж за 1 хвилину:

  1. Зрозуміти, чи відповідає віконний блок нормам і вимогам програми «теплих» кредитів.
  2. Порахувати скільки енергії і грошей можуть економити вікна, пропоновані на ринку (більше 190 профільних систем і 20 типів склопакетів).
  3. Порівняти вироби різної комплектації від однієї або різних компаній, щоб зрозуміти яке буде тепліше економічніше тихіше.
  4. Порівняти конструкції з тими, які вже встановлені, щоб розуміти чи будуть вони тепліші і економічніші і на скільки.
  5. Зіставити різницю в ціні віконного блоку і економію на опаленні та кондиціонуванні за рік, і за 30 років експлуатації, щоб розуміти, яка інвестиція більш вигідна.

Хто може робити розрахунок


Покупцям вікон Енергокалькулятор допомагає зрозуміти, чи будуть вироби теплими, чи відповідають вони нормам і вимогам програми «теплих» кредитів, оцінити заощаджену енергію і гроші за сезон і 30 років експлуатації, послухати, як конструкції захищають від шуму.
Власники котеджів найбільш чутливі до підвищення тарифів на опалення. Вони використовують Енергокалькулятор і вибирають віконні блоки, які скоротять витрати на опалення і кондиціонування і допоможуть уникнути величезних витрат на утримання будинку.
Представники ОСББ та багатоквартирних будинків швидко і без спеціальної підготовки можуть зрозуміти, які конструкції відповідають нормам і підходять під програми «теплих» кредитів.
Менеджери компаній проводять незалежний розрахунок покупцям, показують теплоізоляційні характеристики вироби, відповідність нормам, економію в грошах у процесі експлуатації, аргументують вибір більш теплих рішень.
Виробники і продавці вікон використовують результати незалежних обчислень на сайтах із посиланням на розрахунок "Енергокалькулятора OKNA.ua" і аргументують покупцям вибір більш теплих і якісних рішень.