Геоід

ТОВ Геоід

Пакет Оптимальний +
Виробник
Знам`янка, Кропивницький, Черкаси, Запоріжжя, Херсон...
Тел .:
743 437-XX-XX Показати телефон +380 5233 74278
Моб.:
050 457-XX-XX Показати телефон +380 50 457 3790
Тел .:
743 437-XX-XX Показати телефон +380 5233 74278
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Розрахунок вікон
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Профіль
WDS
Фурнітура:
Axor
HOPPE
SIEGENIA
GEZE
FUHR
FAPIM
Велике виробництво з обладнанням на 1000 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 30000 шт. в місяць.
Опис

ТОВ Геоід

Найбільший в центральній Україні завод вікон і дверей (Торгова марка ГЕОІД).
Виготовляє вікна та двері з всього спектру профільних систем WDS і GALAXY, вироблених основним партнером - ТОВ "Міропласт".
Великі виробничі потужності, власне склопакетне виробництво, заводський автопарк і складське господарство, логістичні центри в регіонах - все це запорука Вашого успіху в роботі з нашою компанією.
Вся продукція, що випускається і технологічний процес сертифіковані в системі УкрСЕПРО та ISO 9001: 2008.
Ідеальна якість, мінімальні терміни, оптимальна ціна, кращий сервіс та інновації - ось наші головні пріоритети.
Складські запаси ламінації, власне виробництво арок, ексклюзивні пропозиції по підвіконням OpenTeck і WDS, різним відливам і москітним системам - додаткові бонуси в роботі з нами.
Термін виготовлення замовлення - 2 дні.
Здійснюємо безкоштовну доставку замовлень дилерам по всій Україні!

ГЕОІД в Україні

ГЕОІД в Україні
Сьогодні, компанія «ГЕОІД» має в своєму розпорядженні ексклюзивним для України заводом оснащеним найсучаснішим автоматичним обладнанням, і це дозволяє задовольнити будь-який найвишуканіший запит наших клієнтів в віконно-дверної продукції з ПВХ.
Вікна та двері WDS торгової марки ГЕОІД - добре відомі в країні.
Вся продукція випускається підприємством сертифікована в системі УкрСЕПРО і багаторазово відзначалася великою кількістю нагород, як на державному так і міжнародному рівні.
Пріоритетами компанії є інновації у виробництво і його висока культура для забезпечення потреб замовника. Стратегія компанії полягає у виробництві і реалізації високоякісної продукції за реальними і чесними цінами.

Наш завод

Наш завод
Виробничі потужності компанії «ГЕОІД» розташовані в місті Знам'янка Кіровоградської області на території 15944 кв. м. і являють собою побудований з нуля спеціалізований завод для випуску вікон і дверей з ПВХ і нестандартних конструкцій.
     Спільно з проектантів, технологами та будівельниками ми пройшли повний цикл кропіткої роботи по створенню сучасного віконного підприємства пропрацювавши при цьому кожна ланка технологічного процесу і логістики.
     У 4-поверховому адміністративно-побутовому корпусі заводу розмістилася вся адміністративно-управлінська структура підприємства - це вагомо спростило роботу нашим дилерам і замовникам.
Управлінська структура заводу включає адміністрацію та ряд ключових департаментів - фінансовий, оптових продажів, закупівель, виробничий і логістики. Зразки продукції, що випускається представлені тут же - в виставковому центрі, де може оформити замовлення будь-який клієнт підприємства.
     Виробництво розміщено в цехах, які в свою чергу поділені на ділянки і робочі місця - цех виготовлення склопакетів, цех виготовлення конструкцій, складальний цех, цех нестандартних конструкцій, цехи додаткових матеріалів (сітки, підвіконня, відливи).
     Усі вхідні матеріали зберігаються на критих, відокремлених складах, розмір і розташування яких прив'язані до технологічного ланцюга виробництва - склади профілів ПВХ, армована, фурнітури, скла, стеклопакетной комплектації і ін. Окремої уваги заслуговують склади готової продукції та вантажні рампи заводу місткість яких дозволяє прийняти і впорядкувати за напрямками всю продукцію складального цеху, зберігати в «буферній зоні» до відвантаження 10000 кв.м. віконно-дверних виробів, а найголовніше - безперебійно відвантажувати 2000 кв.м. продукції замовникам в зміну!
     У 2011 році компанія «ГЕОІД» закінчила 2-ю чергу реконструкції свого заводу і вийшла на виробничу потужність 50000 кв. м. віконно-дверних виробів в місяць, але це не межа. Наступний, вже запланований на 2014 рік кордон - 100000 кв. м. продукції в місяць.

Виробниче серце заводу

Виробниче серце заводу
Передове обладнання концерну Stürtz, встановлене на заводі ГЕОІД, дає нашим партнерам (дилерам) основу, завдяки якій вони легко зміцнюють свої позиції серед конкурентів, а кінцевий споживач отримує високоякісний продукт.
Широка автоматизація виробництва компанії ГЕОІД дозволила отримати високу продуктивність продукції при постійно високій якості та раціональне використання персоналу та матеріалів, що вигідно нас відрізняє в ціновому сегменті на вікно.
Автоматизації на виробництві було піддано все, що може вплинути на якість кінцевого виробу і дозволить мінімізувати «людський фактор»:
- Прийом замовлень здійснюється в автоматичному режимі через Internet;
- Обробка замовлень і оптимізація матеріалів здійснюється виробничим департаментом в єдиній системі, після чого в «безпаперовому» режимі реального часу з передається на автоматичні верстати;
- Автоматична комп'ютерна різання профілів;
- Автоматичне кріплення армування в профілях;
- Автоматичне свердління всіх технологічних отворів в конструкціях;
- Автоматичні 4-голову лінії зварювання і зачистки рам і стулок з позиціонуванням точно заданого розміру вироби;
- Автоматичне свердління рам під установку імпостов;
- Автоматична підготовка фурнітури;
- Автоматична комп'ютерна різання штапиків з імітацією притиску склопакета;
- Автоматична комп'ютерна різання скла;
- Автоматична лінія мийки та складання склопакетів з попередніми бутилюванням рамок і подальшим нанесенням полісульфіду;
- Облік виробів і напівфабрикатів на всіх ділянках через 1С;
- Автоматизація логістики та оперативного обліку на складах підприємства.
За допомогою інвестицій в обладнання ми прагнемо до лідерства і допомагаємо того ж досягати нашим партнерам, а досягнутий нами до сьогоднішнього дня успіх на віконному ринку країни показує нам, що ми знаходимося на правильному шляху.
"Дороге обладнання - це не мета, це засіб щоб Ви залишилися задоволені, щоб здійснилися Ваші очікування щодо якості нашої продукції і термінів її виготовлення".

Наша дилерська мережа

Наша дилерська мережа
Наша дилерська мережа представлена ​​величезною кількістю партнерів в 16 областях України та їх кількість постійно збільшується.
Придбати і замовити доставку продукцію торгової марки ГЕОІД можна в наступних регіонах / містах України:
1. Вінницька область
2. Дніпропетровська область
3. Донецька область
4. Житомирська область
5. Запорізька область
6. Київська область
7. Кіровоградська область
8. Миколаївська область
9. Одеська область
10. Полтавська область
11. Сумська область
12. Харківська область
13. Херсонська область
14. Черкаська область
15. Чернігівська область
16. АР Крим
Крім того важливим пріоритетом розвитку компанії є відкриття власних представництв і регіональних складів. Сьогодні їх налічується 5 в різних регіонах: Запоріжжя, Дніпропетровськ, Кіровоград, Одеса, Харків і завдання їх співробітників проста - спростити роботу дилерів!

Нова профільна система WDS 8 SERIES

Нова профільна система WDS 8 SERIES
WDS 8 SERIES - це профільна віконна система для вікон нового покоління, створена для сучасних споживачів, які приділяють увагу питанням енергозбереження, а також цінують тепло і затишок в своєму будинку. Нові технологічні рішення роблять вікна з WDS 8 SERIES ідеальним рішенням для котеджів, квартир з утепленими стінами, енергоефіктівних будинків, створених за принципом passive house. Установка WDS 8 SERIES дозволяє заощадити в 2,5 рази більше тепла в приміщенні, в порівнянні зі стандартним трикамерним вікном.
WDS 8 SERIES - це найкраще і сучасне рішення, яке можна знайти сьогодні на ринку, в сегменті енергоефективних і надійних віконних систем.

Характерні особливості WDS 8 SERIES
1. Кількість камер в рамі и стулці збільшено до 6, что значний збільшує теплозберігаючі возможности віконного профілю.
2. Монтажна Глибина збільшена до 82 мм, что Забезпечує Найвищий рівень теплоізоляції и дозволяє, зберігаючі тепло, значний економіті на опалюванні в зимовий период.
3. Склопакет збiльшення до 44 мм., Що дозволяє застосовуваті двокамерну систему склопакета з енергозберігаючім склом и Наповнення аргону.
4. Висота наплаву збільшена до 23 мм (стандарт 20мм), что мінімізує конденсат в зоне алюмінієвої дістанції, яка находится между стеклами.
5. Збільшено камери для армуючою профілю, что надає можлівість! Застосування металевих підсілювача з скроню статичними Показники.
6. Особлива конструкція системи гарантує безпечного передачу НАВАНТАЖЕННЯ Із створки на конструкцію вікна, что впліває на легкість Відкриття и закрівання.

Технічні характеристики:
1. Монтажна ширина 82мм.
2. Теплоізоляція системи - 0,862 м2 • ° c / Вт
3. Система ущільнень - 3 контури
4. Скління - 44 мм 4І * 16Ar * 4 * 16Ar * 4i - 1,2 м2 • ° c / Вт
5. Висота наплаву - збільшена до 23 мм мінімізує ймовірність конденсату в зоні дистанції
6. Високий глянець поверхні
7. Підсилювач - використання в рамі і імпоста квадратного підсилювача покращує статику конструкції
8. Сучасний дизайн - округлі форми стулки і новий штапик
9. Фурнітура - конструкція системи гарантує безпечну передачу навантажень від стулки

Насолоджуйтесь відчуттям благополуччя і спробуйте те, що ми в WDS називаємо комфортним життям. Привабливий дизайн і закруглені лінії профілю WDS 505 | 70 мм надають вікнам елегантність і стиль, пропонуючи відмінну тепло- і звукоізоляцію. Можливе замовлення ламінованої профільної системи з односторонньою або двосторонньою ламінацією, що імітує структуру дерева, що дозволяє задовольнити Ваші індивідуальні вимоги до декору.

Ламінація WDS 8 SERIES

Ламінація WDS 8 SERIES
Пластикові вікна, це ідеальне поєднання новітніх технологій і класичних традицій. Зовні нічим не відрізняючись від дерева, вікна будуть зберігати тепло і звукову зону комфорту Вашого будинку.

Для WDS 8 SERIES ламінація доступна в чотирьох декорах:
- Темна вишня (Колір ущільнювача - Чорний)
- Золотий дуб (Колір ущільнювача - Карамель)
- Горіх (Колір ущільнювача - Карамель)
-дуб Монтана (Колір ущільнювача - чорний)

WDS 505 - передова профільна система WDS

WDS 505 - передова профільна система WDS
МІРОПЛАСТ розробили профільну систему WDS 505 | 70 мм, застосовуючи найсучасніші технології і критерії якості для профільних систем ПВХ з доступних в Європі. Якість даних систем перевершує технічні вимоги, які були поставлені регулюючими органами. Дійсно екологічна система WDS 505 | 70 мм стане для споживачів гарантією збереження тепла, зменшення витрат на енергоносії та створення комфортного клімату всередині приміщення, незважаючи на погодні умови. 5-камерні системи стали стандартом вікон в Європі.

Характерні особливості WDS 505 | 70mm:
Найвищий рівень тепло- і звукоізоляції.
1. Монтажна глибина 70 мм забезпечує найвищий рівень теплоізоляції і дозволяє споживачу значно економити на опаленні в зимовий період, що особливо важливо для будинків з автономною системою опалення.
2. Ширина напливу 17 мм підвищує опір до вітрових навантажень і покращує естетичний вигляд вікна.
3. Сучасний м'який дизайн профілю.
4. Великі камери для армуючого профілю надають можливість застосування армування з високими статичними показниками.
5. Компактна будова в поєднанні з заокругленнями надає профілям сучасний та елегантний вигляд.
6. Оптимальний притвор між рамою і стулкою запобігає проникненню бруду і води.
7. Прямокутна форма нижньої частини стулки дозволяє використовувати стандартну фурнітуру при виготовленні вікна, яка оптимізує вартість конструкції.
8. Естетичний сірий ущільнювач класу TPV.
9. 13 мм переміщення осі паза фурнітури від краю рами збільшує стійкість до злому за рахунок використання противовзломной фурнітури.
10. Гладка поверхня рами полегшує догляд.

Технічні характеристики:
1. Монтажна глибина - 70 мм
2. Товщина зовнішньої стінки - 2,7 мм
3. Нахил дренажу - 2 °
4. Фурнітурна система 12 / 20-13
5. Склопакети - 24 і 32, 38 мм, скло - 4 мм
6. Ширина напливу - 17 мм
7. Опір теплопередачі - 0,84 м2C / Вт

Профільна система ПВХ від WDS - WDS 400.

Профільна система ПВХ від WDS - WDS 400.
Новітньої профільною системою, запущеною у виробництво, стала WDS 400 - 4-камерна профільна система, орієнтована на середній ціновий сегмент ринку, для підвищення рівня продажів вікон і дверей по всій Україні.
WDS 400 заповнить прогалини якості / вартості, які залишили конкуренти.

Переваги профільної системи:
1. Двокомпонентний ущільнювач TPV сірого кольору, який забезпечує оптимальне ущільнення, водонепроникність, високу звукоізоляцію і тривалий термін експлуатації.
2. Можливість використання склопакетів товщиною 24-32 мм зі склом 4 мм.
3. Контур рами, стулки і імпоста сконструйований ідентично, що сприяє їх раціональній обробці.
4. Гладкий похилий фальц в рамі і стулці покращує відведення води і сприяє підтримки профілю в чистоті.
5. Одноступінчатий паз для кріплення штапика разом з оригінальною конструкцією ніжки штапика гарантують його надійне кріплення.
6. Універсальне армування для рами і стулки дозволяє прискорити процес виробництва вікон.
7. Окантовка фальца для установки штапика виконує роль перешкоди для води у відкидному режимі роботи стулки.
8. Несучі частини фурнітури фіксуються двома стінками профілю і різьбовими каналами або двома стінками і армуючим профілем.
9. Для кріплення додаткових профілів сконструйована універсальна система кріплення і ущільнення, яка задовольняє всім вимогам споживача. Ця система дозволяє легко і герметично з'єднувати раму з різними додатковими профілями.
10. Конструктивні особливості профілів дозволяють досягати стабільного кріплення петлі в різьбових каналах.
11. Фурнітурна система 12 / 20-13 дозволяє використовувати противовзломную фурнітуру для більшої безпеки.
12. Розумна система відводу конденсату з вікна.
13. Напівкругла канавка-колектор у фальці рами і стулки полегшує позиціонування фрези при фрезеруванні дренажних пазів, що знижує ризик пошкодження підсилює камери.

Технічні характеристики:
1. Монтажна глибина - 60 мм.
2. Товщина зовнішньої стінки - 2,7 мм.
3. Нахил дренажу - 2 °.
4. Фурнітурна система 12 / 20-13.
5. Склопакети - 24 - 32 мм, скло - 4 мм.
6. Ширина напливу - 14 мм.
7. Опір теплопередачі 0,799 м2C / Вт.

Майстерно спроектована трикамерна система GALAXY

Майстерно спроектована трикамерна система GALAXY
Профіль поставляється з сірим вкатаним ущільнювачем класу TPV / EPDM
Можлива установка скла товщиною 4 мм і склопакетів розміром 24 і 32 мм
Гладкий розлогій фальц в рамі і стулці призначений для кращого відведення води і легкого очищення
Дизайн зазору в рамі, стулці і в імпості розроблений для спрощення конструкції вікна.

Технічні характеристики:
монтажна глибина 60 мм
товщина зовнішньої стінки - 2,55 мм
нахил дренажу 2 °
фурнітурна система 12 / 20-13
склопакет з розмірами 24 и 32 мм, скло 4 мм
двокомпонентний TPV -ущільнювач сірого кольору
опір тепловіддачі 0,711 м² • ° с / Вт

WDS двері

WDS двері
Двері, виготовлені з ПВХ профілів WDS, надають Вашому дому особливий вид зовні і необхідний Вам світло всередині. Незалежно від типу дверей, які Ви бажаєте - одностулкові, двостулкові або відкидні, - з WDS Ви отримаєте чудову якість і ідеальну ізоляцію.

Технічні характеристики:
1. Монтажна глибина - 60 мм.
2. Товщина зовнішньої стінки - 3 мм.
3. Нахил дренажу 2 °
4. Фурнітурна система 12 / 20-13
5. Склопакети - 24 і 32 мм, скло - 4 мм.
6. Ширина напливу - 14 мм.
Пластикове підвіконня колір Горіх ширина 300 мм
Пластикове підвіконня колір Горіх ширина 300 мм
1.00грн
ПВХ підвіконня колір Горіх, ширина 200 мм
ПВХ підвіконня колір Горіх, ширина 200 мм
1.00грн
ПВХ підвіконня колір Горіх, ширина 100 мм
ПВХ підвіконня колір Горіх, ширина 100 мм
1.00грн
Білий ПВХ підвіконня, ширина 200 мм
Білий ПВХ підвіконня, ширина 200 мм
1.00грн
Білий ПВХ підвіконня, ширина 300 мм
Білий ПВХ підвіконня, ширина 300 мм
1.00грн
ПВХ-підвіконня колір білий, ширина 100 мм
ПВХ-підвіконня колір білий, ширина 100 мм
1.00грн
Оновлення: 11.09.2015
Зареєстровано: 30.01.2008
Ідентифікатор: 6941
okna.ua/ua/geoid
QR-код сторінки компанії Геоід
Посилання для мобільних пристроїв
Геоід на мапі
Центральний офіс
Знам`янка, Жовтнева, 14. Знам'янка, Україна 27400
Режим роботи:
Центральний офіс прийому замовлень (клієнтам)
Пн — Сб 08:00‒18:00
Склади готової продукції (клієнтам)
Пн — Сб 08:00‒18:00
Доставка готової продукції (клієнтам)
Пн — Нд 00:00‒23:45
Логіст, диспетчер (клієнтам)
Пн — Нд 00:00‒23:45
Бухгалтерія
Пн — Пт 08:00‒17:00
Склади комплектуючих матеріалів (постачальникам)
Пн — Пт 08:00‒17:00
менеджери: 1 персона
Кропивницький, регіональне представництво
ГЕОИД Кировоград - ул. Медведева, д. 1
Знам`янка, точка продажу
ГЕОИД Знаменка - ул. Трудовая, д. 13
Черкаси, регіональне представництво
ГЕОИД Черкассы - ул.Надпольная 285
Популярність компанії
5 позиція в рейтингу сторінок
44 позиція в рейтингу сайтів
Всього переглядів: 210 670
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua