Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
ІгЛА-Маш

ТОВ ІгЛА-Маш

Одеса
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 48 715 1388
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 48 715 1277
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ ІгЛА-Маш

Фірма пропонує верстати і устаткування для виготовлення вікон з металопластикового (пластикового, ПВХ) профілю різної продуктивності і вікон, конструкцій з алюмінієвого профілю і вентильованих фасадних систем Фірма `голка-Маш` розробила власні лінії з виробництва металопластикових та алюмінієвих вікон. Верстати були спроектовані фахівцями, багато років пропрацювали в оборонному комплексі, і вже в 2000 році були проведені експлуатаційні випробування нових верстатів. У 2001 році на вітчизняний ринок `голка-Маш` випустив першу лінію, яка показала дуже високі експлуатаційні характеристики. Володіючи високим технічним потенціалом, фірма `голка-Маш` в 2002 році стала лідером з виробництва обладнання для виготовлення ПВХ віконних конструкцій на українському ринку. У 2003 році конструктори фірми `голка-Маш` розробили двуголовочние агрегати з різання і зварювання ПВХ профілів, які в поєднанні з базовими агрегатами дозволили збільшити продуктивність лінії до 70 вікон в зміну. У 2005 року розпочався випуск ще трьох агрегатів, які розширили можливості лінії для виготовлення віконних конструкцій з алюмінієвого профілю. В даний час асортимент продукції `голка-Маш` включає більше 20 верстатів і спеціальних пристосувань, за допомогою яких комплектуються виробничі лінії за бажанням замовника, що дозволяють виготовляти від 15 до 100 і більше віконних конструкцій з ПВХ та алюмінієвого профілю в зміну. Після закінчення дворічної гарантії `голка-Маш` виконує післягарантійне обслуговування верстатів. Доставка комплектуючих вузлів по Україні здійснюється протягом одних-трьох діб, що гарантує виробникові вікон безперебійну роботу. Переваги нашого обладнання в порівнянні з імпортним:
- Дворічна (трирічна) гарантія;
- Надійність і простота в обслуговуванні;
- Відсутність в обладнанні тендітних силумінових литих і пластмасових деталей;
- На всіх верстатах використовується пневматика всесвітньо відомої італійської фірми «Camozzi - pneumatic», а покупні вироби, тільки ті, які є на ринку України;
- Можливість зміни конструкції за бажанням замовника;
- Збільшені обороти ріжучого інструменту дозволяє збільшити точність і частоту різу, а також швидкість обробки виробу;
- В разі поломки будь-якої деталі або блоку можлива відвантаження протягом доби необхідного елемента;
- Отримання по телефону оперативної та професійної консультації від виробника;
- Безкоштовне навчання роботі на верстатах і їх обслуговування;
- Надаємо допомогу в розміщенні обладнання в цеху, для найбільш ефективної роботи;
- Наші ціни в порівнянні з німецьким обладнанням, типу Urban, Rapid, Alumatec і інші, менше від 30 до 70%, а в порівнянні з турецьким обладнанням, типу Kaban і Murat, дешевше на 10 - 15%.
Устаткування для виробництва металопластикових вікон І дверей з профілю ПВХ:
1. усорезной маятникова пила - призначена для різання алюмінієвих і ПВХ профілів в діапазоні кутів 45 & # 186; - 90 & # 186; - 45 & # 186 ;; - Підвищений число обертів пильного вузла диска до 4000 об / хв. (& # 216; 400 мм.) Дозволяє отримати точний і чистий зріз профілю (диск поставляється на замовлення за окрему плату); - Порізка здійснюється в автоматичному режимі; - Гідропневматичне подача пильного диска з безступінчатий-регульованою швидкістю (встановлюється на замовлення за окрему плату). 1.1 Підтримуючий рольганг для подачі профілю L = 3,0 м. 1.2 Підтримуючий рольганг з вимірником довжини L = 3,0 м.

2. Двухголовочная пила з порізки профілів ПУМА - автоматичний робочий цикл; - Гідропневматичне подача пильного диска; - Розпилювання в діапазоні кутів 45 & # 186; - 90 & # 186; - 45 & # 186 ;; - Лівий агрегат нерухомий, правий переміщається вручну; - Електронна лінійка для настройки довжини різу або цифрова індикація (на замовлення); - Затиск профілю в двох площинах за допомогою пневмоциліндра; - Трифазний двигун 2 * 1,5 кВт; - Розпилювальний диск & # 216; 400 мм., N = 4000 об. & # 8254; & # 185; (Поставляється на замовлення за окрему плату); - L min - 480mm L max -по замовлення - висота порізки max - 110мм, ширина - 135мм під кутом 45 & # 186 ;.

3. Двухголовочний зварювальний автомат - зварювання під кутом 90 & # 61616; - гарантія правильної та стабільної роботи вироби; - Безпечне управління, автоматичне проходження циклу, пам'ять попереднього розміру; - Оптимізація міцності кута шляхом підстроювання системи потрійного тиску; - Система підігріву плит - максимальна довжина зварного шва - 250 мм - максимальна ширина профілю - 210мм - максимальна висота профілю - 120 мм - L min - 480 mm, L max - на замовлення

4. Агрегат для фрезерування торця імпоста - фрезерує торці імпостного профілю з ПВХ і алюмінію в діапазоні кутів 45 & # 186; - 90 & # 61616 ;; - 4000 об / хв. оборотів фрези дозволяє отримати хорошу чистоту фрезеруемой поверхні з підвищенням продуктивності. - Ручна подача фрези

5. Універсальний автомат, для оплавлення і стикування крайок профілю ПВХ. - Плавне настройка кута зварювання 40 & # 61616; -180 & # 61616 ;; - Обігріваються притискні плити з регульованими верхніми і нижніми ножами (0,2-2 мм.); - Двухпедальная система притиску профілю (кожної педалі відповідає своя плита притиску); - Програмне управління з контролем температури, часу і тиску (триступенева система подачі тиску);

6. Автомат для фрезерування водовідливних пазів - 4 пневмошпінделя, автоматичне керування, 4 фрези; - Затиск профілю в двох площинах за допомогою пневмоциліндра; - Вибір турбіни здійснюється за допомогою перемикача; - Можливість роботи в трьох осях під різними кутами і висотами; - Висота, глибина і кут роботи фрез регулюється.

7.1. Автомат для зачищення звареного кута КЦЗФ - 1 - зачистка зварного шару з одного боку - зачистка напливу на торцях кута стулки і рами; - Автоматичне розпізнавання рама стулка з перемиканням фрез.

7.2. Автомат для зачищення звареного кута КЦЗФ - 2 - одночасна зачистка зварного шару з двох сторін; - Зачистка напливу на торцях кута стулки і рами; - Автоматичне розпізнавання рама стулка з перемиканням фрез.

7.3. Автомат для зачищення звареного кута КЦЗФ - 3
- Одночасна зачистка зварного шару з двох сторін; - Зачистка напливу на торцях кута стулки і рами; - Автоматичне розпізнавання рама стулка з перемиканням фрез; - Можливість без переустановлення фрез обробляти дві різні віконні системи профілів.

8. Автомат для різання штапика - використовується для різання штапика під кутом 45 & # 61616 ;, з одночасною підрізуванням «зуба» штапика; - Порізка з двох сторін штапика відбувається в автоматичному режимі; - Пильний диск & # 216; 230 мм. (Поставляється на замовлення за окрему плату). - Регульована швидкість порізки; - Одночасна порізка 2-ух штапиков (4-х штапиків одночасно - на замовлення). Підтримує рольганг для подачі профілю L = 3м, що підтримує рольганг з вимірником довжини L = 3м

9. Агрегат для порізки металевих підсилювачів - ручна збалансована подача пильного диска; - Пильний диск працює в діапазоні кутів 90 & # 186; - 45 & # 61616 ;; - Диск & # 216; 250 мм. (Max) (поставляється на замовлення за окрему плату); - Система охолодження працює по циркулярному принципом. Підтримують рольганги для подачі; - 1 шт.

10. Автомат для свердління отворів під ручку й фрезерування паза під основний механізм КЦСР - автоматичне свердління трьох отворів в пластиці і металевому підсилювачі в зборі одночасно; - Перехід з операції «свердління» на операцію «фрезерування» здійснюється з пульта управління;

11. Копіювально-фрезерний верстат - призначений для фрезерування різних пазів в профілі ПВХ і алюмінії по копіру;
- Надійний механічний притиск;
- Універсальний копіювальний шаблон;
- Копіювання 1: 1;
- Настільний і стаціонарні варіанти;
- Число оборотів регулюється від 10000 до 30000 об / хв;

12. Автоматичний шуруповерт - пневматичні привід і управління; - Кінцевий вимикач глибини;
- Фіксування профілю за допомогою пневмозажимами;
- Автоматична подача шурупів & # 61638; від 3,5мм до 4,2мм;
- Робота бункера в автоматичному режимі (встановлюється на замовлення за окрему плату

13.Станок кутообтискні СУ-1 - легка настройка на всі стандартні профілі;
- Автоматичне центрування профілю;
- Подвійний пневмозажім;
- Робоча поверхня покрита матеріалом, що не ушкоджує профіль;
- Зусилля пресування (при 8 bar) 4 t;
- Робочий тиск 7-8 bar.

14.Станок для фрезерування композитних панелей
-розмір робочого столу 1000ммх1000мм,
товщина фрезеруемих панелей 3 і 4 мм,
-3-Х фазний двигун 0,75 кВт, 2800об / хв
-фреза, діаметр-160мм, 4000об / хв
Наші партнери: Камоцці-Пневматик-Сімферополь, Дюковский Пасаж Сервіс (http://www.dukpassag.com.ua)
Агрегат для порезки армирования
Агрегат для порезки армирования
1677$
Станок углообжимной СУ
Станок углообжимной СУ
5500$
Агрегат для фрезеровки торца импоста КЦФИ
Агрегат для фрезеровки торца импоста КЦФИ
1295$
Универсальный сварочный автомат
Универсальный сварочный автомат
4066$
Полуавтомат для зачистки сварного угла КЦЗФ
Полуавтомат для зачистки сварного угла КЦЗФ
3504$
Полуавтомат для порезки штапика КЦШР
Полуавтомат для порезки штапика КЦШР
2504$
Застосування - фасади
Постачальники
Ще організації в Одесі
Оновлення: 28.03.2011
Зареєстровано: 30.08.2003
Ідентифікатор: 636
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/igla
QR-код сторінки компанії ІгЛА-Маш
Посилання для мобільних пристроїв
ІгЛА-Маш на мапі
Центральний офіс
Одеса, ул.Прохоровская, 45 Одеса 65000
Популярність компанії
114 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 2 154

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua