KLS-Group

ЧП KLS-Group

Харків
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 57 731 9912
  • Опис
  • Досягнення
Опис

ЧП KLS-Group

KLS-Group Україна- це група компаній, які, грунтуючись на 15-ти річний досвід роботи на ринку будівельних матеріалів і покладаючись на професіоналізм своїх співробітників, пропонують сьогодні своїм клієнтам широкий вибір високоякісної будівельної хімії добре зарекомендували себе на території України торгових марок, таких як : VIK, GREEN VIK, VIKKING, ZALTAN, ZLATAN, DWT. Місія компанії - бути лідером у всьому і всюди при цьому забезпечуючи високий стандарт якості, постійно вдосконалюючи себе і своє оточення.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є імпорт будівельної хімії з Туреччини і країн Євросоюзу, і реалізація цієї продукції на ринках Європи і країн СНД. Товари наших торгових марок широко представлені у всіх регіонах. З моменту подання нашої продукції на ринку будівельної хімії сформувалася широка оптово-роздрібна мережа.

На даний момент ми розширюємо асортимент продукції, в тому числі за рахунок сучасних технологій та інноваційних рішень. На сьогоднішній день наша продукція зарекомендувала себе як продукція стабільного і високої якості.

комплектуючі

Компанії, які пропонують аналогічні послуги
Оновлення: 21.02.2012
Зареєстровано: 16.08.2006
Ідентифікатор: 2675
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/kls-group
QR-код сторінки компанії KLS-Group
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Харків, а/с 9405 61003
Популярність компанії
364 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 746