Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

Kommerling: елегантнi профiлi для сучасної архiтектури

сторінка 1 з 2
2750
Фірма Kommerling, яка відзначила свій 100-літній ювілей у 1997 році, на даний час є одним із провідних виробників віконних профілів у Європі. Більш ніж 50 років Kommerling розробляє та впроваджує у виробництво нові пластмаси. Нині компанія продовжує експериментувати, комбінуючи полівінілхлорид з іншими матеріалами.

На українському ринку Ko..mmerling представляє свою продукцію з другого півріччя 2001 року. За цей період продукція фірми встигла добре зарекомендувати себе серед професіоналів та кінцевих споживачів.
Значною мірою завдяки науково-дослідним розробкам у галузі створення нових матеріалів, Ko..mmerling займає провідні позиції на європейському ринку віконних та дверних профільних полімерних систем.
За минулі десятиліття співробітниками фірми були розроблені різноманітні віконні та дверні системи, що задовольняють будь-які вимоги архітекторів та будівничих. Фірма набула багатий досвід щодо рецептури вихідної сировини, який дозволяє забезпечити стабільність кольору профілю та його довговічність. Починаючи з 2000 року, усі профільні системи фірми Ko..mmerling виготовляються виключно з екологічно чистого матеріалу на основі стабілізатора CaZn.
На даний час з продукцією фірми Ko..mmerling в Україні можна познайомитися у її київському офісі та придбати потрібні системи на складі в м. Києві, де постійно є в наявності більше 200 найменувань з асортименту фірми.

Нещодавно фірма Kommerling відзначила важливу дату — 106 років з дня заснування, ставши однією з небагатьох компаній, що успішно працювали в ХІХ, ХХ і вже в ХХІ столітті
Фірма Ko..mmerling має більш ніж 20 філіалів у Німеччині та за кордоном. Загальна кількість працівників — біля 2000 людей. У м. Пирмазенсі на більш ніж 100 екструдерних установках виготовляється приблизно 100 тис. км профілю за рік. Власне виробництво екструдерних установок значною мірою допомагає підтримувати високу якість виготовленої продукції.

Система EuroFutur Elegance
Це 4-х камерна система з шириною профілю 70 мм, що володіє високими теплоізоляційними властивостями. Ефект п’ятої додаткової камери створюється за рахунок спеціальної конфігурації армуючого елемента, який є універсальним для коробки, стулки та імпоста.
Наведене значення опору теплопередачі ПВХ-профілів цієї системи складає RОпр. = 0,78 м2.°C/Вт.


Характерною ознакою профілів системи є вишуканий дизайн, особливістю якого є закруглення усіх видимих країв та неширока лицева поверхня профілів, що робить можливим застосування цієї системи як у нових, так і в старих будівлях.
Система передбачає можливість застосування склопакетів завтовшки до 39 мм. Скісна основа скляного фальцу дозволяє без перешкод відводити вологу.
Паз для штапика у віконній коробці може закриватися спеціальним надщілинним профілем, який запобігає накопиченню пилу та полегшує догляд за вікнами.

ЕuroFuturAVantgarden —
унікальна за технологією виготовлення
профільна система

Система EuroFuturClassic
Ця система має усі переваги системи EuroFutur Elegance. Основною відмінністю є більш строгий дизайн — практично відсутнім є радіус закруглення всіх видимих країв профілів.
Однією з новинок у системі EuroFuturClassic є покращена конструкція підсилювача, який забезпечує вищі, у порівнянні з попередньою, теплотехнічні та жорсткісні характеристики. Розроблені рішення універсального підсилювача для коробки, стулки та імпоста, а також комплект підсилювачів з 4-х найменувань для всієї системи.
Профілі стулок та коробок можуть постачатися з уже встановленою ущільнювальною гумою елегантного сірого кольору. У цьому разі під час зварювання кутів коробок та стулок ущільнювальна гума також зварюється, створюючи безперервне кільце впродовж усього периметра коробки (стулки), що запобігає повітропроникності.

1 2 Наступна

Презентація
Герметик Стiз-А вiд компанiї “Лiкон”
Презентація
Foris — вiкна, вiдмiннi вiд iнших
Презентація
Комплексна пропозицiя компанiї ЄВРОФАСАД: постачання,  навчання, обладнання, сервiс
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua