Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

WELTPLAST: надiйний профiль для українських вiкон

1904
Профільна система WELTPLAST створена спеціально для суворих українських кліматичних умов. Оригінальна рецептура пластику забезпечує підвищену морозостійкість, високий ступінь білизни, стабільність характеристик та високу міцність звареного шва (майже в 2 рази перевищує вимоги ДСТУ).

Система WELTPLAST

WELTPLAST — перша україно-російська повна система, номенклатура якої нараховує більш ніж 50 найменувань, що дозволяє втілити безліч архітектурних ідей. Використовуючи широку гаму сполучних і додаткових профілів, еркерів, нащільників, штапиків (для склопакетів 5, 24, 32, 36 мм), виробник має можливість виготовляти віконні і дверні блоки практично будь-якої конфігурації. Сучасний і стильний дизайн виробів забезпечується м’якістю контурних ліній усіх видів профілю і можливістю вибору будь-якого кольору ламінації стандарту RAL.
Компанія Weltplast перша у світі розробила (і приступила до масового виробництва) широку раму (121 мм) із трьохконтурним ущільненням, яка у сполученні з конструкцією стулки дає бажаний показник по тепло-звуко-вологоізоляції. Така рама перекриває весь теплоізоляційних шар стіни і цілком усуває появу “містка холоду”. Конструктивно можлива установка москітної сітки у віконний блок із широкою коробкою.
Продукція WELTPLAST відповідає усім вимогам протипожежної безпеки і гігієнічним нормам. МНІІТЕП Росії рекомендує застосування віконних і дверних конструкцій з профілю WELTPLAST у житлових, лікувально-профілактичних, освітніх і дитячих установах.
Система WELTPLAST випускається з 1996 р. в Москві, успішно пройшла іспити у всіх регіонах країни. В Україні система виготовляється з січня 2004 року.
Незалежними іспитами підтверджено, що довговічність профілю WELTPLAST перевищує 40 років.

Якісний сервіс —
підгрунтя для тривалого співробітництва

Наявність складських запасів, чітка система збуту і логістики дозволяють швидко обробляти заявки і здійснювати поставки готової продукції зручним для партнерів видом транспорту в будь-який регіон країни та близького зарубіжжя.
Продукція відпускається як зі складів в Києві та Каховці, так і з регіональних складів. Здійснюється технічна підтримка. Партнери безкоштовно отримують необхідний комплект інструментів для обробки профілю WELTPLAST, забезпечуються конструкторсько-технологічною документацією і комп’ютерними програмами для розрахунку вікон.
Технологи компанії допомагають у налагодженні устаткування, у подальшому проводять консультації з технічних і виробничих питань.
Персонал компаній-партнерів має можливість проходити навчання як на виробництві, так і безпосередньо на своїх робочих місцях.

Кардинальне поліпшення тепло- і звукозахисних властивостей виробів з систем WELTPLAST, посилення зливового і вітрового захисту, підвищення пиле- та вологоізоляції забезпечуються за рахунок продуманих конструктивних рішень, серед яких:
- трьохконтурне ущільнення;
- трьох/чотирьох/п’яти-камерна конструкція профілю;
- частковий зсув назовні зовнішньої поверхні профілю стулка відносно рами;
- широкий профіль рами (75 мм);
- штапіки з коекструдованими ущільнювачами і “фартухом” тощо.

Історія та перспективи
Торгова марка “WELTPLAST” успішно працює в області виробництва ПВХ підвіконня і пластикових вікон в Україні, починаючи з 2003 р. В Москві система WELTPLAST отримала назву “Народні вікна” завдяки високій якості і безумовній довірі споживачів до продукції торгової марки WELTPLAST.
Добре обладнані випробувальні і дослідницькі лабораторії допомагають забезпечити стабільність якості готової продукції. На даний час йде підготовка до сертифікації за стандартами ISO 9001 усієї системи управління якістю на підприємстві.
Конструкторське бюро WELTPLAST постійно працює над розробкою нових видів продукції. Це дозволяє компанії повною мірою задовольняти зростаючі запити кінцевих споживачів та партнерів.
На даний час в компанії WELTPLAST працюють більш ніж 1500 співробітників здатних комплексно вирішувати завдання проектування та випуску виробів будь-якої складності.
Надійність компанії, високий технологічний і виробничий потенціал, великий досвід роботи в області екструзійного виробництва, індивідуальний підхід до кожного клієнта в сполученні з очевидними перевагами продукції WELTPLAST є основою успішного співробітництва і подальшого розвитку бізнесу з точки зору працівників компанії.

ТМ WELTPLAST


Презентація
Ориентированная в будущее оптика Loop
Презентація
Огляд обладнання для профiлювання вiкон європейського стандарту
Презентація
Виробнича фiрма “Барвiнок”: гарантiя, якiсть, надiйнiсть
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua