PANORAMA від MACO: від особливої ​​атмосфери до здорового клімату в приміщенні

PANORAMA від MACO: від особливої ​​атмосфери до здорового клімату в приміщенні

Енергоефективність, безпека, шумоізоляція, розширення простору і комфорт з підйомно-розсувними системами PANORAMA
calendar_today
3 вересня 2019
query_builder
visibility
373

Сьогодні люди проводять 90% часу в приміщеннях, які часто бувають погано освітлені і забруднені шкідливими речовинами. Тому в даний час надзвичайно актуальний вплив правильно оформленого приміщення на здоров’я людини та її душевну рівновагу. Світло і свіже повітря є свого роду «паливом» для роботи мозку, і великі простори в інтер'єрі відіграють в цьому важливу роль.

Якщо ви не хочете кожного дня присвячувати трохи часу своєму здоров’ю, то невдовзі вам доведеться присвятити багато часу хворобі.
Себастіан Кнайп

Дизайн інтер'єру для Generation Indoor — покоління, що виросло в приміщеннях

Прагнення до великих просторів в архітектурі — результат пошуку рішень для здорового способу життя. Співробітники MACO вважають важливим присутність в приміщенні свіжого повітря і природного освітлення, що слід враховувати при дизайні інтер'єру. Сьогодні зростає попит на великі поверхні з дерева, які сприяють створенню в приміщеннях здорового клімату. Сидячі види діяльності віднімають час для занять спортом на свіжому повітрі. Цифровізація поступово перетворює нас в «офісних» працівників і формує покоління, яке постійно сидить: в машині, в автобусі або в поїзді, по дорозі на роботу або в спортзал, вдома зі смартфоном. Вільний час на свіжому повітрі в кінцевому підсумку значно скорочується.

Середземномор'я — для жителів усіх широт

Великі розсувні двері тепер широко використовуються в дизайні інтер'єрів, і не тільки в розкішних маєтках. У великих житлових будинках, освітніх і медичних установах, стіни поступаються місцем великим розсувним елементам. Такі рішення дозволяють впустити більше денного світла в невеликі житлові приміщення і візуально збільшують їх розмір. Ці підходи можна застосовувати не тільки в нових, а й в старих відреставрованих будівлях. Комфорт стає доступним для всіх любителів яскравого середземноморського способу життя, навіть в обмеженому просторі.

PANORAMA МАСО
У великих житлових будинках, освітніх і медичних установах, стіни поступаються місцем великим розсувним елементам Фото: МАСО

Що не може дати штучне освітлення

Денне світло відіграє вирішальну роль в житті людей, тому що воно бере участь в складних гормональних процесах і є визначальним фактором для нашого фізичного і душевного добробуту. Природне світло, з чергуванням хмар і сонця, розподіленою протягом усього дня динамікою освітленості активізує наші природні ритми і гармонує з ними. Штучне світло програє природному в усьому.

Розсувні двері для світлотерапії

Іншими словами, щоб наш внутрішній годинник працював у правильному ритмі, йому необхідне денне світло, а також зміна дня і ночі. Кожен з нас відчував на собі позитивний вплив яскравого сонячного дня. Доведено, що сонячне світло сприяє утворенню вітаміну D, який важливий для підтримки рівня кальцію в крові і формування кісток, а також для утворення «гормонів щастя». Одним з них є серотонін, який відповідає за вироблення більшої кількості енергії, коли дні стають довшими і яскравіше. У темну пору року переважає вплив мелатоніну, який виробляється тільки вночі і сприяє сну. З іншого боку, недолік денного світла може призвести до порушень сну і навіть стати причиною депресії. Чи варто дивуватися, що великі освітлені поверхні в інтер'єрі діють як світлотерапія?

PANORAMA МАСО
У розсувних дверях з різною кількістю стулок (від 2 до 6) передбачено 9 схем відкривання — асиметричні, кутові або відкривання за допомогою приводу Фото: МАСО

Приносимо сонячний день в приміщення

Для створення в приміщеннях відкритих просторів, які гармоніюють з простором зовні і візуально розширюють житлове приміщення, можна використовувати фіксоване скління в вузьких рамах шириною 80 мм. Тепло, холод і звук завжди залишаються там, де вони виникли — всередині або зовні. Скляні поверхні висотою до стелі створюють відчуття необмеженого простору, що призводить до збільшення ваги і розмірів стулки. Вони кріпляться до механічних опор під фітинги, які витримують вагу до 400 кг за допомогою ретельно продуманих комбінацій фітингів. У розсувних дверях з різною кількістю стулок (від 2 до 6) передбачено 9 схем відчинення — асиметричні, кутові або відкривання за допомогою приводу.

Коли можливості дизайну перевершують очікування замовника

Від базових і стандартних рішень до рішень преміум-класу — можливості конфігурації підйомно-розсувних дверей за допомогою рейкових систем (RAIL Systems) дійсно можуть перевершити очікування замовника. Приховані вузли кріплення, рами мінімальної ширини і безрамне фіксоване скління вигідні для виробників, а точність підгонки, економічне виробництво і системна логіка модульної конструкції MACO набувають все більшого значення. Цілісна система завжди складається з безлічі компонентів.

Панорамне скління в системі конструктивних модулів

Все розмаїття матеріалів, таких як дерево, алюміній або пластик, може бути використано в модульних системах зі складними компонентами кріплення для створення безлічі варіантів розсувних дверей. Тільки в такому матеріалі, як деревина, кінцевому споживачеві доступно понад 4000 варіантів в залежності від бюджету, вимог до комфорту і вимог безпеки. Жодне побажання не залишиться невиконаним, якщо об'єднати компоненти продукту з потребами клієнта в одну систему.

Міцна основа: співвідношення ціна/якість

Сучасні компоненти розширюють можливості у сфері виготовлення розсувних дверей з комфортом практично для будь-якого бюджету. Високий комфорт є стандартною умовою в базовому вирішенні, яке допомагає зберегти корисні квадратні метри площі. Особливо в разі строго розрахованого бюджету, коли підйомно-розсувна система замінює балконні двері, які відкриваються в кімнату і захаращують простір або місця установки меблів. Це ковток свіжого повітря в наш час урбанізації і нестачі житлових площ.

PANORAMA МАСО
Розсувні двері пропонують стандарт безпеки RC 2 Фото: MACO

Більше вимог, більше можливостей

У верхньому ціновому сегменті рішення може бути доповнено за потреби. Розсувні двері пропонують стандарт безпеки RC 2, при цьому продумані елементи кріплення, такі як сталевий крюковий пристрій, який фіксує стулку за допомогою власної ваги при фіксуванні запірної фурнітури. Механізм кріплення надійно фіксує всю конструкцію. Коли двері відкриті, гаки входять в стулку, і їх не видно. А за допомогою додаткових компонентів, таких як задній запобіжник, можна ще більше підвищити безпеку.

Орієнтованість на клімат приміщення

Кожен, хто піклується про створення комфортного клімату в приміщенні, повинен визнати, що покращувати енергоефективність кожного окремого будинку так само важливо, як і зниження викидів CO2 для автомобілів. Три чверті будинків в Європі не є енергоефективними і втрачають до 40% енергії. Основна увага має бути приділена якості будівництва, життєздатності будівлі в майбутньому і її енергоефективності. Має бути зроблено дуже багато: зусилля кожного окремого гравця на цьому ринку складають загальний успіх.

Також успіх складається з деталей, таких як структура порогів високої енергоефективності (пороги з композитного матеріалу на основі скловолокна), або в ідеально підібраних ущільненнях, таких як пластикова ущільнювальна рейка для оптимальної герметичності та теплоізоляції підйомно-ковзних елементів.

Преміальні рішення: кращі з кращих

Ті, хто віддає перевагу натуральним матеріалам, традиційно вибирають дерево. У преміальному сегменті PANORAMA дає ще більшу свободу вибору. MACO пропонує ідеально спроєктовані системи з дерева, в яких комфортність деталей продукту поєднується з продуманим дизайном. Це дозволяє архітекторові реалізувати проєкти, що відповідають найвищим вимогам сучасної архітектури.
Такі компоненти як приховані вузли кріплення, порогова конструкція з фіксованим склінням не тільки відповідають вимогам енергоефективності, а й, в поєднанні з плоскою напрямною і 5-міліметровими порогами, є відмінними рисами продукту. Вузька ущільнювальна рейка забезпечує максимальний огляд з високою енергоефективністю. Вона дуже компактно розміщена в розсувній стулці і не тільки пропускає багато світла в житлову зону, але і має виняткові енергоощадні властивості.

МАСО піклується про Ваш фізичний і душевний комфорт.

Поворотно - відкидна фурнітура Фурнітура KALE Kilit: акцент на безпеку і дистанційне керування
Фурнітура KALE Kilit: акцент на безпеку і дистанційне керування
Нові можливості поворотно-розсувної фурнітури KALE Kilit
Дверні технології Замикання без ключа від Maco
Замикання без ключа від Maco
Просто закрийте двері і вони автоматично заблокуються: A-TS | дверний замок, що сам замикається
Дверні технології Енергозбереження вхідних дверей
Енергозбереження вхідних дверей
Система «Теплий поріг» від компанії «Універсалсервіс плюс»
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікнаАлюмінієві вікнаДерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт віконМонтаж пластикових віконУтеплення фасадівОблаштування відкосів
Аксесуари
ПідвіконняМоскітні сіткиВідливиВертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні дверіМіжкімнатні дверіПротипожежні дверіАвтоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасадиЗимові садиАлюмінієві фасадиНавісні фасади
Системи (бренди)
ПрофіліФурнітураУстаткуванняСкло і заповненняАрмуючі профіліУщільнювачіКріпленняПрограмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua