Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
Паралельно-зсувні системи PORTAL від SIEGENIA

Паралельно-зсувні системи PORTAL від SIEGENIA

Світло, простір і безпека
calendar_today
24 квітня 2017
query_builder
visibility
1 334

Велика площа скління, максимум природного освітлення і візуальне розширення простору — тренди сучасної архітектури. У зв’язку з цим гравці віконного ринку відзначають зростання попиту на широкоформатні конструкції з великою площею скління. Дотримуючись актуальної тенденції, німецький концерн SIEGENIA пропонує нову лінійку паралельно-зсувних систем PORTAL.

Портали SIEGENIA змінюють простір: природне світло вільно проникає у приміщення, а навколишні краєвиди стають продовженням інтер'єру. Стулка порталу відкривається одним рухом руки, і межа між зовнішнім і внутрішнім простором зникає.
Системи PORTAL мають широкий вибір типів відкривання. Усі продукти лінійки пройшли необхідне тестування, яке підтверджує високу надійність конструкцій.
Продукти PORTAL враховують вимоги універсального дизайну і дозволяють оформлювати приміщення зі зручностями для осіб з обмеженими можливостями та з урахуванням концепції підвищеної безпеки — навіть у стандартній комплектації фурнітура для розсувних дверей PORTAL оснащена базовою системою захисту від злому.

PORTAL пропонує готові основні версії високоякісної і довговічною фурнітури для розсувних дверей. Для проектів за індивідуальним замовленням можуть бути підібрані відповідні вдосконалені варіанти, які можна комбінувати один з одним.

PORTAL PSK PLUS

Паралельно-розсувна конструкція PORTAL PSK — стулки масою до 200 кг, які м'яко і плавно закриваються в автоматичному режимі одним поворотом ручки і легко переводяться у положення «відкинуто», дозволяючи забезпечити доступ свіжого повітря до приміщення. Конструкція порталу відрізняється надійною і якісною механікою, яка прослужить багато років.

PORTAL

PORTAL FS

PORTAL FS — зсувна система, що складається, забезпечує свободу пересування і комфортний мікроклімат. Вільний проріз при повністю відкритих стулках може сягати 6 м у ширину при масі стулок до 80 кг. Завдяки стильному зовнішньому вигляду, портал стане ефектним акцентом в інтер'єрі. Система PORTAL FS представлена безліччю варіантів комплектації, є легкою в управлінні — просто зміщується в бік — і займає мінімум площі.

PORTAL

PORTAL HS

PORTAL HS дозволяє створювати відкритий отвір шириною до 12 м при загальній ширині порталу до 19 м. Система здатна забезпечити безпечну, комфортну і легку експлуатацію надмасивних елементів: стулки масою до 400 кг управляються одним рухом руки. HS PORTAL доступний і у повністю безбар'єрному виконанні ECO PASS, що забезпечує високий рівень енергоефективності.

PORTAL

Додаткові можливості PORTAL HS:

 • Протизломна стійкість з дооснащенням до класу RC2
  Стандартна комплектація фурнітури для розсувних дверей PORTAL вже оснащена базовою протизломною системою. За безпеку відповідають спеціальні ригелі, які перешкоджають злому стулок. При дооснащенні системи безпеки до класу безпеки RC2 кількість ригелів збільшується, також надається дверна пластина замка із загартованої сталі для блокування несанкціонованого доступу. Таким чином, фурнітура PORTAL може застосовуватися також для об'єктів з підвищеними вимогами до безпеки.

  PORTAL

 • Електричні приводи
  Потужна система електричних приводів забезпечує комфортне використання PORTAL HS і підвищує оціночну вартість приміщення. Система моторизованих приводів для підйомно-зсувних конструкцій MHS400 відкриває і закриває стулку з блокуванням, дозволяє швидко і легко відсувати стулку вагою до 400 кг і шириною 6 м.
  PORTAL
 • Безбар'єрний простір
  PORTAL
 • Функция Softclose
  Функція SOFTCLOSE — це smart-інновація для розсувних і підйомно-зсувний систем. При закриванні важких стулок вона забезпечує надійну і комфортну експлуатацію: заходячи у свою кінцеву позицію, стулка м'яко гальмується, автоматично втягується і потім плавно закривається. Така функція не тільки мінімізує ризик травматизму, а й сприяє більш тривалому терміну служби конструкції.
  PORTAL
 • Скління до порога
  Для створення особливої естетики простору і концептуального дизайну SIEGENIA пропонує фурнітуру для підйомно-зсувних конструкцій зі склінням до самого порога. За рахунок використання суцільного скла стираються межі між зовнішнім і внутрішнім простором, а до приміщення потрапляє ще більше природного світла.

  PORTAL

  PORTAL ES (ECO SLIDE)

  Конструкції з паралельно-зсувною фурнітурою EcoSlide мають безперервну герметизацію по контуру стулки. Конструкція є простою в експлуатації, швидко монтується і має високі протизломні характеристики.

  PORTAL

  З 10.04.2017 року стартувала акція від компанії SIEGENIA для продавців вікон і дверей (дилерів) на території України. Умови акції — за посиланням.

 
Автор:
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не співпадати з думкою автора

Вікна
Шахраї під виглядом віконної компанії — як визначити та вберегтись?
Шахрайство з вікнами відносно рідкісні, але тим не менш, рекомендуємо три умови, дотримання яких мінімізує ризики натрапити на шахраїв
Вікна
«Геоком Рест»: підсумки 2016 року
Вікна
Мультифункціональний склопакет — захист від сонця і холоду
Якщо вікна виходять на сонячну сторону і влітку від спеки не рятують навіть жалюзі, застостовуйте вікна з мультифункціональним склом
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua