Шахраї під виглядом віконної компанії — як визначити та вберегтись?

Шахраї під виглядом віконної компанії — як визначити та вберегтись?

Шахрайство з вікнами відносно рідкісні, але тим не менш, рекомендуємо три умови, дотримання яких мінімізує ризики натрапити на шахраїв
 15 211

Шахраї працюють у різних сферах, і віконний ринок, на жаль, не виняток. Тут може бути ошуканий як покупець, так і продавець. І хоча у загальній кількості віконних компаній відсоток нечистих на руку невеликий, перестрахуватися варто.
OKNA.ua наполегливо рекомендує керуватися трьома правилами, які дозволять знизити ризик стати жертвою фінансових аферистів при купівлі вікон.

Одна з поширених схем шахрайства — умовити клієнта внести передоплату за той чи інший продукт. Як правило, у такому випадку покупця просять або оплатити частину суми за продукцію готівкою, або перевести на банківську картку, або виставляють рахунок у одній з платіжних систем. Якщо довірливий клієнт заплатив, то ні в одному з цих варіантів він не зможе довести, що був ошуканий, оскільки гроші були передані їм добровільно.
На жаль, вікна і віконні конструкції також входять до переліку товарів, на яких працює подібна схема шахрайства.

Як захистити покупку вікон? — Правила від OKNA.ua

OKNA.ua рекомендує дотримуватися трьох простих правил, які значно зменшують імовірність обману і можуть захистити процес придбання віконної конструкції від шахрайства:

  1. Перевірка компанії у держреєстрі. Потрібно попросити у компанії-продавця вислати зразок договору з юридичною особою або ФОПом. Потім у кілька кліків перевірити наявність такої компанії у держреєстрі та її статус (діє, процедура банкрутства, закрита ...) на сайті Міністерства юстиції України, зазначивши ЄДРПОУ чи назву компанії (для юрособи) або індивідуальний податковий номер/ПІБ (для ФОП). Звертайте увагу на вкладку «Надійність» на сторінці компанії в OKNA.ua.
    Якщо компанію або ФОП не зареєстровано у держреєстрі, у такому випадку немає відповідальної особи, з якою можна підписати договір. Переконайтеся у наявності офісу компанії.
  2. Договір. Підписати договір з двох сторін на виготовлення і монтаж вікон бажано в офісі компанії, попередньо уважно прочитавши договір. У договорі повинні бути чітко обумовлені терміни поставки і гарантії на вироби та монтаж.
    Відсутність договору практично виключає можливість пред'явити будь-які претензії продавцеві.
  3. Прозорі платежі. Передоплату за продукцію бажано здійснювати банківським платежем тільки на юрособу або ФОП, указану у договорі із зазначенням у призначенні платежу «передоплата за вікна згідно Договору № ... від 01.01.2017». Якщо у призначенні платежу чітко вказано, що це передоплата або аванс, а також зазначено, згідно якого договору здійснюється платіж, то можна легко довести, що це не «подарунок», а оплата за вікна.
    Остаточний розрахунок за продукцію здійснюється після завершення всіх робіт, закриття всіх обґрунтованих претензій і підписання акту.
Дешевий сир — у мишоловці

Важливий момент: недобросовісні компанії часто підкуповують низькою ціною[1] або неймовірно вигідними акціями, коли ціна на продукцію різко відрізняється від середньої вартості віконних конструкцій по ринку. Але якісний продукт не може коштувати дешево! Тому, вибираючи вікно, орієнтуйтеся на відповідність вікна необхідним вимогам з енергоефективності[2] та на якість компонентів.

  1. Ознайомитися з середніми цінами на вікна по різних областях України можна у калькуляторі цін OKNA.ua.
  2. OKNA.ua рекомендує: Для I кліматичної зони для поширених конструкцій вікно, що відповідає стандартам енергозбереження, повинно мати двокамерний склопакет з двома енергоефективними шарами (два i-скла), товщиною склопакета — не менше 40 мм, заповненням склопакета газом аргоном. І перевіряйте кожну конструкцію у розрахунках, наприклад у незалежному енергокалькуляторі OKNA.ua.
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
HOPPE Серія Гамбург

Нове та найкраще

Стенянский Владимир 40-летний житель Одесской области, который находится в розыске, обманным путем лишил одесситов более 170 тысяч гривен.

Об этом сообщили в пресс-службе ГУНП.

В течение длительного времени под предлогом продажи пластиковых окон или заказа других услуг, аферист знакомился с обычными одесситами. Доверчивым людям он представлялся сотрудником известного завода по изготовлению пластиковых окон Стеклопласт и предлагал приобрести окна со скидкой. Встреча проходила недалеко от торгового центра, одесский мошенник брал часть денег и исчезал.

Правоохранители установили, что мужчина успел обмануть двадцать девять человек. Общая сумма денег отданных одесситами составила более 170 тысяч гривен.

Кроме того, стало известно, что аферист разыскивается в Днепропетровской области за совершение аналогичных правонарушений.

Сейчас мошенник находится в розыске. Его подозревают в мошенничестве, совершенном в особо крупных размерах. Преступнику грозит лишение свободы на срок от пяти до двенадцати лет с конфискацией имущества.

Контакты Стенянского Владимира (8 сентября 1977г)
https://www.facebook.com/stenvovan
https://ok.ru/profile/694323260
+38 (048) 789-23-69, +38 (‎097) 965-67-68, +38 (‎063) 828-80-86
24 січ. 2018 р., 15:43
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ