Дитяча безпека приватного будинку

Дитяча безпека приватного будинку

Розумні дверні замки, безпечні вікна, інтелектуальний захист від злому
 4 168

За даними Генеральної прокуратури України, у 2018 році було зареєстровано 21 226 крадіжок зі зломом. Приватні будинки в цьому плані знаходяться в зоні підвищеного ризику. І найбільш уразливими перед обличчям небезпеки залишаються діти.
Компанія WINKHAUS спеціально для OKNA.ua розповідає про інноваційні технології замикання і як створити безпечний простір для дітей в приватному будинку.

Ситуація 1. Дитина забула зачинити вхідні двері

Дитина повернулася зі школи, зайшла до будинку і не закрила на замок двері.
Виключити ризики, що будинок залишиться з незамкненими дверима, можна за допомогою функції автоматичного закривання дверей із замком Winkhaus autoLock AV3. Достатньо прикрити двері і замок автоматично блокує її за допомогою магнітного спускового механізму. У такому режимі замок забезпечує клас протизламності дверей на рівні RC2/RC3.

Winkhaus autoLock AV3
Сталеві ригелі (ікла) заходять у відповідну планку і захищають двері від можливості віджиму Фото: Winkhaus

Ситуація 2. У двері подзвонив незнайомий чоловік

Раніше для страховки використовували механічний зачіп (ланцюжок). Сучасне рішення — встановити автоматичний зачіп, який виконує роль обмежувача відкриття. Якщо дитина відкриє двері, обмежувач не дозволить зловмиснику увірватися і дасть час на реагування на ситуацію дорослим.

Автоматичний зачіп
Автоматичний зачіп Winkhaus, який виконує роль обмежувача відкривання Фото: TOPIC - die Türenmanufaktur

Ситуація 3. Дитина забралася на підвіконня і відчинила вікно

Поява дитини в сім'ї — це відповідальність, і заходи безпеки повинні включати не тільки блокувачі розеток або фіксатори на шафки, а й (в першу чергу!) Захист на вікна у всіх приміщеннях, де бувають діти, навіть на короткий проміжок часу.

Чому діти випадають з вікон:

  1. Москітна сітка. Дитина сприймає москітну сітку як надійну опору. Але звичайна москітка НЕ ​​витримає навіть кота!
  2. Дитина вперше підіймається на підвіконня або провертає віконну руку. Батьки не очікують від дитини, що вона проявить інтерес до вікон, зможе піднятися на підвіконня або відкрити вікно. Але дитина проявляє нові здібності завжди несподівано!
захист на вікна від дітей
Встановіть захист на вікна від дітей, наприклад, дитячий замок Winkhaus на вікна Фото: Winkhaus

До комплектації зломостійких вікон RC1N, RC2 входить віконна ручка з ключем. Вона ж забезпечить безпеку для дітей. Тільки для закритих вікон не можна залишати ключ у замку.

Знайти виробників вікон з класом зламостійкості до RC2

Звичайний замок на віконній ручці вже робить вікно безпечним для дітей!

Щороку статистика поповнюється все новими нещасними випадками, коли діти випадають з вікон. Хоча можна уникнути трагедії: встановити захист на вікна від дітей. Це може бути блокувач для дитячої безпеки вікна або віконна ручка з замком, яка встановлюється за пару хвилин за допомогою викрутки.

Знайти продукти для захисту вікон для дітей

Ситуація 4. Мама з маленькою дитиною вдень у приватному будинку

Згідно з даними FBI Uniform Crime Reporting Statistics (США), у 27,6% випадків під час крадіжки всередині будинку знаходяться люди. 26% з цих людей піддаються нападу . Пограбування помешкання на 6% більш вірогідне протягом дня між 6:00 та 18:00.

Якщо мама з маленькою дитиною регулярно проводить день у приватному будинку сама, вона не становить загрози для зловмисників. У разі пограбування і жінка, і дитина наражаються на небезпеку.

Система безпеки будинку
Мама з маленькою дитиною в приватному будинку не становить загрозу для зловмисників. У разі пограбування і жінка, і дитина наражаються на небезпеку Фото: Pixabay

Знизити ризик проникнення може пультова охорона і спеціалізовані датчики, інтегровані у вікна чи двері, наприклад, Winkhaus Control.
Особливість такої системи полягає в тому, що інтегровані у вікна або двері датчики спрацьовують на перших секундах злому конструкції (традиційні датчики спрацьовують тільки після відкриття вікна або розбивання скла). При цьому господарі будинку можуть перебувати всередині будинку. Сигнал моментально подається на пульт охорони. Якщо вікно або двері оснащені достатнім рівнем захисту від злому, зловмисники не встигнуть проникнути в приміщення до приїзду охорони.

Знизити ризик проникнення може пультова охорона і спеціалізовані датчики, інтегровані у вікна чи двері, наприклад, Winkhaus Control

Невелика централь розумного будинку коштує $ 400–500. Датчики можна замовляти вже вбудовані в вікна або докуповувати і встановлювати в наявні вікна та двері.

Winkhaus Control
Особливість системи Winkhaus Control: інтегровані у вікна чи двері датчики спрацьовують на перших секундах злому конструкції Фото: Winkhaus
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+38 044 390 29 93+380 44 390 2993
+38 044 390 29 95+380 44 390 2995
Пов'язаний контент
Ролети з теплим коробом GANT

Нове та найкраще