➕ Winkhaus припиняє діяльність на росії та білорусі. 19 вересня 2022
WINKHAUS
Працюємо під час ВС

WINKHAUS

Optim
Країна походження брендуНімеччина
Тел.:
+38 044 390 29 93+380 44 390 2993
Тел.:
+38 044 390 29 95+380 44 390 2995
Закрито ⋅ Відкривається: чт, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

WINKHAUS

Група Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG сьогодні – це міжнародна компанія-виробник віконної та дверної фурнітури, яка пропонує своїм клієнтам рішення світового рівня. Вікна та двері мільйонів будинків по всьому світу оснащені продукцією цієї марки.

Інновації та якість – це ті цінності, якими Winkhaus пишається протягом всієї 160-ти річної історії. На даний час компанією керує 5-е покоління засновників та співвласників: Софія та Тільман Вінкхауси (Winkhaus).

Група Winkhaus сьогодні – це п’ять компаній у Німеччині та міжнародні дочірні компанії у восьми країнах. Виробничі комплекси Winkhaus знаходяться у трьох містах Німеччини: Тельгте (Telgte), Мюнстері (Münster) та Майнінгені (Meiningen). У місті Тельгте розташовано найбільший з них. На ньому випускаються комплектуючі для віконної фурнітури. Виробництво Winkhaus у Мюнстері (Münster) спеціалізується на виготовленні механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Це підприємство має дві окремі фірми з власними сервісними інженерами та програмістами у німецьких містах Кріфтель (Kriftel) та Шпайхінген (Spaichingen). У Майнінгені (Meiningen) проектуються та виробляються дверні замки із багатоточковим замиканням.

В Україні продукція Winkhaus представлена з 1996 року. З 2003 ми розпочали діяльність через свою дочірню компанію ТОВ «Вінкхаус Україна» і сьогодні впевнено займаємо провідну позицію постачальника фурнітури на віконному ринку України.

Філософія компании

Філософія компании
Ми всегда ставимо Собі за мету надавати нашим Клієнтам та партнерам Щось более чем только якісні продукти та Системні решение. Цей підхід ми використовуємо во время проведения переговорів у всіх департаментах та виробничих сферах Winkhaus Group.

Ми використовуємо всі наші знання та досвід для Досягнення цієї мети, а отже, від усіх Членів нашої команди ви можете очікувати ПРОФЕСІЙНОГО підходу. Кожний працівник Winkhaus усвідомлює, что має Забезпечити найкращий рівень сервиса на своїй ділянці роботи и сделать Внесок у зростання компании загаль. Це дозволити нам разом з вами отримати результат, что перевищує Сподівання.

Незалежності від розмаїття вимог та завдання, что ставлять перед нами Клієнти та партнери, ми впевнена даємо рішучу обіцянку:

Ми будемо точно у всьому, что робимо - як у виготовленні продукції, так и в бізнес-операціях. Ми обіцяємо це Клієнтам в усіх странах світу и несемо відповідальність за наші слова, Аджея за ними стоит репутація та имя Нашої компании.

«Winkhaus - Завжди точно.»

Переваги вікон з фурнітурою Winkhaus

Переваги вікон з фурнітурою Winkhaus
Здебільшого думка про існування фурнітури у віконній конструкції вперше з’являється у клієнта в момент покупки вікна. Проте саме від її функціональних можливостей залежить реалізація тих чи інших побажань, як, наприклад, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжника та інтеграція з системою сигналізації – за всі ці речі у вікні відповідає саме фурнітура!

Отож які переваги Ви отримуєте, обираючи вікно саме з фурнітурою Winkhaus?

1. 160-літній досвід, якому довіряють мільйони клієнтів по всьому світу

1. 160-літній досвід, якому довіряють мільйони клієнтів по всьому світу
Ми пишаємося тим, що мільйони клієнтів довіряють нашій якості та багаторічному досвіду. Історія компанії Winkhaus почалася ще в 1854 році, коли Август Вінкхаус відкрив магазин з продажу навісних замків у німецькому місті Хальвер. І ось уже 160 років наше сімейне підприємство підтримує високі стандарти якості продукції та сервісу. Особлива гордість Winkhaus –працівники, які відзначають 30-ти, 40-ка чи 50-ти річний ювілей роботи в компанії. Ці люди створюють більше ніж просто продукт.

Так, у 1954 році Winkhaus випустив першу поворотно-відкидну віконну фурнітуру. У 1978 році розроблено принципово новий тип фурнітурної системи – Pilot. Він став результатом понад 20-річної роботи з вдосконалення фурнітури. Згодом у 1996 році виробникам вікон було запропоновано удосконалений варіант цієї фурнітури для повністю автоматичного монтажу – система autoPilot. І ось їй на зміну у 2006 році приходить новий стандарт фурнітури – activPilot Concept, який в майбутньому стає основоположником цілого сімейства фурнітурних систем activPilot.

2. Інновації, що змінюють наше життя

Бренд Winkhaus став символом технологічного прогресу. З початку історії нашої компанії основна увага та філософія діяльності були спрямовані на розробку інноваційних продуктів, здатних якісно покращити життя наших клієнтів. Звичайні речі, що їх оточували, завдяки ідеям конструкторів Winkhaus, набували неповторного характеру та надавали клієнтам набагато більше переваг, ніж вони мали раніше.

У 1995 році ми розробили першу автоматично встановлювальну віконну фурнітуру, яка здійснила переворот у галузі. Ми змінили розуміння комфортного та безпечного вікна, запропонувавши клієнтові нашу інноваційну систему activPilot. Доповнивши його електроприводом, ми стали основоположниками нової комфортної концепції «безпечного провітрювання». Система фурнітури самостійно відкриває, замикає або паралельно зміщує стулку вікна, забезпечуючи природний та енергоефективний повітрообмін кімнати, навіть якщо нікого немає вдома!

3. Німецька якість, підтверджена часом

3. Німецька якість, підтверджена часом
Усі елементи фурнітури ми виготовляємо зі стійкої легованої сталі і за допомогою гальваніки оцинковуємо їх – таким чином вони набувають антикорозійного захисту та здатні зберігати свій привабливий сріблястий колір гарантовано впродовж 20-річного терміну експлуатації

Зв’язка усіх деталей нашої фурнітури у віконній конструкції настільки точна, що навантаження рівномірно розподіляється на всі її частини. Завдяки цьому збільшується тривалість користування..

4. Безпека вікна понад усе

4. Безпека вікна понад усе
Для покупця вікон питання особистої безпеки та захисту майна має важливе значення, оскільки несанкціоноване проникнення найчастіше відбувається саме через віконні або дверні отвори. Безпека вікна «складається» з ряду компонентів, ключову роль серед яких відіграє фурнітура. Враховуючи ті виклики, якими сьогодні наповнене життя, конструктори компанії Winkhaus розробили фурнітурну систему, яка базується на унікальному запірному елементі – восьмикутному грибку, загальному майже для всіх версій фурнітури. Розміщений на стулці вікна, цей грибок у момент закривання зчіплюється з відповідним протизламним зачепом на рамі, і таким чином створює точку протизламності. Що більше таких точок – то вищий клас протизламності вікна.

Щоб визначити, чи потрібна покупцю протизламна фурнітура з протизламними зачепами замість стандартних, спеціальною накладкою на касету замка GP/GR та протизламною ручкою з ключем, необхідно дізнатися у клієнта місце розташування будівлі, доступність та видимість вікна з вулиці.

Питання безпеки вікна актуальне, перш за все, для мешканців багатоквартирних будинків, які проживають на перших та останніх поверхах; приватних будинків та котеджів; магазинів; офісних приміщень, банків і фінансових установ; шкіл, дитячих садків тощо.

5. Увага до деталей, які гарантують комфорт

5. Увага до деталей, які гарантують комфорт
Розуміння комфорту змінюється разом з тим, як змінюємося ми та світ навколо. Речі та предмети, які ще вчора, на наш погляд були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішим та функціональнішим. Хороше вікно, зручний балкон, надійний дверний замок, вишуканий інтер’єр – визначення цих понять змінюється щодекілька років. Нам приємно усвідомлювати, що продукти Winkhaus вже понад 160 років наповнюють оселі покупців «новим комфортом».

За результатами річних досліджень німецького інституту фізики Фраунгофера саме вікна з фурнітурою Winkhaus здатні відтворити природну циркуляцію повітря в кімнаті, яка унеможливить протяги або «виморожування», утворення конденсату або плісняви. Задоволення від користування вікном залежить від наявності елементів, що плавно припіднімають стулку та блокують поворот ручки (мікроліфт), забезпечують ступеневе провітрювання (MSL OS) або паралельне зміщення (activPilot Comfort). Завдяки інноваційному підходу сьогодні фурнітура може комплектуватися контактними зачепами, які виконують функцію датчиків відкривання вікна і які інтегруються у загальну систему контролю доступу (activPilot Control), електроприводом з точним вимірювачем вологості (activPilot Comfort PADM). Кожна нова розробка конструкторів Winkhaus надає блискучу альтернативу тим варіантам вікон, які ми знали до цього часу, а значить, і нове розуміння комфорту від їх використання.

6. Вишуканість та дизайн, які виражають Ваш стиль

6. Вишуканість та дизайн, які виражають Ваш стиль
При першому знайомстві з фурнітурою Winkhaus ви відразу звернете увагу на її унікальний дизайн. Конструктори Winkhaus зробили майже неможливе – цій фурнітурі притаманні стиль та індивідуальність! Завіси, зачепи на раму та інші елементи спроектовані відповідно до нових трендів у промисловому дизайні. Кожна деталь поєднує функціональність та шляхетну витонченість. Оригінальний знак у вигляді трьох квадратів, розміщених разом, – це відмітна риса фурнітурних систем Winkhaus activPilot.

Виконана у сріблястому стилі, фурнітура Winkhaus здатна прикрасити будь-яке вікно, елегантно доповнюючи його конструкцію. Ми розробили фурнітуру для великих та малих вікон, квадратних та круглих, аркових та трапецієподібних – будь-який Ваш архітектурний проект отримує максимальні шанси на успіх!

Winkhaus blueMatic EAV3 – сучасний замок для сучасних людей!

Winkhaus blueMatic EAV3 – сучасний замок для сучасних людей! Звичайний день німецької родини демонструє нам, як зручно користуватися цим інноваційним замком і дітям, і батькам, і навіть старшому поколінню, адже відчиняти двері тепер можливо за допомогою пульта управління, смартфону, зчитування відбитків пальців, чіпа, кодової клавіатури доступу або традиційного ключа.

Історія Winkhaus

Історія Winkhaus
Історія компанії почалася у 1854 році, коли Август Вінкхаус (August Winkhaus) відкрив магазин з продажу навісних замків у німецькому місті Хальвер (Halver). Креативність і сміливість, з якими він підіймав компанію на вершини успіху, й досі панує у Winkhaus. Сьогодні офіси та компанії-партнери Winkhaus Group відкриваються у всій Європі. Наші канали дистрибуції сягають Азії та Америки.

Інноваційні рішення Winkhaus відповідають вимогам сучасного архітектурного дизайну та впроваджують нові стандарти у галузі. Сьогодні Winkhaus має понад 700 актуальних патентів та заяв на патенти. Серед наших продуктів: поворотно-відкидна віконна фурнітура, фурнітура з паралельним зміщенням, розсувні системи, механічні та моторизовані дверні замки, системи контролю доступу, віконні та дверні ручки тощо.

Ключові дати

Ключові дати
2013. Розпочато будівництво нового заводу у німецькому місті Мюнстер, який спеціалізуватиметься на випуску механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Його відкриття відбулося на початку 2015 року.

2011. Поява blueSmart – нова генерація систем електронного доступу.

2007. Тільман Вінкхаус, представник 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, син Ганса Вінкхауса, очолює компанію разом з Софією Вінкхаус.


2006. На міжнародній виставці в Нюрберзі Winkhaus представляє новий стандарт фурнітури activPilot, який поєднує дизайн, якість, безпеку та зручність монтажу завдяки меншій кількості фурнітурних елементів. У майбутньому він повністю замінить autoPilot.

2004. Розширення заводу в польському місті Ридзина: Winkhaus інвестує 1 млн. євро та подвоює виробничі площі заводу до 4 тис. кв. м.

2003. Софія Вінкхаус, представниця 5-го покоління сім’ї Вінкхаус, донька Вольфганга Вінкхауса, очолює компанію.

1996. Winkhaus пропонує виробникам вікон повністю автоматичний монтаж віконної фурнітури завдяки системі поворотно-відкидної фурнітури autoPilot.

1995. Будівництво заводу в німецькому місті Майнінген: Winkhaus будує новий завод, який спеціалізуватиметься на виробництві дверних замків із багатоточковим замиканням.

1992. Winkhaus відкриває нову компанію у Польщі з виробничими потужностями для збирання віконної фурнітури. У 1997 році, у зв’язку зі стабільним ростом компанії, у м. Ридзина побудовано нову адміністративну будівлю та виробничий комплекс.

1969. Перший міжнародний офіс Winkhaus відкрито у місті Зальцбург, Австрія.

Новаторські рішення Winkhaus в області IT – програма WH Okna

Компанія Winkhaus є одним з небагатьох виробників фурнітури в Україні, який має своє програмне забезпечення – програму WH Okna. Ця програма призначена для планування та управління віконним виробництвом: формування змінних завдань, автоматизації виробничого обладнання, «безпаперового» виробництва, комплектації готових замовлень та змінної логістики. Вона також є суттєвою підтримкою для процесу продажів – як для салонів заводів-виробників, так і для дилерських торгових салонів.

Завдяки впровадженню WH Okna багато підприємств віконної галузі України домоглися видатних результатів. Постійне вдосконалення програми, розробка нових модулів і нових підпрограм дозволяють їй і сьогодні впевнено тримати марку, конкуруючи з відомими європейськими конструкторськими програмами.

Про роботу одного із модулів WH Okna – WH Net

«Прозоро» та професійно

«Прозоро» та професійно
У більшості випадків Ви приходите до салону продажу вікон, остаточно не визначившись зі своїми побажаннями. Ваша довіра до продавця зростає, якщо процес розрахунку замовлення відбувається «прозоро» та професійно. Важливу роль у цьому відіграє програма конструювання, якою користується продавець (дилер).

Дилерська версія програми WH Okna дозволяє продавцю запросити Вас до активної участі у формуванні замовлення – на моніторі ви спостерігатимете за процесом підбору матеріалів, візуалізацією та розрахунком Ваших вікон. Велика галерея конструкцій і вже заповнена база даних дозволяє підібрати та запропонувати Вам різні варіанти за лічені хвилини: змінити тип профільної системи, склопакету або фурнітури, змістити світлові просвіти, додати до прорахунку підвіконня, москітну сітку, з’єднувальні профілі тощо.

Безумовно, використовуючи у своїй роботі програму WH Okna, менеджер дилерського салону, отримує перевагу над конкурентами і, звісно ж, Вашу прихильність.
 

Учасник виставок

Де купити вікна

Вікна-Стар, ТМ
Київ Братиславська, 6 оф.: 4
Україна Пласт
Київ вул. Мельникова, 46
МОДЕРН-2001
Київ вул. Святошинська, 34-К, офісний центр "Машінвест", "Зелений Корпус", офіс 2.4.
Rama
Київ вул. Бориса Гмирі 2
ГАЗДА
Київ вул. Декабристів, 2а, 3 поверх, (ТЦ "Південний)
VANDO
Київ пр-т Бажана 8Б
Вікна Декор Енергія (WDE)
Київ вулиця Ново-Вокзальна 21
ВІКНА-СФЕРА
Київ пр-т Повітрофлотський, 55 офіс 57
Дизайн Пласт
Київ вул. Патріарха Мстислава Скрипника 13, офіс 1

Де купити двері

GarnikA
Київ В. Липковского, д. 37б
Оновлення: 10.06.2022
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 459
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/winkhaus
WINKHAUS на мапі
Центральний офіс
вул. Свято-Покровська, 68, Гостомель, 08290
Режим роботи:
Центральний офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
керівництво: 1 персона
Одеса, регіональне представництво
г. Одесса - Одесса, Одесская область, Украина
Популярність компанії
6 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 77 008