WINKHAUS

WINKHAUS

Пакет Оптимальний +
Гостомель, Одеса, Львів, Дніпро
Тел .:
Loading +38 044 390 29 93 +380 44 390 2993
Тел .:
Loading +38 044 390 29 95 +380 44 390 2995
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Опис

WINKHAUS

Група Aug. Winkhaus GmbH & Co. KG сьогодні – це міжнародна компанія-виробник віконної та дверної фурнітури, яка пропонує своїм клієнтам рішення світового рівня. Вікна та двері мільйонів будинків по всьому світу оснащені продукцією цієї марки.

Інновації та якість – це ті цінності, якими Winkhaus пишається протягом всієї 160-ти річної історії. На даний час компанією керує 5-е покоління засновників та співвласників: Софія та Тільман Вінкхауси (Winkhaus).

Група Winkhaus сьогодні – це п’ять компаній у Німеччині та міжнародні дочірні компанії у восьми країнах. Виробничі комплекси Winkhaus знаходяться у трьох містах Німеччини: Тельгте (Telgte), Мюнстері (Münster) та Майнінгені (Meiningen). У місті Тельгте розташовано найбільший з них. На ньому випускаються комплектуючі для віконної фурнітури. Виробництво Winkhaus у Мюнстері (Münster) спеціалізується на виготовленні механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Це підприємство має дві окремі фірми з власними сервісними інженерами та програмістами у німецьких містах Кріфтель (Kriftel) та Шпайхінген (Spaichingen). У Майнінгені (Meiningen) проектуються та виробляються дверні замки із багатоточковим замиканням.

В Україні продукція Winkhaus представлена з 1996 року. З 2003 ми розпочали діяльність через свою дочірню компанію ТОВ «Вінкхаус Україна» і сьогодні впевнено займаємо провідну позицію постачальника фурнітури на віконному ринку України.

Філософія компании

Філософія компании
Ми всегда ставімие Собі за мету надаваті нашим Клієнтам та партнерам Щось более чем только якісні продукти та Системні решение. Цей підхід ми вікорістовуємо во время проведения переговорів у всех департаментах та виробничих сферах Winkhaus Group.

Ми вікорістовуємо всі наші знання та досвід для Досягнення цієї мети, а отже, від усіх Членів нашої команди ви можете очікуваті ПРОФЕСІЙНОГО підходу. Кожний працівник Winkhaus усвідомлює, что має Забезпечити найкращий рівень сервиса на своїй ділянці роботи и сделать Внесок у зростання компании загаль. Це дозволити нам разом з вами отріматі результат, что перевіщіть Сподівання.

Незалежності від розмаїття вимог та завдання, что ставлять перед нами Клієнти та партнери, ми впевнена даємо рішучу обіцянку:

Ми будемо точно у всьому, что робимо - як у віготовленні продукції, так и в бізнес-операціях. Ми обіцяємо це Клієнтам в усіх странах світу и несемо відповідальність за наші слова, Аджея за ними стоит репутація та имя Нашої компании.

«Winkhaus - Завжди точно.»

Преимущества вікон з фурнітурою Winkhaus

Преимущества вікон з фурнітурою Winkhaus
Здебільшого думка про Існування фурнітури у віконній конструкції Вперше з'являється у клієнта в момент покупки вікна. Проти самє від ее функціональніх можливости Залежить реалізація тих чи других побажань, як, например, зручність та довговічність, рівень захисту від грабіжніка та інтеграція з системою сигналізації - за всі ЦІ РЕЧІ у вікні відповідає самє фурнітура!

Отож Які Преимущества Ві отрімуєте, обираючи вікно сортаменту з фурнітурою Winkhaus?

1. 160-літній досвід, якому довіряють Мільйони КЛІЄНТІВ по всьому світу

1. 160-літній досвід, якому довіряють Мільйони КЛІЄНТІВ по всьому світу
Ми пішаємося тім, что Мільйони КЛІЄНТІВ довіряють Нашій якості та багаторічному досвіду. Історія компанії Winkhaus Почаїв ще в 1854 году, кіль серпня Вінкхаус відкрів магазин з продажу навісніх замків у німецькому городе Хальвер. І ось уже 160 років наше сімейне підприємство підтрімує Високі стандарти якості продукції та сервиса. Особлива гордість Winkhaus -працівнікі, Які відзначають 30-ти, 40-ка чи 50-ти річний ювілей роботи в компании. ЦІ люди створюють более чем просто продукт.

Так, у 1954 году Winkhaus випустила Першу поворотно-відкідну віконну фурнітуру. У +1978 году розроблено принципова новий тип фурнітурної системи - Pilot. ВІН ставши результатом прежде 20-річної роботи з вдосконалення фурнітури. Згідно у тисячі дев'ятсот дев'яносто шість году виробникам вікон Було предложено удосконалення варіант цієї фурнітури для Повністю автоматичного монтажу - система autoPilot. І ось їй на зміну у 2006 году приходити новий стандарт фурнітури - activPilot Concept, Який в Майбутнього становится основоположником цілого сімейства фурнітурніх систем activPilot.

2. Інновації, что змінюють наше життя, роблять его сучаснішім

Бренд Winkhaus ставши символом технологічного прогресу. З качана історії Нашої компании Основна увага та філософія ДІЯЛЬНОСТІ були спрямовані на розробка інноваційніх продуктов, здатно якісно покращіті життя наших КЛІЄНТІВ. Звічайні РЕЧІ, что їх оточувалі, Завдяк ідеям конструкторів Winkhaus, набувалі неповторний характеру та надавали Клієнтам набагато более перевага, чем смороду малі Ранее.

У 1995 году ми разработали Першу автоматично встановлювальний віконну фурнітуру, яка здійсніла переворот у Галузі. Ми змінілі розуміння комфортного та безпечного вікна, предложили клієнтові нашу інноваційну систему activPilot. Доповнено его електроприводом, ми стали основоположниками новой комфортної Концепції «безпечного провітрювання». Система фурнітури самостійно відкріває, замікає або паралельно зміщує створки вікна, забезпечуючі природний та енергоефективних повітрообмін кімнати, даже если Нікого немає вдома!

3. Німецька якість, підтверджена часом

3. Німецька якість, підтверджена часом
Усі елементи фурнітури ми виготовляємо зі стійкої легованої Сталі и с помощью гальванікі оцінковуємо їх - таким чином смороду набуваються антікорозійного захисту та здатні зберігаті свой Привабливий сріблястий колір гарантовано впродовж 20-річного терміну ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Зв'язку усіх деталей Нашої фурнітури у віконній конструкції настолько точна, что НАВАНТАЖЕННЯ рівномірно розподіляється на всі ее части. Завдяк цьом збільшується длительность Користування ..

4. Безпека вікна понад усе

4. Безпека вікна понад усе
Для покупця вікон питання особістої безпеки та захисту майна має важліве значення, оскількі несанкціоноване Проникнення найчастіше відбувається самє через віконні або дверні отвори. Безпека вікна «складається» з ряду компонентів, ключовими роль среди якіх відіграє фурнітура. ВРАХОВУЮЧИ ті Виклики, Якими сегодня Наповнення життя, конструктори компании Winkhaus разработали фурнітурну систему, яка базується на унікальному запірному елементі - восьмікутному грибку, загально почти для всіх версій фурнітури. Розміщеній на стулці вікна, цею грибок у момент закрівання зчіплюється з відповіднім протізламнім Зачепило на рамі, и таким чином створює точку протізламності. Що более таких точок - то вищий клас протізламності вікна.

Щоб візначіті, чи потрібна покупцю протізламна фурнітура з протізламнімі Зачепило вместо стандартних, спеціальною накладкою на касету замку GP / GR та протізламною ручкою з ключем, та патенти, дізнатіся у клієнта місце Розташування Будівлі, доступність та відімість вікна з вулиці.

Питання безпеки вікна актуальним, Перш за все, для мешканців багатоквартірніх будинків, Які прожівають на дерло та останніх поверх; приватних будинків та котеджів; магазинів; офісних приміщень, банків и ФІНАНСОВИХ установ; шкіл, дитячих садків ТОЩО.

5. Увага до деталей, Які гарантують комфорт

5. Увага до деталей, Які гарантують комфорт
Розуміння комфорту змінюється разом з тім, як змінюємося ми та світ навколо. Речі та предмети, Які ще вчора, на наш погляд були комфортними, поступаються місцем новим, сучаснішім та функціональнішім. Хороше вікно, Зручний балкон, надійний дверний замок, Вишуканий інтер'єр - визначення ціх зрозуміти змінюється щодекілька років. Нам приємно усвідомлюваті, что продукти Winkhaus Вже прежде 160 років наповнюють оселі покупців «новим комфортом».

За результатами річніх ДОСЛІДЖЕНЬ німецького інституту фізики Фраунгофера самє вікна з фурнітурою Winkhaus здатні Відтворити природну ціркуляцію Повітря в кімнаті, яка унеможлівіть протяги або «віморожування», Утворення конденсату або плісняві. Задоволення від Користування вікном Залежить від наявності елементів, что плавно пріпіднімають створки та блокують поворот ручки (мікроліфт), забезпечують ступеневу провітрювання (MSL OS) або паралельне зміщення (activPilot Comfort). Завдяк інноваційному підходу сегодня фурнітура может комплектуватіся Контактна Зачепило, Які віконують функцію датчіків Відкривання вікна и Які інтегруються у Загальну систему контролю доступу (activPilot Control), електроприводом з точним вімірювачем вологості (activPilot Comfort PADM). Кожна нова розробка конструкторів Winkhaus надає блискучії альтернативу тім варіантам вікон, які ми знали до цього часу, а значить, и нове розуміння комфорту від їх использование.

6. Вішуканість та дизайн, Які віражають Ваш стиль

6. Вішуканість та дизайн, Які віражають Ваш стиль
При Першому знайомстві з фурнітурою Winkhaus ви відразу звернете Рамус на ее Унікальний дизайн. Конструктори Winkhaus Зроби почти Неможливо - Цій фурнітурі прітаманні стиль та індівідуальність! Завіси, зачепи на раму та інші елементи спроектовані відповідно до Нових трендів у промисловому дізайні. Кожна деталь поєднує функціональність та шляхетно вітонченість. Оригінальний знак у виде трьох квадратів, розміщеніх разом, - це відмітна рису фурнітурніх систем Winkhaus activPilot.

Виконаю у сріблястому стилі, фурнітура Winkhaus здатно прікрасіті будь-яке вікно, елегантно доповнюючі его конструкцію. Ми разработали фурнітуру для великих та малих вікон, квадратних та круглих, АРКОВ та трапецієподібніх - будь-який Ваш архітектурний проект отрімує максімальні шанси на успіх!

Winkhaus blueMatic EAV3 - сучасний замок для СУЧАСНИХ людей!

Winkhaus blueMatic EAV3 - сучасний замок для СУЧАСНИХ людей! Звичайний день німецької родини демонструє нам, як зручне користуватись ЦІМ інноваційнім замком и дітям, и батькам, и даже старшому поколінню, Аджея відчіняті двері тепер можливо с помощью пульта управління, смартфону, зчітування відбітків пальців, чіпа, кодової Клавіатури доступу або традіційного ключа.

історія Winkhaus

історія Winkhaus
Історія компанії Почаїв у 1 854 году, коли серпня Вінкхаус (August Winkhaus) відкрів магазин з продажу навісніх замків у німецькому городе Хальвер (Halver). Креативність и смілівість, з Якими ВІН підіймав Компанію на вершини успіху, й досі панує у Winkhaus. Сьогодні офіси та компании-партнери Winkhaus Group відкріваються у ВСІЙ Европе. Наші канали дистрибуції сягають азії та Америки.

Інноваційні решение Winkhaus відповідають вимоги сучасного архітектурного дизайну та впроваджують Нові стандарти у Галузі. Сьогодні Winkhaus має прежде 700 актуальних патентів та заяв на патенти. Серед наших продуктов: поворотно-відкідна віконна фурнітура, фурнітура з паралельних зміщенням, розсувні системи, механічні та моторізовані дверні замки, системи контролю доступу, віконні та дверні ручки ТОЩО.

Ключові дати

Ключові дати
2013. Розпочато будівництво нового заводу у німецькому городе Мюнстер, Який спеціалізуватіметься на випуску механізмів замикання, комплексних систем замикання та систем контролю доступу. Его Відкриття відбулося на качана 2015 року.

2011. з'явилися blueSmart - нова генерація систем електронного доступу.

2007. Тільман Вінкхаус, представник 5-го поколения сім'ї Вінкхаус, син Ганса Вінкхауса, очолює Компанію разом з Софією Вінкхаус.


2006. На міжнародній віставці в Нюрберзі Winkhaus представляет новий стандарт фурнітури activPilot, Який поєднує дизайн, якість, БЕЗПЕКУ та зручність монтажу Завдяк меншій кількості фурнітурніх елементів. У Майбутнього ВІН Повністю замінить autoPilot.

2004. Розширення заводу в польському городе Рідзіна: Winkhaus інвестує 1 млн. Євро та подвоює виробничі площади заводу до 4 тис. кв. м.

2003. Софія Вінкхаус, представніця 5-го поколения сім'ї Вінкхаус, донька Вольфганга Вінкхауса, очолює компанію.

1996. Winkhaus предлагает виробникам вікон Повністю автоматичний монтаж віконної фурнітури Завдяк сістемі поворотно-відкідної фурнітури autoPilot.

1995. Будівництво заводу в німецькому городе Майнінген: Winkhaus будує новий завод, Який спеціалізуватіметься на виробництві дверних замків Із багатоточковім замикання.

1992. Winkhaus відкріває нову Компанію у Польщі з виробничими потужного для збирання віконної фурнітури. У 1997 году, у зв'язку зі стабільнім зростанням компании, у м. Рідзіна побудовали нову адміністратівну будівлю та виробничий комплекс.

1969. Перший міжнародний офіс Winkhaus Відкрито у городе Зальцбург, Австрія.

Новаторські решение Winkhaus в області IT - програма WH Okna

Компанія Winkhaus є одним з небагатьох віробніків фурнітури в Україні, Який має свое програмне забезпечення - програму WH Okna. Ця програма призначила для планування та управління віконнім виробництвом: формирование змінніх завдання, автоматизації виробничого обладнання, «безпаперового» виробництва, КОМПЛЕКТАЦІЇ готових замовлень та змінної логістики. Вона кож є суттєвою підтрімкою для процесса продажів - як для салонів заводів-віробніків, так и для дилерській торгових салонів.

Завдяк Впровадження WH Okna много предприятий віконної Галузі України домогліся видатних результатів. Постійне вдосконалення програми, розробка Нових модулів и Нових підпрограм дозволяють їй и сегодня впевнена тримати марку, конкуруючі з відомімі Європейськими конструкторсько програмами.

Про роботу одного Із модулів WH Okna - WH Net

«Прозоро» та професійно

«Прозоро» та професійно
У більшості віпадків Ві приходите до салону продаж вікон, остаточно не определена зі своими побажаннями. Ваша довіра до продавця растет, если процес розрахунку замовлення відбувається «прозоро» та професійно. Важліву роль у цьом відіграє програма конструювання, Якою корістується продавець (дилер).

Дилерській версія програми WH Okna дозволяє продавцю запросіті Вас до актівної участия у формуванні замовлення - на моніторі ви спостерігатімете за процесом підбору матеріалів, візуалізацією та розрахунком Ваших вікон. Велика галерея конструкцій и Вже Заповнена база Даних дозволяє підібраті та Запропонувати Вам різні варіанти за лічені хвилини: Изменить тип профільної системи, склопакету або фурнітури, змістіті Світлові просвіти, Додати до прорахунку підвіконня, москітну сітку, з'єднувальні профілі ТОЩО.

Безумовно, вікорістовуючі у своїй работе програму WH Okna, менеджер дилерській салону, отрімує предпочтение над конкурентами І, звісно ж, Вашу приверженность.
 
Учасник виставок
Застосування - віконні компанії
Застосування - дверні компанії
Застосування - фасади
Оновлення: 21.08.2019
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 459
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/winkhaus
QR-код сторінки компанії WINKHAUS
Посилання для мобільних пристроїв
WINKHAUS на мапі
Центральний офіс
Гостомель, вул. Свято-Покровська, 68 08290
Режим роботи:
Центральний офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
керівництво: 1 персона
Одеса, регіональне представництво
г. Одесса - Одесса, Одесская область, Украина
Популярність компанії
1 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 50 280