МОДЕРН-2001
Працюємо під час ВС

МОДЕРН-2001

Optim
Виробник
Київ
Тел.:
+380 50 919 XX XX +380 50 919 7846
Моб.:
+380 50 919 XX XX +380 68 977 9623
Відкрито
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

МОДЕРН-2001

Доброго дня, шановний Замовнику!

Девіз нашої компанії - "Не продавати зайвого!".
Саме так: на відміну від багатьох інших віконщиків ми сповідуємо інженерний, а не маркетинговий підхід. В традиціях "оборонки" але не "базару 90-х"!

Тільки вивірені технічні рішення, тільки зрозумілі за ефективністю продукти та послуги, - спираючись на розрахунки, нормативи та двадцятидворічний досвід на віконному ринку Києва.

Пропонуємо Вам:
* металопластикові, дерев"яні та алюмінієві вікна, двері, розсувні портали, вітрини з порівняльною оцінкою енергоефективності.
* комплексне скління балконів з виносом, дахом та зовнішньою обшивкою.
* скління пассивних будинків (з прийомкою під тепловізор та "аеродвері".
* скління каркасних будинків з урахуванням їх особливостей.
* підвіконня, всі види привіконних жерстяних виробів.
* москітні сітки всіх видів.
* жалюзі, роллети.
* інтеграцію з охоронними системами та "Розумним Будинком".

Враховуючи такий підхід, дуже охоче беремося до складних і нестандартних проектів, і дуже неохоче - до тендерів, де окрім ціни замовника ніщо інше не цікавить. )))

Київ, Київська, Чернігівська, Житомирська та Черкасська області. Але маємо і значно віддаленіші об"єкти!

Запршуємо до більш детального знайомства!

Як порівнювати вікна?

Вікно - рама з прозорим заповннням. Рами виготовляють з металопастикових профілів. Заповнення - декілька склеєних між собою листів скла. Комбінуючи властивості склопакету та профилю можна отримати вікно відмінне за енергоефективністю в 4 (чотири) рази. Тобто від дуже холодного - до дуже теплого. Тепле вікно має бути дорожчим, холодне - дешевшим. Логічно?

В середьостатистичному вікні 85% теплових властивостей залежать від скляної частини і лише 15% - від рами. Чи не привабливо - дорогий пакет та дешева рама? Але є зворотня арифметика: теплий пакет має бути товстим і може стати не до кожного профілю.

Тому має працювати така схема: 1) Технічні вимоги -> 2) Властивості пакета -> 3) Вибір рами -> 4) Вартість вікна.

Чи не прото і зрозуміло? Але на практиці, в більшості фірм Ви почуєте лише "привабливу" для неосвідченого замовника вартість.

Що ще треба врахувати? По-перше, камерність. Є плутанина, пов"язана з тим, що слово "камери" відноситься і до профілю і до склопакету. Профілі можуть мати від трьох до семи камер, скло - від однієї до трьох. В теорії - чим більше, тим краще.

По-друге, товщину зовнішніх стінок профілю. До категорії А відносять товстостінні - від 2,8 до 3 мм, Б - менше 2,8. Зовні вони не відрізняються, категорія Б дешевша, але і має термін служби в 2,5 рази менший: не 50, а 20 років! Вражає? Звичайно, є і зворотні доводи, але до них - пізніше. В будь-якому разі порівнюйте вікна обережно!

По-третє, товщина та форма армуючого металу. Особливо - в кольорових виробах, що здатні сильно нагріватись на сонці.

По-четверте, можливість заміни ущільнювальної гумки. Пройшло 7 років, гума "підсіла", треба б її міняти, а вона вкатана до профілю по-гарячому! І - ваші дії?

...досі я свідомо не оперував брендами - назвами профілів. Недобросовісні продавці часто зловживають, приписуючи власному вікну назву профіля- "Вікно Шуко" чи "Вікно Рехау". Це не є корректним бо окрім профілю вікно складаєтся з склопакету, фурнітури, ущільнювача, арміра і, наголовніше, виготовлене з тою чи іншою якістю на українському заводі. Значно правильніше було б називати вікна за їх виробником - "Модерн", "Goodwin", "Віконний Стандарт" чи "ВікнаНові". Саме тому надалі назва заводу буде первинною.

І ось тільки зараз, показавши технічну картину, можемо познайомити з діапазоном наших цін на прикладі двох типових конструкцій. Порівнюйте підхід!

Вікно в кухню 1380х1100

Вікно в кухню 1380х1100
Типова дуже популярна конструкція з двох стулок. Як правило, відкривається одна з них - ліва або права, в залежності від розташування меблів.

При розмірах 1380 х 1100, на 8.07.2022 вартість такого вікна з двокамерним енергозберігаючим склопакетом і в білому кольорі може бути оціненою від 4900 до 8800 грн. в залежності від обраного профілю та склопакету.

Вартість монтажу цього вікна - приблизно 800 грн.

Детальніше дізнатися як замовити вікно в кухню і розрахувати його вартість Ви можете в Києві по тел. 050 919-XX-XX Показати телефон+380 50 919 7846

Вікно в кімнату 1380х2000

Вікно в кімнату 1380х2000
Популярна трехстворчатая конструкція, відкриватися можуть всі стулки, але найбільш часте і економне рішення - відкривається тільки одна центральна.

У цінах 8.07.2022 вартість такого вікна може бути оціненою від 7900 до 14200 грн. в залежності від вибору профілю та склопакету.

Вартість монтажу такого вікна - приблизно 1400 грн.

Детальніше дізнатися як замовити трьохстулкове вікно в кімнату і розрахувати його вартість Ви можете в Києві по тел. 050 919-XX-XX Показати телефон+380 50 919 7846

З ким та з чим ми працюємо?

З ким та з чим ми працюємо?
Очень часто работники недобросовестных фирм предлагая свою продукцию присваивают ей название профиля. Например, "Окна Рехау" или "Окна Саламандер". Это очень некорректно - в составе окна кроме профиля есть еще стекло, фурнитура, уплотнитель и - самое главное! - результат работы того или иного украинского завода, это окно собравшего. Гораздо корректнее было бы называть продукцию по имени завода, а не профиля. Вот с этого и начнем.

За 22 года работы у нас была возможность сравнить и выбрать лучшее во всех направлениях оконного бизнеса. Соответственно, появлялись партнеры.

Исторически наша команда начинала как часть команды ТМ "Модерн" - сначала в харьковском подразделении, затем - в качестве киевского филиала. После многократных технических и административных модернизаций этой известной ТМ, сегодня мы представляем ее продукцию в роли дилера - официального партнера. Это деревянные и дерево-алюминиевые конструкции из многослойного клееного бруса. Самое "западное" окно этой ТМ установлено в Ирландии, самое "восточное" - в столице Казахстана. Приятно!

Харьковский завод ТМ "GOODWIN-21" , продукцию которого на базе профильных систем VEKA мы официально представляем с 2015 года, заслужил изумительное отношение своим качеством и отношением к обслуживанию изделий а также безукоризненной логистикой.

Киевский завод ТМ "Віконний Стандарт", выпускающий окна из профилей Openteck, Decco и Salamander - также наш надежный и проверенный партнер с 2016 г.

Днепропетровский завод ТМ "ВікнаНові" вызвал особое уважение стабильностью в сложное военное время 2022 года, выпуская продукцию преимущественно полного украинского цикла: профили WDS, Profine и Kemmerling.

Именно эти многократно проверенные партнеры дают возможность выбора и уверенность в его качестве и нам, и нашим заказчикам.

Структурованість продукції

Для легкости общих оценок предлагаемая нами продукция условно разделена на три класса: ЭКОНОМ, БИЗНЕС и ТОП.

Первый класс - ЭКОНОМ - представлен изделиями из профилей WDS-5, WDS-6 и PROFINE-70 и VEKA PROLINE. Отличительная особенность этой продукции - доступность при вполне современных свойствах. При этом все наши профили имеют от пяти камер и практически все - толщину от 70 мм при стеклопакете толщиной 32 мм. Прекрасное стартовое решение для молодой семьи, для остекления производственных помещений, быстрого восстановления поврежденного жилья. Сопротивление теплопередаче R таких окон - около 0,77...0,8, что соответствует действующим нормам.

Второй класс - БИЗНЕС - представлен изделиями из профилей Decco-71, WDS-7, VEKA SOFTLINE и REHAU-70. Шести -семи камерные профили толщиной от 70 мм с толстыми "взрослыми" стекопакетами от 40 мм. Богатый выбор цветовых решений, оконные и дверные блоки. Прекрасное решение для квартиры или загородного дома! Сопротивление теплопередаче R таких окон - 0,9-1,1

Третий класс - ТОП - представлен изделиями из элитных наборов профилей DECCO-82, WDS-8, SALAMANDER, VEKA SOFTLINE - 82, REHAU GENEO/SINEGO. Как правило, используются шести- и семикамерные профили толщиной от 80 мм с "продвинутыми" толстыми стеклопакетами, стеклами ZERO, тремя контурами уплотнения, возможностью замены уплотнительных резинок, усиленной фурнитурой с плавающими цапфами, что гарантирует использование даже в составе т.н. "Пассивных домов" (Passive House), уверенно проходя испытания по Дармштадскому протоколу. Сопротивление теплопередаче R таких окон может достигать - 1,2...1,5.

При "переходе" из класса в класс средняя стоимость увеличивается примерно на 12-15%. Если типовое трехстворчатое окно в классе "Эконом" можно оценить в 7300 грн, то в "БИЗНЕСЕ" оно же подрастет до условных 8600, а в "ЭЛИТ" - до 9700...12000 грн. Но это - вполне закономерно: стоимость отражает его свойства и возможности.

Наша же задача - помочь Вам выбрать оптимальное!

Як замовити вікно?

Як замовити вікно?
Перше - домовитись про заміри. Огляд об"єкту та заміри - надважлива процедура, діалог майстра та замовника. Підготовці до замірів присвячено окремий розділ нижче - ознайомтесь з ним, будь-ласка!

Друге - отримати реальну вартість та комплектацію замовлення, оскільки лише в ході замірів з"ясовуються неочевидні технічні нюанси.

Третє - укласти угоду і зробити попередню оплату. Це можна зробити і в офісі, домовившись про час відвідин, і дистанційно - два роки ковідного карантину та сучасне законодавство роблять це доступним. Без угоди за "схемами 90-х" ми принципово не працюємо!

"Куточок Споживача" (набір документів і посилань, сертифікатів, ліцензій, іті), передбачений законом про захист прав споживачів, є і в офісі і у електронному вигляді.

Попередня оплата може відбутися готівкою ( з обов"язковою видачею приходного ордеру) так і в безготівковій формі. Отримувачем коштів за вашим вибором може бути як фізична особа - підприємець, так і ТОВ. Вартість при цьому може відрізнятися.

Підготовка до монтажу також описана нижче - обов"язково ознайомтеся!

Гарантійний п"ятирічний строк відраховуєтся від дати монтажу.

Як підготуватись до замірів та монтажу?

Як підготуватись до замірів та монтажу?
Замовник має підготуватись до замірів та монтажу. Перелік бажаних моментів є у типовій угоді, але для економії часу продублюємо нижче основні моменти:

Технологу буде потрібною наступна інформація:
1. Пріорітетне очікування властивостей кожного вікна: тепло, шумоізоляція, противзламність, безпека, тощо.
2. Бажана конфігурація - мінімум, в який бік хотілось би відкривати рухомі частини.
3. Рівень майбутньої "чистої" підлоги та відмітки висот підвіконь.
4. Неодхідність майбутньої підшивки стелі, стін та парапетів, матеріал майбутніх відкосів, чи будуть наявні відкоси зберігатися в майбутньоу або мають бути повністю перероблені.
5. Тип та технологічні нюанси фасаду.
6. За наявності проекту - копія або можливість зробити фото окремих сторінок.

Монтаж
1. Забезпечити під"їзд до об"єкту, користування ліфтом, заносу та тимчасового складування габаритних виробів.
2. Забезпечити місце для складування демонтованих конструкцій.
3. Огородити зону монтажу під вікнами, забезпечити видалення припаркованих авто.
4. В багатоповерхівках, особливо - при запланованих зварювальних роботах - попередити сусідів нижчих поверхів про видалення з балконів потенційно пожежонебезпечних виробів.
5. Забезпечити на об"єкті розетку з гарантованою потужністю не менше 3 кВт та можливість користування туалетом.
6. Прибрати із зони монтажу штори, килими, за можливістю - меблі та електроніку, накрити плівкою те, що має залишитися.

Про склопакет

На фото показаний один з наших об'єктів - будинок зі швейцарського бруса, 2011, площа прорізів 72 кв.метрів.
З огляду на велику площу скління, ми переконали Замовника застосувати спеціальний газонаповнений склопакет (криптон) з теплою дистанційною рамкою (Супер Спейсер) і мультифункційним енергозберігаючими стеклами завтовшки 6 мм. Загальна товщина склопакета склала 42 мм.
Тепловий результат, розрахований за допомогою вільно розповсюджуваної програми «Guardian Configurator» був потвержден в процесі експлуатації: економія тепла (при температурі на вулиці -20) становить (в порівнянні з традиційним двокамерним скло пакетом) приблизно 1200 Квт-год протягом місяця. У «електричному» еквіваленті місячна економія становить до 1500 грн, в «газовому» - до 500 грн. Вражає?
Тепер розглянемо докладніше ніж це досягнуто.
По-перше, енергозберігаюче низькоемісійне скло. Зазвичай його товщина становить 4 мм, тут же застосовано більш міцне - 6 мм.
По-друге, тепла дистанційна рамка Super Spacer. Сама по собі вона тепліша, ніж традиційна алюмінієва і усуває «крайове промерзання» - вклад до 10%. Але це - не головне і не єдина перевага: полімерна рамка гарантовано утримує теплий інертний газ протягом десятків років, гарантуючи пакету стабільність.
По-третє, сам газ - криптон. За рахунок більш високого, ніж у повітря, теплового опору криптон «утеплює» склопакет ще на 12-15%.
Наступним кроком має стати вибір конструктиву вікна, в якому такий склопакет буде служити безпечно і надійно. Очевидно, що нести таку товщину і вагу можна довірити або елітного металопластикового профілю з посиленою армировкой (наприклад, Veka Softline 82), або дерев'яного вікна з товщиною бруса не менше 78 мм (наприклад, Модерн Thermo Wood), що і було зроблено в нашому випадку .
Але не подумайте, що ми вміємо «оптимізувати» тільки «дорогі» рішення - наша задача допомогти Вам вибрати дійсно потрібне!

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна
Представляючи дерев'яне вікно від ТМ "Модерн", виділимо три принципових особливості:
1. Дерев'яний профіль для рам і стулок (брус) проведений в рамках єдиного циклу і експортує в Європу.
2. Компоненти вікна абсолютно екологічні.
3. Доступні всі інноваційні опції, властиві нашій продукції.

До інноваційних опцій можна віднести: алюмінієвий обклад, газонаповнені склопакети (аргон і криптон), теплу дистанційну рамку Super Spacer, спеціальні скла (сонцезахисні, енергозберігаючі, багатофункціональні, тоновані, загартовані, кулезахисні ітд), противовзломную фурнітуру, виконання в різних стилях (старіння деревини , різьблення, стилізація під "хай-тек" ітд), використання бруса з термовставкою, ітд.
Дерев'яні вікна "Модерн" можуть бути виготовлені з: сосни, меранті, дуба, ясеня, евкаліпта, модрини, вільхи, сапели, венге. Можливе виготовлення вікна з комбінованого бруса: сосна-дуб, сосна - венге ітд.
Ламелі радіального розпилу можуть бути як зрощена, так і несрощенний.
Стандартна забарвлення - 18 напівпрозорих кольорів, або згідно шкали RAL. Можливий індивідуальний підбір кольору як вуличної, так і кімнатної сторін.
Всі горизонтальні деталі за замовчуванням закриті алюмінієвими захисними відливами.

Деревоалюмінієві вікна

Деревоалюмінієві вікна
Сама по собі технологія дуже цікава так як дозволяє отримати вікно, практично ВІЧНЕ (тобто не потребує фарбування) і абсолютно стабільне по відношенню до природних факторів.

Досягається це тим, що з вуличною боку на все дерев'яні деталі вікна (рама, стулки, імпости), як нерухомі, так і рухомі, на спеціальних кліпсах встановлюється алюмінієва "броня". Дерево під цією бронею спочатку просякнуте і пофарбовано, "дихає", і при цьому повністю ізольовано від дощу, снігу та сонячного ультрафіолету.

Алюмінієвий обклад фарбується в будь-який відтінок за шкалою RAL, дерев'яне вікно - як зазвичай, традиційним способом.

Як опція, для досягнення особливо видатних властивостей, можливе застосування тонкого утеплювача між зовнішньою стороною дерева і алюмінію.

Порівнюючи наші пропозиції з конкуруючими, зверніть увагу на наступне: існують як деревоалюмінієві, так і алюмодерев'яні вікна.
Різниця принципова і полягає в тому, що в першому (нашому) випадку конструктив вікна є дерев'яним і покритий захисною оболонкою з алюмінію зовні. Вікно при цьому як було, так і залишається теплим, цільним і дерев'яним.
У другому ж - конструктив вікна є алюмінієвим, і тільки з внутрішньої сторони прикритий тонкою дерев'яною фільонкою, яка не несе ніяких функцій крім естетичних. Навіть якщо таке вікно виконати з т.зв. "Теплого" алюмінію, то по теплових властивостях воно значно програє першому, дерев'яному.

На фото наведено розріз дерево-алюмінієвого вікна. З цього фото випливає, що сам дерев'яний конструктив (тришаровий клеєний брус) залишається незмінною і не втратив ні товщини, ні міцності, ні теплових властивостей.

У більшості випадків застосовується система алюмінієвих профілів Holz-Plus або її близькі аналоги виробництва ЄС.

Дерево або пластик?

Дерево або пластик?
Якщо питати про нашу продукцію, то питання більш, ніж риторичне: обидва напрямки брендові і перевірені нами протягом 22-х років.
Питання актуальне виключно в площині індивідуальних переваг і конкретних умов експлуатації.

Погляньте на фото і порівняйте це чарівне вікно в дерев'яному зрубі з зображеними на фото в попередньому розділі. Як Ви думаєте, це дерево, або пластик? І де виглядає краще?
Відкриваємо вікторину. Правильна відповідь збільшить Вашу знижку на 3%!

Нестандартні конструкції

Нестандартні конструкції
1.Арки, в тому числі що відкриваються.
2.Трикутні і трапецієподібні вікна.
3.Розсувні системи в 5 виконаннях.
4.Круглі та овальні вікна з центральним підвісом стулки.
5.Фігурні декоративні накладки на склопакет, шпросси.

На фото показано класичне арочне вікно котеджу (2008), оснащене двосторонніми фігурними декоративними накладками з дерева. Форму накладок і загальний малюнок фасаду можна виконати будь-яким. На горизонтальних деталях вікна добре видно алюмінієві захисні накладки, ціна яких уже врахована в базовій комплектації.

Розсувні системи

Розсувні системи
Розсувні системи (похило-зрушення, підйомно-зсувні і "гармошка") затребувані в двох випадках:
а) при відкриванні в вузьких місцях (де немає простору для повороту звичайної стулки)
б) при відкриванні величезних (за звичайними мірками) стулок.

Причому мова йде не про "сурогат", умовно відділяє вулицю від кімнати, а про герметичному і теплом віконному блоці з унікальною підвіскою стулок.

Розсувні системи можуть бути реалізовані як на базі металопластикових систем, так і дерев'яних, але в кожному конкретному випадку їх достовірність, і властивості потребують індивідуальної опрацювання фахівцем.

У склопакетах розсувних систем зазвичай встановлюють гартоване і протиударне скло, триплекс, захисні плівки, що дозволяють забезпечити безпеку.

Розсувні системи, як правило, збираються за місцем, для чого потрібно подбати про відповідну монтажній зоні і шляхи транспортування габаритних конструкцій.

На фото показаний фрагмент елітного котеджу (2008). Для візуальної оцінки повідомляємо: зростання майстра становить 195 см. Ширина проема- 5,5 метрів, висота - 2,7 метра, двокамерний склопакет, енергозберігаюче скло товщиною 6 мм, вага конструкції - приблизно 900 кг. І це - не межа! У нашій практиці бували і 12-метрові портали.

Вікна в зруб

Вікна в зруб
Ще один різновид нашої продукції - вікна в дерев'яний зруб.
В цьому випадку віконний блок встановлюється в отвір не сам по собі, а в спеціальному конструктиві - обсадні коробі, і закріплюється ні до зрубу, а до "плаваючою" шпонке. Привіконної шов в цьому випадку виконується з м'якого утеплювача, а усадочні зазори вибираються таким чином, щоб розрахункове переміщення колод при усадки не давило на виріб. Із зовнішнього і внутрішнього боків технологічні зазори закриваються наличниками різної ширини.

Нами накопичено багатий досвід облаштування таких прорізів як в будинках з профільного бруса, так і оциліндрованих колод різного діаметра.

На фото показано дерев'яне вікно, встановлене в дерев'яний зруб (2008).

Технологія "теплою" дистанційної рамки

Технологія
Поява в 1989 р технології Super Spacer System (Супер Спейсер) від компанії Edgetech (США-Канада) зробило революцію у виробництві склопакетів. Технологія заснована на використанні термореактивного полімерного матеріалу з дворівневої герметизацією і 100% механічної деформационной пам'яттю, який замінює жорстку і досить холодну алюмінієву дистанційну рамку.

За інших рівних умов перехід на Super Spacer підвищує температуру кромки склопакета до 9 градусів, робить склопакет тепліше на 6-10% і забезпечує гранично низькі втрати аргону - на рівні до 0,6% в рік. Для Замовника це означає, що закачаний в склопакет інертний газ (аргон, криптон) буде гарантовано знаходиться всередині не традиційні рік - півтора, а кілька десятків років!

Крім компанії Edgetech, схожу технологію пропонують і інші відомі виробники, що комбінують в своїх продуктах полімерні і металеві (нержавіюча сталь) вузли. Їх продукти (TGI, THERMIX) займають компромісне положення на ринку, дозволяючи виготовляти теплі газонаповнені склопакети з посиленими механічними властивостями (вага, розміри).

Дистанційні рамки THERMIX, крім того, можуть бути виразно пофарбовані і надати "родзинку" дизайну Ваших вікон.

На фото - дерев'яне вікно з дистанційною рамкою "Супер Спейсер".

"Розумний будинок

Приводи і датчики для вікон дозволяють інтегровані їх в будь-яку автоматичну систему управління. Ми маємо багатий досвід роботи з виробами GEZE, GU, ELTRAL.

Особлива "родзинка" - електричні радіокеровані приводи для розсувних систем великих розмірів.

На фото - привід дистанційного відкривання фрамуги дерев'яного вікна.

Passive House

Passive House
У нашому арсеналі є все для вирішення цієї гідної завдання. Від аналізу і теплових розрахунків, до обстеження об'єкта тепловізором. А в підсумку - значна економія Ваших коштів в порівнянні з аналогами виробництва ЄС.

Кватирка

Кватирка
Зробимо.
Але дуже порекомендуємо до цього розглянути децентралізовану систему повітрообміну з рекуперацією. Технічно це можливо навіть в "хрущовці".
При цьому вікна експлуатуються закритими і відкриваються виключно для миття, а шум, пил і холод залишаються "за бортом".

"Хрущовка", "Чешка", "Панелька" ...

Більше 80% будівель в Києві є спадщина масового житлового будівництва. Кожен з проектів такого "спадщини" має масу технічних особливостей, враховувати які просто необхідно при заміні віконних блоків.

Що і робимо, спираючись на багатий досвід.

Лідером "любові" віконників, безумовно, є згадана "Чешка". Перепад рівня стелі між кімнатою і балконом, утеплювач парапету з згнилі ДСП (!), Стояк опалення, що не дає повноцінно відкрити бокове вікно еркера, характерна сходинка і "провал" над козирком, громіздкі металоконструкції в кутах балкона - все це дійсно викликає жах у недосвідченого зморщок. Але не у нас!

З усією відповідальністю заявляємо - після правильного проектування і професійної заміни вікон Ви оціните наскільки затишним може бути це типове житло кінця 70-х! І тут же рада: з огляду на велику площу скління (від 11 до 28 кв. Метрів) не економте на енергозберігаючі склопакеті, а в квартирах на східній або південній сторонах будівель - і на сонцезахисному склі "Солар" - окупиться в "чешка" сторицею і холодної взимку, і жарким літом!

Фальш- вікно

Фальш- вікно
Зліва - еркерний отвір котеджу (2008) на етапі підготовки фасадних робіт. На прохання Замовника ми встановили в цей отвір тимчасове фальш- вікно з вологостійкого ДСП, яке в точності "емулює" майбутній виріб.

Маючи такий муляж, фасадчики виконують "брудні" роботи з облицювальним каменем, замовлений еркер чекає свого часу на складі, після чого в первозданному вигляді монтується в готовий проріз з точним примиканням (фото праворуч).

Це один із прикладів того, чим ми відрізняємося від фірм з кустарним підходом.

Де І що ми скла

Де І що ми скла
Київ + Київська, Чернігівська, Житомирська та Черкаська області.

Обмежень за типами об'єктів немає! Від маленької квартири в "хрущовці" до котеджу еліт-класу!

На фото показаний фрагмент фасаду котеджу з дерев'яними вікнами і дерев'яними дверима ВХІДНОГО типу. Малюнок виробів підкреслять застосуванням тонких шпроссів - декоративних вставок всередину склопакетів. Що ж стосується дверей, то вони можуть бути виконані як в форматі балконних (віконна ручка і штапик всередині, відкривання тільки всередину), так і вхідних дверей (двостороння натискна ручка, замок з ключем, потужні регульовані петлі, штапик всередині приміщення, відкривання на вулицю , алюмінієвий поріг). І при цьому - той же дизайн, колір і гарантія з одних рук!

Контакти

Контакти
Виставковий зал - офіс, розташований за адресою: 03115, Київ, вул.Святошинська, 34, "Зелений корпус", оф. 2.4.
050 919-XX-XX Показати телефон+380 50 919 7846

Під час військового стану офіс та виставковий зал працюють переважно у віддаленому режимі. Для гарантованих відвідин обов"язково маєте домовитись про час!

Добиратися:
Від метро "Святошин" - тролейбус 41 або маршрутка 203 до зупинки "Провулок Святошинський".
Від метро "Академмістечко" - маршрутка 510. Зупинка та ж.

Шлях від зупинки позначений покажчиками "сусідів" - транспортної компанії "Делівері" та СТО "Отаман".

Для автомобілістів завдання ще простіше: введіть в навігатор координати 50.446909, 30.386217.

комплектуючі

Фурнітура:
VORNE
WINKHAUS
MACO
Roto
Скло (заповнення):
Guardian
AGC
Pilkington
Saint-Gobain
Монтажні матеріали
illbruck

Учасник виставок

Оновлення: 10.07.2022
Зареєстровано: 04.02.2008
Ідентифікатор: 6899
okna.ua/ua/modern1
МОДЕРН-2001 на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Святошинська, 34-К, офісний центр "Машінвест", "Зелений Корпус", офіс 2.4. 03115
Режим роботи:
Київ, офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
менеджери: 1 персона
Популярність компанії
83 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 45 594