МОДЕРН-2001

МОДЕРН-2001

Рекламно-інформаційний пакет ПРОФ
Виробник
Київ
Тел.:
+380 44 592 XX XX +380 44 592 8002
Моб.:
+380 44 592 XX XX +380 44 592 8002
Залишити заявку

МОДЕРН-2001

Доброго дня, шановний Замовнику!
За дев"ятнадцять років роботи на Київському віконному ринку наша компанія жодного разу не піддала сумніву правильність підходу до продукції: виключно якісні вікна європейського походження заводського виролбництва!
Телефонуйте, приходьте, переконайтеся в цьому як спілкуючись з нами, так і звернувшись до рекомендацій реальних замовників.
За продукцію, підхід і кожне дану Вам обіцянку відповідаємо.
З повагою,
директор Баранцев Михайло Юрійович.

Металопластикові вікна, двері та розсувні портали з профілей конценрну "VEKA AG".
Дерев'яні та дерево-алюмінієві вікна, двері та розсувні портали європейського походження.
Комплексні балконні рішення.
Автоматика для вікон, інтеграція до "Розумного Будинку".

Активно співпрацюємо з дизайнерами, архітекторами та будівельними фірмами.
Охоче ​​беремося за нестандартні проекти.

У ТЕНДЕРАХ ПРИНЦИПОВО НЕ БЕРЕМО УЧАСТІі.

Київ і передмістя. Київська, Житомирська, Чернігівська та Черкаська області.

Від склопакета - до профілю!

Від обраного склопакета залежить 90% теплових і шумозахисних властивостей майбутнього вікна.

Якщо говорити про тепловому контурі будівлі (тобто кордоні "кімната - вулиця"), то сьогодні просто соромно ставити однокамерні склопакети (містять два, а не три скла), тонкі склопакети (до 30 мм, а не 36, 40 або 44 мм) і пакети, не оснащені спеціальними енергозберігаючим склом. Ми маємо методики за допомогою яких прорахуємо для Вас реальну економію грошей (при опаленні газом, дровами або електрикою) для кожного типу і розміру пакета і співвіднесемо їх в грошовому еквіваленті з вартістю.

І тільки тепер, познайомивши Вас в цілому з таким підходом, покажемо рівень наших цін станом на 14 березня 2019 р .:

Що головне в вікні?

По-перше, це теплові та шумозахисні властивості.

По-друге, правильний облік умов експлуатації - поверх, вітрове навантаження, ймовірність злочинних дій, безпеку дітей, ітд.

По-третє, дизайн.

І лише після всього цього - адекватність фактичної вартості виробу з потрібну для Вас ВЛАСТИВОСТЯМИ.

На жаль, ця проста і логічна схема у виконанні недобросовісного продавця розгортається навпаки - від ціни. Результат при цьому буде приблизно таким же, якби коня запрягти не поперед, а позаду від возу ...

Вікно в кухню 1380х1100

Вікно в кухню 1380х1100
Типова дуже популярна конструкція з двох стулок. Як правило, відкривається одна з них - ліва або права, в залежності від розташування меблів.

При розмірах 1380 х 1100, на 10.06.2017 вартість такого вікна з двокамерним енергозберігаючим склопакетом і в білому кольорі складе:

а) м-пластик бізнес-класу VEKA SOFTLINE (70 мм, 5 камер) - 3100 грн
б) м-пластик преміум-класу VEKA SOFTLINE-82 (82 мм, 7 камер) - 4200 грн.
в) дерев'яне вікно (брус 78мм) - від 9300 грн
г) дерево- алюмінієве вікно (брус 78 мм, повне облицювання алюмінієм) - 13900 грн.

Вартість монтажу цього вікна - приблизно 400 грн.

Детальніше дізнатися як замовити вікно в кухню і розрахувати його вартість Ви можете в Києві по тел. 044 592-XX-XX Показати телефон+380 44 592 8002

Вікно в кімнату 1380х2000

Вікно в кімнату 1380х2000
Популярна трехстворчатая конструкція, відкриватися можуть всі стулки, але найбільш часте і економне рішення - відкривається тільки одна центральна стулка.

У цінах 10.06.2017 можете порівняти:

а) м-пластик бізнес-класу VEKA SOFTLINE (70 мм, 5 камер) - 4750 грн
б) м-пластик преміум-класу VEKA SOFTLINE-82 (82 мм, 7 камер) - 6350 грн.
в) дерев'яне вікно (брус 78мм) - 13600 грн
г) дерево- алюмінієве вікно (брус 78 мм, повне облицювання алюмінієм) - 19800 грн.

Вартість монтажу такого вікна - приблизно 750 грн.

Детальніше дізнатися як замовити трьохстулкове вікно в кімнату і розрахувати його вартість Ви можете в Києві по тел. 044 592-XX-XX Показати телефон+380 44 592 8002

Як правильно вибрати вікно?

Все гранично просто:

По-перше, відповісти собі і нам на питання "Чого я хочу цим досягти?" Всі бажані властивості бажано записати і не соромитися показати фахівцеві.

По-друге, з нашою допомогою визначитися з типом склопакета, який вирішить поставлену задачу. У будь-якому вікні саме склопакет визначає до 90% корисних властивостей.

По-третє, з нашої ж допомогою під обраний Вами склопакет підібрати адекватний металопластиковий або дерев'яний профіль.

... Як кажуть в Одесі, - "У нас їх трошки є!"

VEKA: "Якщо вікна, то ..."

VEKA:
Багато років ми залишаємося вірними цьому бренду. На те є багато причин, але головна - нам ніколи не доводилося "червоніти" або вибачатися перед Замовником за те, що його очікування не виправдалися.

Працюючи з профільними системами VEKA ми гарантуємо Вам:

1. Європейське походження Вашого вікна, його
    стабільність, стійкість, екологічність.

2. Належність профілю до "товстостінну" класу А
    за стандартом RAL.

3. Можливість гнучкого вибору класу продукції - від
    економного до елітного, про що ми Вас детально
    проконсультуємо.

Крім однойменних систем цього ж концерну належить виробництво профілів WHSHalo і GEALAN.

Більш докладно Ви зможете познайомиться з концерном VEKA AG на сайті veka.ua

Модерн-XXI: "Свої в кожному домі"

Модерн-XXI:
Довговічність і надійність дерев'яного вікна можна гарантувати тільки при використанні "правильного" бруса. На сьогодні завод ТОВ "Модерн-XXI" є практично ЄДИНИМ підприємством України, серійно виробляють клеєний брус в повному циклі (розпилювання, сушка, зрощування ітд). Вироблений брус використовується як для власного виробництва, так і реалізується іншим віконним компаніям, а з 2001 року - ще й експортується в країни ЄС. Регулярна приймання бруса західними споживачами є гарантією надійності і правильності виробництва.

Головна відмінність бруса від "Модерн" - підвищена товщина: 78х86 мм, т.зв. "Скандинавський стандарт", що дає масу очевидних переваг в готовому вікні. При порівнянні з конкурентами зверніть увагу на це властивість-більшість сучасних компаній використовують більш тонкий брус 68х72 мм (т.зв. "німецький стандарт"), і (або) брус кустарного виробництва, що обов'язково повинно враховуватися в цінах готової продукції та її надійності.

Дерев'яні вікна ТМ "Модерн" крім використання екологічно чистої деревини, застосовують лаки і фарби на водній основі REMMERS, якість яких підтверджена екологічним стандартом DIN EN 73-1 "Безпека покриттів для дитячих іграшок", марковані знаком "Блакитний ангел" ( "Der Blau Engel ") і пройшли екологічний тест OKO TEST.

Про склопакет

Про склопакет
На фото показаний один з наших об'єктів - будинок зі швейцарського бруса, 2011, площа прорізів 72 кв.метрів.
З огляду на велику площу скління, ми переконали Замовника застосувати спеціальний газонаповнений склопакет (криптон) з теплою дистанційною рамкою (Супер Спейсер) і мультифункційним енергозберігаючими стеклами завтовшки 6 мм. Загальна товщина склопакета склала 42 мм.
Тепловий результат, розрахований за допомогою вільно розповсюджуваної програми «Guardian Configurator» був потвержден в процесі експлуатації: економія тепла (при температурі на вулиці -20) становить (в порівнянні з традиційним двокамерним скло пакетом) приблизно 1200 Квт-год протягом місяця. У «електричному» еквіваленті місячна економія становить до 1500 грн, в «газовому» - до 500 грн. Вражає?
Тепер розглянемо докладніше ніж це досягнуто.
По-перше, енергозберігаюче низькоемісійне скло. Зазвичай його товщина становить 4 мм, тут же застосовано більш міцне - 6 мм.
По-друге, тепла дистанційна рамка Super Spacer. Сама по собі вона тепліша, ніж традиційна алюмінієва і усуває «крайове промерзання» - вклад до 10%. Але це - не головне і не єдина перевага: полімерна рамка гарантовано утримує теплий інертний газ протягом десятків років, гарантуючи пакету стабільність.
По-третє, сам газ - криптон. За рахунок більш високого, ніж у повітря, теплового опору криптон «утеплює» склопакет ще на 12-15%.
Наступним кроком має стати вибір конструктиву вікна, в якому такий склопакет буде служити безпечно і надійно. Очевидно, що нести таку товщину і вагу можна довірити або елітного металопластикового профілю з посиленою армировкой (наприклад, Veka Softline 82), або дерев'яного вікна з товщиною бруса не менше 78 мм (наприклад, Модерн Thermo Wood), що і було зроблено в нашому випадку .
Але не подумайте, що ми вміємо «оптимізувати» тільки «дорогі» рішення - наша задача допомогти Вам вибрати дійсно потрібне!

Дерево або пластик?

Дерево або пластик?
Якщо питати про нашу продукцію, то питання більш, ніж риторичне: обидва напрямки брендові і перевірені нами протягом 19 років.
Питання актуальне виключно в площині індивідуальних переваг і конкретних умов експлуатації.

Погляньте на фото і порівняйте це чарівне вікно в дерев'яному зрубі з зображеними на фото в попередньому розділі. Як Ви думаєте, це дерево, або пластик? І де виглядає краще?
Відкриваємо вікторину. Правильна відповідь збільшить Вашу знижку на 3%!

VEKA на будь-який смак

VEKA на будь-який смак
Veka Euroline, три камери, коефіцієнт опору теплопередачі до 0,84 м. Кв. До / Вт. Монтажна ширина 58 мм. Склопакет товщиною до 32 мм. Профіль цього позиціонується нами як "Економний" (Optima), в залежності від обраного склопакета може застосовуватися для скління балконів, квартир, адміністративних будівель.

Veka Softline, п'ять камер, коефіцієнт опору теплопередачі до 0,93 м. Кв. До / Вт. Монтажна ширина 70 мм. Склопакет товщиною до 40 мм. В особливих випадках можлива посилена армування профілю та застосування нестандартної стулки товщиною 79 мм. Профіль цього позиціонується нами як "Стандартний" (Standart), рекомендується для установки в основний тепловий контур квартир, котеджів, лоджій, забезпечуючи вимоги ДСТУ з багаторазовим запасом.

Veka Softline-82, сім камер, коефіцієнт опору теплопередачі до 1,29 м. Кв. До / Вт. Монтажна ширина 82 мм. Склопакет товщиною до 44 мм. В особливих випадках можлива посилена армування або вклеєний несе склопакет. Профіль цього позиціонується як "Елітний" або "Преміум" (Thermo, Ultra) і дозволяє задовольнити вимоги до унікальних об'єктів.

За Вашим вибором вікна з профілів VEKA можуть бути як білими, так і ламінованим під колір дерева, як на білій, так і на кольоровий основі.

Питання кольору серйозно впливає на вартість і термін виробництва: три "стандартних" кольору на складі і шість десятків "нестандартних" квітів під замовлення.

Зверніть увагу на можливість як посилення армирующих деталей (вітрове навантаження, поверховість, підвищена температура), так і на можливість їх розумного ослаблення (використання всередині будівель, малі розміри), що дозволяє гнучко оптимізувати вартість.

Дерев'яні вікна

Дерев'яні вікна
Представляючи дерев'яне вікно від ТМ "Модерн", виділимо три принципових особливості:
1. Дерев'яний профіль для рам і стулок (брус) проведений в рамках єдиного циклу і експортує в Європу.
2. Компоненти вікна абсолютно екологічні.
3. Доступні всі інноваційні опції, властиві нашій продукції.

До інноваційних опцій можна віднести: алюмінієвий обклад, газонаповнені склопакети (аргон і криптон), теплу дистанційну рамку Super Spacer, спеціальні скла (сонцезахисні, енергозберігаючі, багатофункціональні, тоновані, загартовані, кулезахисні ітд), противовзломную фурнітуру, виконання в різних стилях (старіння деревини , різьблення, стилізація під "хай-тек" ітд), використання бруса з термовставкою, ітд.
Дерев'яні вікна "Модерн" можуть бути виготовлені з: сосни, меранті, дуба, ясеня, евкаліпта, модрини, вільхи, сапели, венге. Можливе виготовлення вікна з комбінованого бруса: сосна-дуб, сосна - венге ітд.
Ламелі радіального розпилу можуть бути як зрощена, так і несрощенний.
Стандартна забарвлення - 18 напівпрозорих кольорів, або згідно шкали RAL. Можливий індивідуальний підбір кольору як вуличної, так і кімнатної сторін.
Всі горизонтальні деталі за замовчуванням закриті алюмінієвими захисними відливами.

Деревоалюмінієві вікна

Деревоалюмінієві вікна
Сама по собі технологія дуже цікава так як дозволяє отримати вікно, практично ВІЧНЕ (тобто не потребує фарбування) і абсолютно стабільне по відношенню до природних факторів.

Досягається це тим, що з вуличною боку на все дерев'яні деталі вікна (рама, стулки, імпости), як нерухомі, так і рухомі, на спеціальних кліпсах встановлюється алюмінієва "броня". Дерево під цією бронею спочатку просякнуте і пофарбовано, "дихає", і при цьому повністю ізольовано від дощу, снігу та сонячного ультрафіолету.

Алюмінієвий обклад фарбується в будь-який відтінок за шкалою RAL, дерев'яне вікно - як зазвичай, традиційним способом.

Як опція, для досягнення особливо видатних властивостей, можливе застосування тонкого утеплювача між зовнішньою стороною дерева і алюмінію.

Порівнюючи наші пропозиції з конкуруючими, зверніть увагу на наступне: існують як деревоалюмінієві, так і алюмодерев'яні вікна.
Різниця принципова і полягає в тому, що в першому (нашому) випадку конструктив вікна є дерев'яним і покритий захисною оболонкою з алюмінію зовні. Вікно при цьому як було, так і залишається теплим, цільним і дерев'яним.
У другому ж - конструктив вікна є алюмінієвим, і тільки з внутрішньої сторони прикритий тонкою дерев'яною фільонкою, яка не несе ніяких функцій крім естетичних. Навіть якщо таке вікно виконати з т.зв. "Теплого" алюмінію, то по теплових властивостях воно значно програє першому, дерев'яному.

На фото наведено розріз дерево-алюмінієвого вікна. З цього фото випливає, що сам дерев'яний конструктив (тришаровий клеєний брус) залишається незмінною і не втратив ні товщини, ні міцності, ні теплових властивостей.

У більшості випадків застосовується система алюмінієвих профілів Holz-Plus або її близькі аналоги виробництва ЄС.

комплектуючі

Фурнітура:
WINKHAUS
Roto
GEZE
GU
Скло (заповнення):
Guardian
Гомельстекло
AGC
Pilkington
Saint-Gobain

Учасник виставок

Оновлення: 03.12.2020
Зареєстровано: 04.02.2008
Ідентифікатор: 6899
okna.ua/ua/modern1
МОДЕРН-2001 на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Святошинська, 34-К, офісний центр "Машінвест", "Зелений Корпус", офіс 2.4. Україна 03115
Режим роботи:
Київ, офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
менеджери: 1 персона
Популярність компанії
141 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 38 646
окна со скидкой