REHAU вікнаREHAU вікна
Вікна-Стар, ТМ
Працюємо під час ВС

Вікна-Стар, ТМ

Prof
Постачальник
Київ, Бровари, Вишгород, Вишневе, Буча...
Тел.:
+380 44 502 XX XX +380 44 502 6935
Моб.:
+380 44 502 XX XX +380 95 271 6700
Тел.:
+380 44 502 XX XX +380 44 544 7553
Відкрито
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Вікна-Стар, ТМ

Вас вітає команда "Вікна-Стар"! Спасибі, що цікавитеся, хто ми, як працюємо і яких принципів дотримуємося.

Ми щиро вважаємо, що якісні вікна - це інвестиція в комфорт і безпеку. Наше завдання - допомогти Вам зробити правильний вибір.

З дня заснування в 2005 році ми вибрали безпеку наших клієнтів, особисту відповідальність і бездоганну якість своїми ключовими цінностями. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому прагнемо кожному клієнту дати максимум від того, на що здатні (і навіть трохи більше).

Що відрізняє нас від інших українських віконних компаній?

Європейська якість і чесна ціна

Ми ретельно відбираємо найнадійніших постачальників склопакетів, профілю і фурнітури. Ми з гордістю співпрацюємо з провідними європейськими брендами - Аеreco, Glastroesch, Hormann, Illbruck, Reynaers, Soudal, VEKA, Winkhaus. Завдяки цьому клієнти "Вікна-Стар" отримують чесну ціну і повну 10-річну гарантію на кожний виріб.

Професійна команда і завдання будь-якого рівня складності

Ми впевнені, що вікнами повинні займатися професіонали. Тому в команді "Вікна-Стар" працюють виключно фахівці з будівельною і архітектурною освітою, в штаті є архітектор і інженери-проектувальники. На відміну від більшості українських віконних компаній, компанія "Вікна-Стар" має будівельну ліцензію на монтаж вікон. Все це дозволяє нам успішно виконувати монтаж будь-якого рівня складності - від приватних квартир і котеджів до багатоквартирних будинків, торгових центрів, промислових об'єктів і навіть атомних електростанцій.

Оперативність і ефективна логістика

Ми працюємо швидко, але без шкоди якості. Ми готові до будь-якого виклику, але завжди тримаємо слово. Ми не нав'язуємо те, що вам не потрібно, але готові забезпечити комплексний підхід - від замірів і виробництва віконних конструкцій до вивезення сміття та сервісного обслуговування. Відстань - не перешкода, адже "Вікна-Стар" працює по всій Україні.

Вірність стандартам і визнання експертів

Ми - фанати правильного монтажу за українськими і европейськими стандартами (ДСТУ, EN). Це гарантує покупцям довгострокове і безпроблемне використання наших виробів. Всі наші конструкції проходять обов'язковий контроль якості за місцем монтажу - і тільки після цього ми вважаємо свою роботу виконаною. Авторитетний віконний портал OKNA.UA відзначив високу якість, енергоефективність і взломостойкость наших вікон - все те, що забезпечує вам комфорт, економію і безпеку.

Розвиток галузі та об'єднання професіоналів

Ми хочемо працювати на цивілізованому і професійному ринку, де піклуються про клієнтів, а не про швидкого прибутку. Тому в 2013 році компанія "Вікна-Стар" стала співзасновником Асоціації учасників ринку вікон і фасадів (АУРВФ). Ми інвестуємо чимало сил і енергії в проведення освітніх заходів для колег і клієнтів, а також стоїмо біля витоків розробки і впровадження технічних стандартів для віконної і дверної галузей в Україні.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів, партнерів або співробітників!

Вікна-Стар Архітектура:

Вікна-Стар Архітектура:
Вікна та двері серії «Вікна-Стар Архітектура» - це красиві сучасні світлопрозорі конструкції, які розроблялися з урахуванням наймодніших архітектурних трендів, які вимагають від фасаду будівель легкого, повітряного звучання. При погляді з боку фасаду пластикова частина вікон зникає, поступаючись місцем склу та світлу.

Оригінальність серії «Вікна-Стар Архітектура» досягнута без шкоди для функціональності: вікна чудово зберігають тепло, чудово захищають від шуму, в конструкції можуть використовуватися будь-які фурнітурні рішення, в тому числі ці вікна забезпечують підвищений захист від злому.

Технічна характеристика:

Профіль - "VEKA Artline 82" - монтажна товщина 82 мм, висота рами 111 мм. Випускається в суворій відповідності до вимог RAL і відповідають класу A згідно DIN EN 12 608 і ДСТУ Б В.2.7-130: 2007.

Склопакет - двокамерний енергозберігаючий і заповнений інертним газом аргон (4i-16Ar-4-16Ar-4i) * товщиною 44 мм з теплою дистанційною рамкою TGI

* За умови розташування віконних і дверних конструкцій зорієнтованих на південно-західний і західний сектор горизонту в межах (200-290) °, доцільно використовувати зовнішнє скло в склопакеті - мультифункціональне (4MF-16Ar-4-16Ar-4i) або зовнішні сонцезахисні пристрої.

Фурнітура - Winkhaus серія activPilot Comfort PADK- Німеччина.

Віконна ручка - Hoppe New York з технологією Secustik - Німеччина.

Вироби - повністю відповідають ДБН В.2.6-31: 2016 «Теплова ізоляція будівель».

Окна "Викна-Стар Премиум":

Окна
Окно "Викна-Стар Премиум" рассчитано на сочетание элегантного белоснежного, максимально утепленного варианта профиля, двухкамерного энергосберегающего стеклопакета и качественной фурнитуры, оно придает неповторимый вид Вашим конструкциям и создает настоящий уют в Вашем доме. Премиум для истинных ценителей красоты интерьера и качественных окон.

Технические характеристики:

Профиль - Veka Softline82 рама 7/ створка 6 (толщина 82 мм). Выпускается в строгом соответствии с требованиями RAL и соответствуют классу A согласно DIN EN 12 608.

Стеклопакет - двухкамерный энергосберегающий (4ClimaGuard® Solar-16Ar-4-16Ar -4i) толщиной 44мм, показатель сопротивления теплопередачи Rcp~0,98.

Фурнитура -Winkhaus серия activPilot Comfort PADK– Германия.

Изделия - полностью соответствует ДБН В.2.6-31-2016 «ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ»

Окна "Викна-Стар Классика":

Окна
Окна "Викна-Стар Классика" обладают простотой в обслуживании и помогут Вам обеспечить комфорт в Вашем доме. Эти окна в двухкамерном исполнении помогут защитится от надоедливого шума улицы, а при энергосбережении сохранят тепло в квартире. Классика всегда превосходна и изысканна в своей простоте.

Технические характеристики:

Профиль - Veka Softline 5-и камерный (толщина 70мм). Выпускается в строгом соответствии с требованиями RAL и соответствуют классу A согласно DIN EN 12 608.

Стеклопакет – двухкамерный энергосберегающий с одним энергосберегающим стеклом и заполненный инертным газом аргон (4-10Ar-4-10Ar-4i), толщиной 32мм, показатель сопротивления теплопередачи Rcp~0,71, или двухкамерный энергосберегающий с одним энергосберегающим стеклом и заполненный инертным газом аргон (4-16Ar-4-12Ar -4i) толщиной 40мм, показатель сопротивления теплопередачи Rcp~0,75.

Фурнитура - Winkhaus серия activPilot – Германия.

Изделия - полностью соответствует ДБН В.2.6-31-2016 «ТЕПЛОВА ІЗОЛЯЦІЯ БУДІВЕЛЬ»

Окна "Викна-Стар Стандарт":

Окна
Окна "Викна-Стар Стандарт" используются в основном для остекления холодных балконов, выходов на балкон, дачных домиков, универсальны и просты в комплектации и уходе они помогут поменять старые окна на более удобный вариант с наименьшими затратами. Этот вариант предусмотрен для людей умеющих ценить время и средства.

Технические характеристики:

Профиль: - Veka Euroline Pro 3-х камерный (толщина 58мм). Выпускается в строгом соответствии с требованиями RAL и соответствуют классу A согласно DIN EN 12 608.

Стеклопакет – однокамерный с одним энергосберегающим стеклом и заполненный инертным газом аргон ( 4-16Ar-4i) показатель сопротивления теплопередачи Rcp~0,42.

Фурнитура - Winkhaus серия activPilot – Германия.

Балкон под ключ:

Балкон под ключ:
Каждому человеку хочется создать уют и тепло в доме. Кто же исключил из этой гармонии балконы. Балкон это своего рода возможная комната отдыха от городской суеты. Оформленный деревом балкон в зависимости от породы может подарить Вам незабываемый эффект дачного домика. Пластиковая вагонка создаст стиль законченности помещения, ну а вынос визуально расширит пространство.
Помните, наши родители частенько отдыхали на балконах в летнюю погоду, теперь Вы можете наслаждаться этими видами на теплых балконах под ключ и зимой. Мы живем один раз – давайте проживем жизнь в комфорте.

Технические характеристики:
Деревянная вагонка- сосна, ольха, липа – от первого до высшего сорта, толщина 10 мм;
Пластиковая вагонка – термостойкий пластик, толщина 10мм (выбор цвета по каталогу).
Вынос – металлический уголок от 40*40 мм и шире;
Крыша – металочерепица;
Пол – доска пола, материал сосна, толщина – 30мм

Наклонно-раздвижные системы: Викна-Стар DuoPort SK

Наклонно-раздвижные системы: Викна-Стар DuoPort SK
Современная архитектура открывает для нас безграничные возможности по проектированию фасада дома. Зачастую основным элементом выступают оконные конструкции, дающие постоянное проникновение света в наше жилище. Окна в наше время это возможность наблюдать красивый вид, а имея выход на терассу еще и чувствовать соприкасание с природой.
Так наши раздвижные системы укомплектованные фурнитурой Winkhaus тип duoPort SK позволяют нашим клиентам не видеть границ между уютным жилищем и двором, сохраняя при этом домашний комфорт. Установив данный тип конструкции высотой до 2,7м при оборудовании максимально теплым стеклопакетом до 200 кг., Вы получаете открытое пространство без ущерба безопасности.

Технические характеристики:
Максимальная ширина створки – 2000 мм
Максимальная высота створки – 2700 мм
Максимальный вес створки 200 кг.

Наклонно-раздвижные системы: Викна-Стар DuoPort PAS

Наклонно-раздвижные системы: Викна-Стар DuoPort PAS
Наша компания также предлагает инновационную раздвижную систему укомплектованную фурнитурой duoPort PAS которая придает окнам новое измерение функциональности. С помощью параллельного смещения створки по всему периметру оконной рамы, обеспечивается естественный и равномерный обмен воздуха в помещении даже во время нашего отсутствия с сохранением всех противовзломных свойств окна.

Благодаря инновационной разработке поршневой системы в подвижных элементах фурнитуры duoPort PAS, происходит автоматическое заведение оконной или дверной створки при закрывании конструкции. Что обеспечивает интуитивное управление окном и наивысший уровень комфорта для Вас.

Технические характеристики:
Максимальная ширина створки – 1700 мм
Максимальная высота створки – 2350 мм
Максимальный вес створки 160 кг.

Подъемно-раздвижные системы VEKASLIDE

Подъемно-раздвижные системы VEKASLIDE
Портал VEKASLIDE это подъемно-раздвижные двери для больших площадей где общая длинна портала может достигать около 6,5 метров. Чаще всего необходимость такой системы может возникнуть тогда когда у Вас есть потрясающий вид огромного проема который ни вкоем случае нельзя закрывать глухой стеной (зимний сад, открытая терраса, бассейн), а выполнить остекление такого проема стандартные системы не могут. Тогда на выручку приходит VEKASLIDE с низким, но при этом теплым порогом, максимально удобной функцией отрывания, наибольшей площадью остекления створок.
После установки данной системы Вы понимаете что и прозрачные стены существуют и стекло тоже может быть теплым и оберегать Ваш дом от холода и жары сохраняя дома уют.

Технические характеристики:
Максимальный высота конструкции – 2700мм
Максимальная ширина конструкции – 6500мм

Алюмо-деревянные окна Sensity от Reynaers

Алюмо-деревянные окна Sensity от Reynaers
Сочетание лучших технологий и материалов, комбинация надежного и прочного алюминия с эффектными итальянскими породами древесины, это — Sensity, новые алюмо-деревянные окна от Reynaers.

Мы не преувеличим, если скажем, что это лучшие окна для Вашего дома. Внешняя часть и каркас окна Sensity состоит из термоизолированного алюминия, усовершенствованный вариант одной из наиболее высокоизолированых и технологичных систем Reynaers CS 86-HI.

Внутреннее дерево – это цельный массив из лучших итальянских сортов, рекомендованных дизайнерами после ряда всесторонних исследований. А для придания завершенности данной системе, мы предлагаем дополнить данную систему дизайнерскими ручками PuRity, разработанными итальянским дизайнером Лео Ди Карло.

Про що говорить етикетка зламостійкості?

Про що говорить етикетка зламостійкості?
Етикетка RC2 на вікні повідомляє, що компанія постачає вікна з ліцензованою системою захисту від злому. Це підтверджено відповідними ліцензіями і / або сертифікатами. Фахівці OKNA.ua перевірили наявність сертифіката.

Вікна-Стар, перша серед компаній-інсталяторів, отримала Свідоцтво, яке підтверджує участь в проектах з постачання ліцензованих систем захисту та право маркувати свої вироби етикеткою зламостійкості.

Компанія «Вікна-Стар» отримала статус авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж» Soudal Window System.

Компанія «Вікна-Стар» отримала статус авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж» Soudal Window System.
Для отримання статусу авторизованого партнера за системою «Теплий монтаж» Soudal Window System, усі монтажники компанії Вікна-Стар пройшли спеціалізоване навчання та отримали необхідні навички для правильного виконання монтажних робіт та облаштування монтажного шва з використанням високоякісних матеріалів бельгійської торгівельна марка Soudal.

«Теплий монтаж» Soudal Window System, це тришаровий монтаж, згідно ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «ШВИ З'ЄДНУВАЛЬНІ МІСЦЬ ПРИМИКАНЬ ВІКОННИХ БЛОКІВ ДО КОНСТРУКЦІЙ СТІН», що відповідає принципу - «Зсередини герметичніші, ніж зовні». Суть його полягає в заповненні монтажних швів якісної піною та подальшою її захисту паро-герметичними і паро-проникними (в одному напрямку) стрічками.

Паспорт на віконний виріб, як підтвердження якості.

Паспорт на віконний виріб, як підтвердження якості.
Згідно з ДСТУ Б В.2.6-15:2011, в комплект кожного віконного чи дверного виробу повинен входити паспорт на виріб, в якому повинні бути зазначені основні експлуатаційні характеристики та відповідні показники. Таким чином віконна продукція стає не безликою, а кінцевий споживач може чітко зрозуміти за що він заплатив гроші, а в разі чого спираючись на цей документ відстояти свої права у відповідних державних органах.

В Компанії Вікна-Стар кожен виріб комплектується спеціальною сервісною книжкою в яку включений паспорт та докладна інструкція з експлуатації.

комплектуючі

Профіль
VEKA
Reynaers
Скло (заповнення):
Guardian
STADUR
Glas Trosch-Euroglas
Saint-Gobain
Ламінація
RENOLIT
 

Учасник виставок

Оновлення: 08.07.2022
Зареєстровано: 18.09.2006
Ідентифікатор: 1293
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/viknastar
Вікна-Стар, ТМ на мапі
Центральний офіс
Київ, Братиславська, 6 оф.: 4 02156
Режим роботи:
Офіс:
Пн — Пт 09:00‒18:00
Сб Нд 10:00‒17:00
керівництво: 1 персона
Бровари, мобільний офіс
Викна-Стар-Бровары - Бровары
Вишгород, мобільний офіс
Викна-Стар-Вышгород - Вышогорд
Вишневе, мобільний офіс
Викна-Стар-Вишневое - Вишневое
Буча, мобільний офіс
Викна-Стар-Буча - Буча
Популярність компанії
16 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 40 411
Виробництво вікон Viknar`off