Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU
Вікна-Стар, ТМ
Працюємо під час ВС

Вікна-Стар, ТМ

Постачальник
Київ
Тел.:
+380 44 502 XX XX +380 44 502 6935
Моб.:
+380 44 502 XX XX +380 95 271 6700
Тел.:
+380 44 502 XX XX +380 44 544 7553
Закрито ⋅ Відкривається: чт, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

Вікна-Стар, ТМ

Вас вітає команда "Вікна-Стар"! Спасибі, що цікавитеся, хто ми, як працюємо і яких принципів дотримуємося.

Ми щиро вважаємо, що якісні вікна - це інвестиція в комфорт і безпеку. Наше завдання - допомогти Вам зробити правильний вибір.

З дня заснування в 2005 році ми вибрали безпеку наших клієнтів, особисту відповідальність і бездоганну якість своїми ключовими цінностями. Ми дорожимо своєю репутацією, а тому прагнемо кожному клієнту дати максимум від того, на що здатні (і навіть трохи більше).

Що відрізняє нас від інших українських віконних компаній?

Європейська якість і чесна ціна

Ми ретельно відбираємо найнадійніших постачальників склопакетів, профілю і фурнітури. Ми з гордістю співпрацюємо з провідними європейськими брендами - Аеreco, Glastroesch, Hormann, Illbruck, Reynaers, Soudal, VEKA, Winkhaus. Завдяки цьому клієнти "Вікна-Стар" отримують чесну ціну і повну 10-річну гарантію на кожний виріб.

Професійна команда і завдання будь-якого рівня складності

Ми впевнені, що вікнами повинні займатися професіонали. Тому в команді "Вікна-Стар" працюють виключно фахівці з будівельною і архітектурною освітою, в штаті є архітектор і інженери-проектувальники. На відміну від більшості українських віконних компаній, компанія "Вікна-Стар" має будівельну ліцензію на монтаж вікон. Все це дозволяє нам успішно виконувати монтаж будь-якого рівня складності - від приватних квартир і котеджів до багатоквартирних будинків, торгових центрів, промислових об'єктів і навіть атомних електростанцій.

Оперативність і ефективна логістика

Ми працюємо швидко, але без шкоди якості. Ми готові до будь-якого виклику, але завжди тримаємо слово. Ми не нав'язуємо те, що вам не потрібно, але готові забезпечити комплексний підхід - від замірів і виробництва віконних конструкцій до вивезення сміття та сервісного обслуговування. Відстань - не перешкода, адже "Вікна-Стар" працює по всій Україні.

Вірність стандартам і визнання експертів

Ми - фанати правильного монтажу за українськими і европейськими стандартами (ДСТУ, EN). Це гарантує покупцям довгострокове і безпроблемне використання наших виробів. Всі наші конструкції проходять обов'язковий контроль якості за місцем монтажу - і тільки після цього ми вважаємо свою роботу виконаною. Авторитетний віконний портал OKNA.UA відзначив високу якість, енергоефективність і взломостойкость наших вікон - все те, що забезпечує вам комфорт, економію і безпеку.

Розвиток галузі та об'єднання професіоналів

Ми хочемо працювати на цивілізованому і професійному ринку, де піклуються про клієнтів, а не про швидкого прибутку. Тому в 2013 році компанія "Вікна-Стар" стала співзасновником Асоціації учасників ринку вікон і фасадів (АУРВФ). Ми інвестуємо чимало сил і енергії в проведення освітніх заходів для колег і клієнтів, а також стоїмо біля витоків розробки і впровадження технічних стандартів для віконної і дверної галузей в Україні.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів, партнерів або співробітників!

комплектуючі

Профіль
VEKA
Reynaers
Фурнітура:
HOPPE
WINKHAUS
Somfy
SIEGENIA
GEZE
FAPIM
Скло (заповнення):
Guardian
STADUR
Glas Trosch-Euroglas
Saint-Gobain
Ламінація
RENOLIT
 
Оновлення: 08.07.2022
Зареєстровано: 18.09.2006
Ідентифікатор: 1293
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/viknastar
Вікна-Стар, ТМ на мапі
Центральний офіс
Київ, Братиславська, 6 оф.: 4 02156
Режим роботи:
Офіс:
Пн — Пт 09:00‒18:00
Сб Нд 10:00‒17:00
керівництво: 1 персона
Популярність компанії
8 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 36 205
vikna.ua