У вікнах типу гільйотини відкривання виконується вертикально вгору або вниз за допомогою автоматичного управління.
Головна перевага вертикального скління — швидка трансформація простору. Натискання кнопки на пульті відкриває або закриває отвір, і зона захищена від негоди або, навпаки, стає відкритою для свіжого повітря і сонячного світла.
Особливості конструкцій вертикального відкривання
Відкривання гільйотин розділяється на два типи:
- З фіксованою стулкою вгорі, коли нижні стулки піднімаються і повністю відкривають отвір.
- З фіксованою стулкою внизу. Рухомі стулки опускаються і у відкритому вигляді служать огорожею.
Існує кілька систем для створення конструкцій з автоматичним вертикальним відкриванням і, залежно від призначення приміщення і бюджету, можна вибрати систему, яка відповідає всім запитам.
Загалом профілі для такого виду конструкцій відрізняються наявністю або відсутністю термомосту, який підвищує теплозахист приміщення. За цим принципом конструкції можна розділити на «холодні» або «теплі». У «холодних» системах зазвичай використовується одинарне загартоване скло товщиною 8 мм, але можна використовувати склопакет товщиною 24 мм. «Теплі» системи оснащені поліамідними вставками для теплозахисту і розраховані на установку склопакета товщиною 24-26 мм (в залежності від системи).
Стулки рухаються за допомогою вбудованого електроприводу з автоматичним управлінням. Спеціальні ланцюги або ремінь, які кріпляться з боків конструкції, плавно переміщають стулки в потрібне положення.
Оснащений автоматичним механізмом управління стулкою
Електропривод відкриває і закриває стулки. Працює практично безшумно і управляється стаціонарної кнопкою, пультом або з мобільного пристрою. Електропривод для роботи вертикального відкривання можна вибрати як європейського, так і більш бюджетного (Китай, Туреччина) виробництва. Наприклад, більшість клієнтів віддають перевагу французькому бренду SOMFY, який добре відомий на українському ринку, проте, якщо покупець шукає бюджетне рішення, є варіанти інших виробників.
Максимальний розмір конструкції гільйотини
Максимальний рекомендований розмір конструкції гільйотини 3000 х 3000 мм.
Вага «робочої» стулки може досягати 250 кг у разі використання 1 мотора. Коли розміри і вага стулки перевищують навантаження на 1 мотор, рекомендується встановити 2, які синхронізовані між собою.
Особливості зовнішнього покриття
Алюмінієві профілі можна пофарбувати в будь-який колір, завдяки чому зовнішній вигляд конструкції з вертикальним відкриванням вигідно доповнить дизайн приміщення. На вибір замовників профілі забарвлюються методом порошкового фарбування за шкалою RAL, декоруються під натуральне дерево або використовуються профілі з анодованим покриттям. Гільйотини виглядають стильно і сучасно, додаючи елемент новизни і креативу в дизайн будівлі.
Готові відповісти на ваші питання, наші контакти і форма зворотного зв'язку на сайті ПРОФІЛЬ СЕРВІС.
для получения ответа на интересующий вас вопрос, просьба перезвонить по телефону 0667552456, Андрей.