ФОП Мацуєв О.С.

Виробник
Одеса
Тел.:
+380 48 704 XX XX +380 48 704 1424
Моб.:
+380 48 704 XX XX +380 96 534 0204
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку
Велике виробництво з обладнанням на 300 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 300 шт. в місяць.

ФОП Мацуєв О.С.

Металопластикові вікна в Одесі

Створення комфорту в будинку - процес складний і індивідуальний; і дизайн інтер'єру, і вибрані аксесуари, і ергономічність окремих предметів меблів є безумовними складовими кінцевого результату. Тепло домашнього вогнища, зокрема, залежить не тільки від системи обігріву приміщення, всіма енергозберігаючими способами, але і від стану вікон, ціни в Одесі на які сьогодні цілком демократичні.


Пластикові вікна, виробництво яких сьогодні ведеться дуже активно, є для покупців одним з найбільш привабливих варіантів. Справа в тому, що купити вікна ПВХ в Одесі не важко, а їх довговічність при дбайливої ​​експлуатації перевищує гарантійний термін, зазначений виробником. Тому і експерти, і покупці визнають, їх вартість цілком виправдана.

Понад шість років компанія «Укрокна» є одним з лідерів цього ринку. Продаж і установка пластикових вікон, а також їх гарантійне обслуговування і ремонт - далеко не повний спектр наших послуг. Ми не тільки пропонуємо відмінні вікна в Одесі, але також виконуємо засклення балконів і обробку укосів. До слова, ціни у нас українські, а якість ми прагнемо тримати на найвищому рівні.

Перед тим, як купити металопластикові вікна, необхідно мати на увазі, що ці конструкції повинні надійно захищати приміщення від суворої погоди, а також шуму і пилу, характерних для нашого міста. Вибір на користь вікон ПВХ робить все більше жителів Одеси: адже ці конструкції недорогі і, в порівнянні з дерев'яним або алюмінієвим склінням, більш практичні і надійні. На стані профілю і склопакета практично не позначається вплив прямих сонячних променів і вологи, до механічних пошкоджень вони також дуже стійкі і десятиліттями зберігають функціональність і привабливий зовнішній вигляд. Крім того вони пожежобезпечні, тому використовуються для скління житлових будинків та інших установ. Прайс на пластикові вікна, представлений на сайті, допоможе вам зорієнтуватися у вартості конструкцій, доглянувши для себе оптимальний варіант.

Чому так затребувані на ринку пластикові віконні конструкції? Тому, що вікно, ціна якого вписується в середній бюджет, сьогодні має бути практичним в експлуатації, вписуватися в будь-який інтер'єр і демонструвати високу надійність. Вікна з профілю ПВХ зі склопакетом цим критеріям цілком відповідають. Замовлення вікон за цінами, які вас напевно приємно здивують, може бути виконаний в будь-який зручний для вас час.

Німецькі пластикові вікна ПВХ під дерево, кольорові і класичні білі ви також можете придбати.

комплектуючі

Профіль
Brokelman
SCHUCO
Фурнітура:
VORNE
MACO
Оновлення: 31.01.2019
Зареєстровано: 07.04.2011
Ідентифікатор: 14658
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/matsuev
Мацуєв О.С. на мапі
Центральний офіс
Одеса, Отамана Чепіги, 29
Вікна WELARUM за програмою єВідновлення