1 жовтня у столичному КВЦ «Парковий» відбудеться Kyiv Smart City Forum 2019, присвячений масштабній діджиталізації. Основні теми форуму — інновації, глобальний процес діджиталізації та розбудова міського простору.
Kyiv Smart City Forum 2019 буде розділений на 8 тематичних секцій. У програмі понад 60 українських та міжнародних спікерів, 1000 м² інноваційного простору в демозоні і
Спікери говоритимуть про діджиталізацію Києва та українських міст, трансформацію міського простору для комфорту і безпеки громадян, про такі світові тенденції розвитку міст, як уніфікація платіжних систем, застосування Big Data.
Очікується понад 3000 учасників, які зберуться для обговорення механізму та можливостей створення розумного міського середовища.
Форум присвячений
Kyiv Smart City Forum 2019 є масштабною подією Східної Європи і місцем зустрічі для створення та розвитку екосистеми розумних міст.
У події візьмуть участь представники влади, громадськості, підприємці, спеціалісти та урбаністи.
Програма Kyiv Smart City Forum 2019.
Серед спікерів:
- Ден Кінкейд, архітектор та директор Національної практики міського дизайну у США, розкаже про зменшення вартості виготовлення архітектурних компонентів в епоху діджиталізації і створення гармонійного міського простору.
- Пітер Бішоп, професор міського дизайну в Університетському коледжі Лондона, розповість про нові стратегії розвитку міст в умовах швидких технологічних змін.
Франс-Антон Вермаст, радник із питань стратегії та міжнародний посол smart city в Amsterdam Smart City, окреслить спектр нових механізмів та послуг для створення інклюзивного міського простору.- Адольфо Борреро, президент Smart City AMETIC та СEOE, розкаже про приклад створення розумного міського простору у Барселоні та інших містах Іспанії.
Також з доповідями виступатимуть Едуард Думітраску, президент Всесвітньої організації Smart Cities, Фред Джоунс, керівник напрямку «Нова мобільність» в Uber у Великій Британії та Ірландії, Дмитро Аранчій, головний архітектор майстерні Dmytro Aranchii Architects та інші.
На Форумі приділятиметься увага й напрямку Smart Environment — інноваційним екосистемам та технологіям моніторингу споживання енергетичних ресурсів й оцінки екологічної ситуації.