Розсувні двері smart-slide від aluplast представили на виставці «Одеський дім»

1069
Розсувні двері smart-slide від aluplast представили на виставці «Одеський дім»
aluplast
aluplast GmbH
Автор:
Час: 24—27 жовтня 2019
Оцінка: 
Ця система була представлена у виставковому центрі «Одеський дім» в Одесі 24-27.10.2019.
Ви можете переглянути принцип роботи smart-slide у короткому відео.


Дверні розсувні системи, на відміну від стандартних конструкцій володіють вищими теплоізоляційними показниками, а ексклюзивний дизайн завжди вигідно підкреслює інтер'єр будь-якого приміщення.
Суцільне блокування стулки по периметру забезпечує надійність, і, водночас, розсувні двері прості в експлуатації завдяки легкому ковзанню стулки в рамі. У повсякденному використанні ви одразу помітите переваги даної розробки — більше не потрібно докладати зусилля для відкриття та закриття стулки.

Переваги:
• Розсувні дверні системи істотно економлять простір вашого будинку. Це особливо зацікавить господарів малогабаритних квартир, для яких принципово важливо задіяти абсолютно всю корисну площу.
• Розсувні віконні та дверні системи мають функціональні переваги, такі як безшумність, елементарність управління і простота конструкції.
• Розсувні системи можуть значно перевищувати за розмірами стандартні вікна, що сприяє проникненню світла навіть у найвіддаленіші куточки будинку. Завдяки цьому Вам вдасться візуально розширити простір і наповнити житло домашнім затишком.
Loading
Тел .:
Loading080 050-XX-XX Показати телефон 0800 501 575
Ідентифікатор: 20616
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії aluplast GmbH: