FENSTERBAU FRONTALE 2020 перенесена через коронавірус

2104
FENSTERBAU FRONTALE 2020 перенесена через коронавірус
Фото: NuernbergMesse / Thomas Geiger
FENSTERBAU FRONTALE 2019
OKNA.ua металопластикові вікна - Каталог
Автор:
Оцінка: 
Міжнародна виставка вікон, дверей і фасадів FENSTERBAU FRONTALE 2020, яка запланована на 18-21 березня 2020 року, перенесена.
Як повідомляють організатори, виставку планують провести в 2020 році, але дати будуть визначені пізніше. Причиною стало поширення коронавірусу та відповідні запити від клієнтів та представників галузі.

Петра Вольф (Petra Wolf), член Правління NürnbergMesse: «Ми сподіваємось, що галузь зрозуміє рішення про перенесення. Метою кожної виставки має бути створення особливого досвіду для учасників та відвідувачів, а також можливість створення мереж та розширення існуючих ділових відносин. На жаль, цієї мети в сьогочасних умовах досягти неможливо».

Читайте также: FENSTERBAU FRONTALE 2020: які продукти будуть представлені на виставці

На виставці FENSTERBAU FRONTALE архітектори, виробники вікон та фасадів, продавці дізнаються про найновіші профільні системи, скло в архітектурі, фурнітуру, кріплення, безпеку, обладнання, системи тощо.

Вона проводиться спільно з виставкою HOLZ-HANDWERK, котра присвячена деревообробній промисловості в Європі.

UPD:
NürnbergMesse офіційно заявила про рішення відкласти FENSTERBAU FRONTALE і HOLZ-HANDWERK. За заявою компанії, дует виставок відбудеться у 2020 році в Нюрнберзі, але точна дата ще не визначена.
Loading
Тел .:
Loading044 237-XX-XX Показати телефон +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 20823
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями