Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU
Великогабаритна панорамна ПВХ система FRAMEX Inova ISS 147 – справжній тренд сучасності
Framex
FRAMEX Inova ISS 147

Великогабаритна панорамна ПВХ система FRAMEX Inova ISS 147 – справжній тренд сучасності

ТМ Framex представляє нову паралельно-розсувну ПВХ систему Inova ISS 147 підвищеної герметичності, що поєднує в собі зручність експлуатації та привабливий дизайн.
Завдяки спеціальним ущільнювачам, які розташовані по всьому периметру у два контури та активним притискним механізмам, система має стійкість до вітрових навантажень та відмінну звуко- і теплоізоляцію. Клас протизламності - RC2.
В новій системі застосовано інноваційну схему функціонування, завдяки якій стулки не потрібно піднімати для зміщення - при відчиненні вони не входять в середину приміщення більш ніж на 100 мм. При обертанні ручки - стулка фронтально відходить на 8 мм від рами і легко зсувається убік.
Технічні характеристики
Кількість камер рами - 5
Глибина стулки - 76 мм
Max. розмір стулки - до 2000х2500 мм
Товщина склопакета - 50 мм
Можливості паралельно-розсувної ПВХ системи Framex Inova ISS 147
Використовуючи цю систему, можна створити збільшений комфортний житловий простір будинку, об'єднавши внутрішній дворик та сад, вітальню та терасу, зробивши їх спільним житловим простором.
Армування профілів та особливості конструкції фурнітури дозволяють значно збільшити максимальний розмір стулки, що надає можливість безперешкодно милуватися панорамними краєвидами.
Відмінні експлуатаційні властивості системи Framex Inova ISS 147 забезпечуються сучасною системою блокування, що в поєднанні зі спеціально розробленими ущільнювачами, розташованими всередині та ззовні, дозволяє отримати високі показники тепло-, водо- та звукоізоляції приміщень.
За умови використання запірних ручок із замками, паралельно-розсувну систему Framex Inova ISS 147 можна застосовувати у вхідних дверних конструкціях будівель, замикаючи двері зсередини та ззовні.
За необхідності можна скористатися функцією мікрощілинного провітрювання – при повороті ручки в положення паралельно землі, стулка відходить від рами на 4 мм, що забезпечує мікровентиляцію.
Відчиняти, зачиняти та зрушувати стулку вправо чи вліво дуже легко та зручно завдяки фурнітурі від провідних європейських виробників.
Виготовлення та складання паралельно-розсувної віконно-дверної системи Framex Inova ISS 147 просте та технологічне.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитись із системою в розділі «Розсувні системи з алюмінію», а також завантажити інформаційну листівку.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
0800 210 02 XX XX 0800 210 021
Ідентифікатор: 22598
Москітні сітки від WELARUM