ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій
FRAMEX Automatic Tent GL – ефектний захист від сонячних променів
Framex
FRAMEX Automatic Tent GL

FRAMEX Automatic Tent GL – ефектний захист від сонячних променів

З настанням спекотних літніх днів хочеться відпочити в приємній прохолоді, при цьому перебуваючи на свіжому повітрі. В цьому вам допоможе нова зовнішня тканинна ролета накладного виконання Framex Automatic Tent GL .
Зовнішні системи захисту від сонця є найбільш ефективними та зручними. На відміну від традиційних внутрішніх штор та жалюзі, зовнішні системи вертикального відкривання залишають між полотном та приміщенням відкритий простір, що дозволяє пропускати всередину приміщення достатню кількість світла та свіжого повітря, захищаючи при цьому його від зайвого нагріву при впливі прямих сонячних променів.
Технічні характеристики:
Тип – зовнішній тканинний захист
Управління – автоматика, пульт ДК
Висота – 4000 мм
Ширина – 3000 мм
Матеріал – тканина /алюміній
Монтаж – настінний
Колір профілів – порошкове покриття за шкалою RAL
Застосування
Модель ZIP- касетна з напрямними від ТМ Framex має спеціальний короб, в якому міститься двигун і змотане в рулон тканинне полотно (100% акрил). Короб для механізму та рулону служить захистом від дощу, снігу та бруду. Він виготовляється з алюмінію, як і вертикальні бічні напрямні, в яких тканина для полотна надійно фіксується особливими замками, що дозволяє успішно протистояти поривам вітру. Полотно виконує також естетичну функцію, його фарбування можливе у будь-які відтінки, що дає можливість запропонувати цікаві рішення для екстер’єру.
Тканинні ролети Framex Automatic Tent GL можуть застосовуватись у таких місцях:
- відкритих терасах;
- верандах;
- офісних приміщеннях;
- літніх майданчиках;
- вікнах;
- дверних отворах;
- альтанках;
- лоджіях.
На нашому сайті ви зможете детально ознайомитись із системою в розділі «Сонцезахисні системи», а також завантажити інформаційну листівку по системі Framex Automatic Tent GL .
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
0800 210 02 XX XX 0800 210 021
Ідентифікатор: 22685
vikna.ua