Компанія profine Group, виробник ПВХ-профілів для вікон та дверей, уклала стратегічне партнерство з ALUMAT-Frey GmbH, розробником безбар'єрних порогових систем із магнітними ущільнювачами. Угоду підписали 8 лютого 2025 року.
profine пропонує власну систему безбар'єрних порогів PremiPlan Plus. Однак завдяки партнерству клієнти profine зможуть замовляти віконно-дверні системи компанії та дверні пороги Alumat з одних рук.
Технологія ALUMAT сертифікована Інститутом пасивного будинку Німеччини та забезпечує герметичність, шумоізоляцію та захист від зливових опадів.
Німецька компанія ALUMAT-Frey GmbH постачає свою продукцію до низки країн, наприклад, має представництво в Польщі.
Обидві компанії планують і надалі розвивати свої безбар'єрні продукти.
Раніше інший виробник профільних систем GEALAN домовився про партнерство з Meesenburg Group. У рамках угоди партнери GEALAN можуть замовляти компоненти та аксесуари, які використовуються для встановлення вікон та дверей.
Фото: profine Group
Власник profine Group доктор Петер Мрозік: співпраця з ALUMAT-Frey сприятиме зміцненню позицій компанії на ринку
profine Group уклав стратегічне партнерство з виробником безбар’єрних дверних порогів із магнітними ущільнювачами
Ідентифікатор: 23569

14 лист. 2025 р.

13 лист. 2025 р.

12 лист. 2025 р.

11 лист. 2025 р.

20 лист. 2025 р.

19 лист. 2025 р.

18 лист. 2025 р.

Сьогодні 13:09














