PROCURAL планує побудувати новий виробничо-складський комплекс
Ілюстраційне фото: PROCURAL
Офісна будівля PROCURAL в селі Чеканово, Польща

PROCURAL планує побудувати новий виробничо-складський комплекс

Компанія PROCURAL Sp. z o.o. повідомила про підписання контракту на будівництво у Польщі нового виробничо-складського комплексу для пакування елементів алюмінієвих віконно-дверних систем.

Компанія розширює інфраструктуру у відповідь на зростання бізнесу та постійне освоєння нових ринків. За словами PROCURAL, розвиток підтримує і входження компанії до міжнародної групи Laumann Group, до якої вона приєдналася три роки тому.

Запроєктований комплекс матиме площу близько 10 000 м². До нього увійдуть складська будівля висотою 16 метрів, адміністративно-побутовий корпус та технічна будівля. У новому автоматизованому складі аксесуарів встановлять сучасне обладнання, яке допоможе прискорити обробку замовлень і підвищити рівень обслуговування клієнтів.

Laumann Group об’єднує приблизно 14 брендів у 11 бізнес-напрямах. Група працює у сферах виробництва профілів для вікон і дверей, фасадних систем, технологій обробки поверхні, цифрових продуктів та ІТ-консалтингу. Серед брендів — VEKA, GEALAN, VEKAPLAN і PROCURAL.

Раніше про розширення логістичної інфраструктури повідомляли й інші бренди Групи. Зокрема, компанія GEALAN відкрила новий автоматизований склад у Німеччині.
+380 44 237 XX XX +380 44 237 2567
Ідентифікатор: 24166
vikna.ua