Працюємо під час ВС

Пластикове вікно подвійне з глухою та поворотно-відкидною половинами з профілю ALMplast (Україна) 1150х1100 (МАСО, 1-кам. склопакет) для кухні.

2 500 грн замовити
Ціна за шт.
+38 050 839 23 80+380 50 839 2380
Київ, Дніпро, Харків
Продавець: Вікна Експрес
Пластикове вікно подвійне з глухою та поворотно-відкидною половинами з профілю ALMplast (Україна) 1150х1100 (МАСО, 1-кам. склопакет) для кухні.
Від вдалого вибору вікна в будь-якій квартирі залежить освітлення, комфорт і затишок. Нині конкуренція серед продавців металопластикових вікон просто величезна. Хтось намагається виділитися рекламою, хтось - матеріалами чи деякими властивостями віконних систем, але головний аргумент при виборі тієї чи іншої системи металопластикових вікон в умовах світової фінансової кризи служить ціна вікна. І одним із визначальних факторів у формуванні цієї ціни є профільна система, з якої вікна виготовлені.
Напрошується питання, а в чому ж реальна різниця між економічними та елітними профільними системами? Виявляється, вона не така вже й велика. Зрозуміло, багатокамерні (4-х, 5-и та 6-и камерні) системи дорожчі за трикамерні. Але чи це так важливо - адже навіть з погляду енергозбереження трикамерна система з енергоефективним склопакетом не набагато поступається п'ятикамерною з таким же склопакетом.
Зрозуміло, зарубіжні системи дорожчі за вітчизняні. Адже за них доводиться платити більші мита, транспорт, податки, та й ціна на електроенергію в Україні менша. І, нарешті, найдорожчими зазвичай є відомі бренди – тут все зрозуміло – ми просто платимо за рекламу.

Тож чи потрібно платити зайве, якщо чудові вікна можна отримати з дешевих українських трикамерних систем? Однією з найбільш відомих серед них сьогодні є система ALMplast – український аналог трикамерної версії профілю Salamander, який за співвідношенням ціна-якість останні 7 років впевнено займає лідируючі позиції в Україні.

ALMplast існує лише у трикамерному варіанті. Виробник профілю підприємство "Акорд" прийняв рішення запропонувати виробникам вікон зробити головний акцент на якості фурнітури та теплоізоляційних властивостях склопакетів. Виходить, що теплоізоляція такого старанно продуманого профілю вище, ніж у самого склопакета. Тому збільшувати кількість камер безглуздо. Виробник профілю розраховував на тверезомислячих, ретельних та економних замовників, для яких важлива якість та результат за невеликі гроші.

Аргументом на користь профілю ALMplast є не лише його демократична ціна. Склад цього профілю розроблено так, щоб максимально відповідати кліматичним умовам України.

Технічні характеристики віконного профілю ALMplast:

трикамерний профіль
монтажна ширина профілю – 60 мм
товщина зовнішньої стінки профілю - 3 мм (відповідно до RAL GZ 716/1) (клас А)
застосовні всі стандартні типи склопакетів завтовшки до 32 мм

Наведено ціну на ділене навпіл металопластикове вікно з українського профілю ALMplast (Бровари, Київська область):
розмір 1150*1100, поділене навпіл, одна стулка поворотно-відкидна, друга - глуха.
Фурнітура МАСО (Австрія).
Склопакет 1-камерний.
Колір профілю білий.
Наведено вартість без доставки та монтажу. Наявність сертифіката відповідності.

Наразі конкурентна боротьба серед продавців пластикових вікон просто величезна. Хтось намагається виділитися рекламою, хтось – матеріалами чи деякими властивостями профілів, але практично основний аргумент при виборі тієї чи іншої системи металопластикових вікон за умов світової фінансової кризи є ціна вікна. І одним із визначальних факторів у формуванні цієї ціни є профільна система, з якої світлопрозорі конструкції виготовлені.
Хочеться запитати, а в чому ж справді різниця між дешевими та елітними профільними системами? З'ясовується, вона не така вже й велика. Природно, багатокамерні (4-х, 5-и та 6-и камерні) системи дорожчі за трикамерні. Але чи це так важливо - адже навіть з точки зору теплозбереження трикамерна система з енергоефективним склопакетом не набагато поступається п'ятикамерною з таким же склопакетом.
Зрозуміло, зарубіжні системи дорожчі за вітчизняні. Адже за них доводиться платити великі мита, транспорт, податки, та й ціна на електроенергію в Україні дещо нижча. І, нарешті, найдорожчими найчастіше є відомі бренди – тут все ясно – ми просто платимо за рекламу.

Тож чи треба переплачувати, якщо чудові вікна можна отримати з економічних українських трикамерних систем? Однією з найпопулярніших серед них сьогодні є система ALMplast – український аналог трикамерної версії профілю Salamander, який за співвідношенням ціна-якість останні 7 років впевнено займає лідируючі позиції в Україні.

ALMplast на сьогоднішній день існує лише у трикамерному варіанті. Виробник профілю підприємство "Акорд" прийняв рішення запропонувати виробникам вікон зробити головний акцент на якості фурнітури та теплоізоляційних властивостях склопакетів. Виходить, що теплоізоляція такого старанно продуманого профілю вище, ніж у самого склопакета. Тому нарощувати кількість камер немає сенсу. Розробник розраховував на тверезодумних, ретельних та економних замовників, для яких важлива якість та результат за невеликі гроші.

Аргументом на користь профілю ALMplast є не лише його відмінна ціна. Склад цього профілю розроблено так,
Технічні характеристики
Артикул23142
Оновлення: 02.12.2024
Додано: 28.11.2012
Ідентифікатор: 23142
Відгуки

Ще товари та послуги від компанії Вікна Експрес

Працюємо під час ВС
Анвіс москітна сітка
119 грн
Optim
Працюємо під час ВС
Сітки
119 грн
Optim
Працюємо під час ВС
Внутрішні москітні сітки
150 грн
Optim
Дивитись весь прайс-лист компанії Вікна Експрес - 2111 позиція
Алюмінієвий профіль для будівництва