Вікна Rehau - надійність і якість

2 360 грн Купити
Ціна за шт.
(050)839-23-80, (067)912-30-81 +380 50 839 2380
Київ, Дніпро, Харків
Продавець: Вікна Експрес
Вікна Rehau - надійність і якість
Купівля пластикового вікна - це непогана інвестиція в майбутнє. Якщо Ви вкладаєте гроші в нове або реконструюєте стару квартиру Вам потрібно зробити правильний вибір - з якими вікнами Вам далі жити.

Основні правила вибору.

1. Вибір матеріалу для вікон досить простий. Подивіться, що у сусідів - Ви все зрозумієте. Для умов нашої країни металопластикові вікна - це кращий вибір. Дерев'яні - дуже дорогі, а алюмінієві не надто призначені для нашого клімату. Вообщем, більшість зазвичай вибирає металопластикові.

2. Вікно має бути зручним - треба не економити на відкривання, а робити їх там, де зручніше за все

3. Шукайте для себе найбільш надійну фірму. Подивіться на відгуки в Інтернеті. Зверніть увагу на рейтинг - це завжди показник класності компанії. Краще, якщо компанія може запропонувати вироби різних цінових категорій.

4. Багатокамерні профілі покращують теплозахист, але для міських квартир цілком достатньо трикамерних профілів.

5. При виборі фурнітури треба задуматися - вибрати надійність або ціну. Найбільш надійні - фурнітури виробництва Австрії або Німеччині. Гарантія з такою фурнітурою - 10 років. Турецька фурнітура дешевше, але і довговічність її менше - гарантія 5 років.

6. Завжди дуже важлива товщина підсилювача в профілях вікна. Особливо це важливо, коли конструкції застосовуються на високих поверхах, де більша вітрове навантаження. Необхідно знати, що товщина підсилювача 1, 4 - 1, 5 мм - це дуже непогано з точки зору міцності.

7. Не забувайте при замовленні про підвіконнях, відливи, козирках, москітних сітках. Краще їх замовити відразу ніж потім шукати бажаючих встановити їх додатково - це обійдеться Вам набагато дорожче.

8. Запитайте у виробника, хто буде монтувати. У сер'езних компаніях це повинні бути штатні співробітники.

9. Замовляючи, звичайно, поторгуйтесь. Але не сильно, і ні в якому разі не шукайте тих, хто зробить дешевше всіх - інакше навряд чи Вам зможуть зробити якісні вироби і якісно їх встановити. Пам'ятайте - те, що зроблено дешево, швидко забудеться, то, що зроблено погано - буде помниться завжди.

REHAU втілюють в собі престиж надійність якість. Це жива легенда, про яку чули в усьому світі. Таку популярність профілем REHAU принесли оптимальне співвідношення ціни і якості, постійне вдосконалення технологій виробництва і нові розробки в сфері дизайну.

В даному оголошенні приведена ціна для двочастинного вироби з профілю Rehau Euro 60 з фурнітурою МАСО. Одна глуха і одна поворотно-відкидна половина
розміром 1600х1000 мм без доставки і монтажу. Склопакет однокамерний з енергозберігаючим склом.

Компанія "Вікна Експрес",
металопластикові вироби
Технічні характеристики
Артикул24715
Оновлення: 21.01.2020
Додано: 30.01.2013
Ідентифікатор: 24715
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії Вікна Експрес - 1998 позицій