Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

Вікна Rehau - перевірені часом!

1 126 грн Купити
Ціна за шт.
(050)839-23-80, (067)912-30-81 +380 50 839 2380
Київ, Дніпро, Харків
Продавець: Вікна Експрес
Вікна Rehau - перевірені часом!
Всі знають, що віконні конструкції регулюють освітленість. Але вони ще створюють інтер'єр а також виконують і захисні функції. Вони повинні захищати від холоду, вітру і дощу. Не менш важливою функцією сучасного віконного вироби, від якої залежить комфортність проживання, є шумозахист. Простий перелік правил, пропонованих нами, дозволить вирішити складну проблему вибору правильних конструкцій без особливих труднощів.

Основні правила.
1. Вибір матеріалу - це найчастіше вибір між традиційними і сучасними рішеннями. Дерево - це данина традиціям, металопластик - це веління часу. Якщо Ви дуже любите екологію і живете на природі - тільки тоді дерев'яне вікно - це Ваш вибір. В інших випадках металолопластіковие конструкції - це сьогодні оптимальне рішення.
2. Треба вибрати вигляд виробу і кількість елементів, що відкриваються. "Глухі" частини - це завжди економія, "відкриваються" - зручність в митті, але додаткова можливість "продування". Зрозуміло, що прямокутні варіанти завжди дешевше, ніж трикутні, трапецієвидні, арочні або круглі.
3. При виборі фірми - виробника вікон звертайте увагу на рейтинг компанії, на відгуки про цю фірми в інтернеті. Добре, якщо фірма не намагається нав'язати Вам ту чи іншу систему, з якою працює, а пропонує вирішити саме Вашу проблему виходячи з Ваших переваг і потреб.
4. Профільна система може бути трьох-і більше камер. Чим більше камер - тим тепліше, але відповідно дорожче будуть конструкції. Детальніше Вам повинні пояснити менеджери компанії.
5. Від виду і якості фурнітури залежить багато чого - особливо довговічність. Тут вибір простий - або фурнітура українська або турецька, або європейська. Різниця в ціні - близько 100 грн на стулці, але європейські фурнітури завжди надійніше. Наша компанія на вироби з австрійською фурнітурою МАСО дає гарантію 10 років!
6. Від склопакета у вікні залежить дуже багато - насамперед звукоізоляція і теплозахист. Пішов у минуле однокамерний склопакет - всі знають, що для енергозбереження необхідно використовувати металопластикові конструкції з двокамерним склопакетом. Ми також пропонуємо звернути увагу на склопакети з енергозберігаючим склом - вони сьогодні тепліше, але дешевші за двокамерні.
7. Обов'язково поцікавтеся товщиною підсилювача, який Вам встановлюють у профілі. Чим товще підсилювач, тим Ваші віконні конструкції краще будуть витримувати вітрові навантаження і протистояти температурних деформацій.
8. Важливими атрибутами служать так звані "додаткові елементи" - підвіконня, відливи, козирки, москітні сітки, решітки, жалюзі, ролети. Краще все це поставити відразу при монтажі вікон.
9. При замовленні обговоріть, хто робитиме монтаж. Це мають бути професіонали з великим досвідом, інакше можна "споганити" найкраще вікно.
10. Ніколи не шукайте ті, хто зробить Вам металопластикові вікна дешевше всіх - Ви напевно прогадаєте. Пам'ятайте, "скупий платить двічі"!

У даному оголошенні наведена ціна для двочастинного вироби з профілю Rehau Euro 60 з фурнітурою МАСО. Одна глуха і одна поворотно-відкидна половина розміром 1250х900 мм без доставки і монтажу. Склопакет однокамерний з енергозберігаючим склом.

Замовлення і установку вікон можна оформити по.

Компанія "Вікна Експрес", металопластикові вікна та двері з ПВХ профілів
Технічні характеристики
Артикул24966
Оновлення: 16.02.2019
Додано: 01.02.2013
Ідентифікатор: 24966
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії Вікна Експрес - 1937 позицій
Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua