Профіль для скляних перегородок

50 грн Купити
Ціна за м.
+380 Показати телефон +380 57 341 0597
Харків
Профіль для скляних перегородок
Скляні перегородки набули особливої ​​популярності в наші дні завдяки світлопрозорості і естетичному зовнішньому вигляду. Вони витончено поділяють офісне або торговий простір. Для сучасного торгового центру скляні огорожі стали незамінним способом організації торгового простору. Центр Комплектації Фасадів виробляє алюмінієвий анодований профіль для перегородок зі скла декількох видів.
Види профілів для огорож з цільного скла:
• П-профіль - це найпростіший вид системи профілів. Являє собою два П-подібних алюмінієвих швелера. Обидва швелера мають захисно-декоративне анодне покриття. Один має розміри 20х20х20 мм, інший 36х20х36 мм. Менший - кріпиться до підлоги, більший - до стелі. Монтаж відбувається таким чином: скло заводиться спочатку в верхню напрямну, потім опускається в нижню. Після цього по обидва боки конструкція ущільнюється спеціальним EPDM ущільнювачем (колір ущільнювача чорний або сірий). Даний варіант дозволяє працювати зі склом 8 і 10 мм за рахунок підбору різного ущільнювача.
Обмеження застосування в такій системі: вбудовувати відкривання доводиться за допомогою додаткових профілів. Ця система підтримується на складі Центру Комплектації Фасадів.

• Затискною профіль - універсальний варіант для цельностеклянной перегородки, також званий клемний. Має кілька конструктивних видів. Загалом представляє -о знову, яка кріпиться до підлоги і стелі. На цю основу встановлюється затискач (клема) для скла. Скло заплавляются в клему, затягується, і потім встановлюють декоративні кришки. На складі підтримуються кришки в анодируваному покритті. При бажанні їх можна забарвити в будь-який колір. При такій системі скло надійно зафіксовано з затиску, тому в отвір можна встановлювати двері (на маятникової фурнітурі). Більш детально про затискної профіль для перегородок читайте в розділі «клемних профіль».
При виборі профілів для перегородок, особливо скляних, не варто орієнтуватися тільки на ціну. Очевидно, що ціна П-образного профілю істотно нижче, ніж ціна зажимного. Однак даний вид підійде тільки для глухих конструкцій або конструкцій, де система відкривання не прив'язана до скляної перегородки. Ціна зажимного вище, але така перегородка може мати маятникову скляні двері.

Дізнатися ціни на профілю для скляних перегородок, а також отримати якісну консультацію ви можете за телефоном або в нашому офісі за адресою: м.Харків, проспект Леніна, 25.
Технічні характеристики
Артикул41814
Оновлення: 17.04.2017
Додано: 25.11.2014
Ідентифікатор: 41814
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще товари та послуги від компанії Центр Комплектації Фасадів
Інші пропозиції товарів і послуг

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua