Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності

Навісні фасадні системи під всі види облицювання. Кріплення в стіну або в міжповерхові перекриття (проліт до 4,8 м).

Ціна договірна замовити
.
3752 Показати телефон +37 529 516-53-70
Мінськ
Продавець: Newton Systems
Навісні фасадні системи під всі види облицювання. Кріплення в стіну або в міжповерхові перекриття (проліт до 4,8 м).
Пропонуємо нержавіючі (або нержавіюча сталь з оцинкованими напрямними) НФС власного виробництва для навісних вентильованих фасадів - Ньютон Системс. Компанія "Newton Systems" розробляє, виробляє і проектує навісні фасадні системи (НФС) з нержавіючої сталі.
В системі Newton Systems є оптимальне різноманітність рішень для самих популярних видів облицювання для кріплення в стіну і / або перекриття: керамограніта, композиту, кераміки, каменю, фіброцементу, металлокассет.
Художня керамічна плитка для фасадів Agrob Buchtal (Німеччина) + підсистема Newton Systems
Newton Systems активно співпрацює на території країн СНД з виробником керамічної плитки для обробки фасадів Agrob Buchtal (Німеччина), під кераміку якого Newton Systems розроблена індивідуальна підсистема кріплення.

Більш детальну інформацію, каталоги, розрахунки, зразки, альбоми технічних рішень, КМД і т.д. по системам Newton Systems для навісних вентильованих фасадів з нержавіючої сталі Ви можете отримати за запитом.
Організація постачання від білоруської компанії (при необхідності).
Представництво Newton Systems
в Республіці Білорусі та Україні
Приклади об'єктів на підсистемах Newton Systems в Мінську (Білорусь):
Офіс ЗАТ "Білоруська калійна компанія"
Головний офіс ВАТ '' АСБ Беларусбанк '' на Дзержинського.
Резиденція Президента Республіки Білорусь на Орловської.
Житлові будинки по генплану №2 і №3 Айрон на Переможців.
Ресторан на Переможців у водосховища Дрозди.
Бізнес-центр Порт 2-а черга на Шафарнянского
Готель Кемпінські на Незалежності.
Бізнес-центр Пушкін на Ольшевського.

Переваги НФС Newton Systems для навісних вентильованих фасадів
1. Простота і компактність.
Системи Newton Systems складаються всього з 4-5 елементів, в більшості алюмінієвих систем їх - від 10 до 18. Тому часто простого порівняння альбому технічних рішень досить, щоб клієнт вибрав систему з нержавіючої сталі. Замовник прекрасно розуміє: якщо при монтажі системи втрачається упаковка з одним типом деталі - монтаж встане повністю. Для системи з 18 деталей - це додатковий фактор ризику.

2. Пожежна - НЕ плавиться.
Безпека будь-якої системи, пов'язаної з будівництвом, визначається її стійкістю до високих температур. Нержавіюча сталь в 3 рази більш стійка до вогню (температура плавлення 1800 C), ніж алюміній. Середня температура побутового пожежі становить 850 C, алюміній же починає плавиться вже при 630 C. Іноді проводять певні заходи, які дозволяють трохи підвищити пожежостійкість алюмінієвої системи, але властивості металу при цьому все одно не змінюються. Наприклад, у м Москва при будівництві висотних будівель алюмінієві подконструкции взагалі не допускаються до застосування.

3. Естетичність - русти в 2 рази вже.
При нагріванні, наприклад, влітку, під впливом сонця, алюмінієві профілі розширюються, і закріплені на них елементи облицювання можуть наповзти один на одного або лопнути від тиску, зіпсувавши зовнішній вигляд фасаду. Щоб цього не відбувалося, при монтажі між елементами облицювання залишають русти - технологічні щілини певного розміру. У алюмінієвих системах розмір руста досягає 8-10 мм. Нержавійка розширюється в 2,5 рази менше, а значить, ми можемо зменшити зазор до 3-4 мм, що виглядає набагато естетичніше. У сталевій системі з плином часу немає небезпеки розгинання рук кляммера, як в алюмінієвих системах через великі температурних деформацій.

4. Надійність - все три кронштейна працюють.
Термічна деформація впливає не тільки на естетичну сторону системи. Оскільки нержавейка мало схильна до розширення, ми можемо жорстко (за допомогою заклепок) фіксувати всі три наших кронштейна на кожній направляє. Алюмінієва спрямовуюча через термічних деформацій починає «гуляти», і, якщо кріпити кронштейн жорстко, його запросто може зірвати. Щоб вийти з положення, верхній кронштейн (так званий «несе») кріплять жорстко, а два інших (опорних) з'єднують за допомогою ключового рухомо. Виходить, що один кронштейн жорстко тримає весь триметровий ділянку системи, а анкер цього кронштейна отримує підвищене навантаження. У нашій системі все три кронштейна працюють з однаковою, правильно розподіленим навантаженням.

5. Деформація терморазрива - промерзає в 3 рази менше.
Алюміній промерзає в 3 рази сильніше, ніж нержавіюча сталь. Тому при монтажі НФС з алюмінію встановлюють терморозрив - пластикову прокладку товщиною в 10 мм, яка перешкоджає виникненню містків холоду. Під впливом сильних динамічних навантажень терморозрив може деформуватися (чим товще терморазив, тим більше ця деформація). В результаті може статися сповзання елементів облицювання або обвалення всієї системи. У нашій системі теж передбачений терморозрив з пароніту, але його товщина - всього 1,5-2 мм. Кронштейн з нержавійки кріпиться до стіни настільки щільно, що деформуватися там практично нічому.

6. Ще більш простий монтаж.
Одним з унікальних технічних рішень є розпірна сала (входить до складу нашої системи для кріплення касет з композитного матеріалу). Вона дозволяє, при необхідності, легко відрегулювати положення касети, не вдаючись до висвердлюванню кріплення. Така сала дуже складна у виробництві (її немає ні в однієї іншої системи з нержавійки). Однак вона в рази підвищує зручність і швидкість монтажу і тому користується величезним попитом у наших клієнтів.

7. Кронштейн (телескопічний).
Найважливіший і відповідальний елемент всіх систем НВФ - це кронштейн. Від того, наскільки він надійний і наскільки правильно передає вагову і вітрове навантаження на анкер, залежить термін безремонтної експлуатації будівлі, а також зовнішній вигляд фасаду. Менш технологічний або неякісно виготовлений кронштейн має ряд недоліків, які роблять його експлуатацію більш ризикованою. У такого кронштейна виникає момент на прокручування навколо осі анкера, сам анкер також не працює належним чином. Поки про це мало хто замислюється, але той, хто замислюється - звертається до нас.
Наш кронштейн - наша гордість. Його неможливо зробити з алюмінію в силу обмежень, які існують за технологією обробки цього металу. Такий кронштейн може бути зроблений тільки з нержавійки. Наш кронштейн має телескопічну форму, яка дозволяє нівелювати кривизну стін. Винос кронштейнів Ньютон Системс від несучої стіни до 430 мм. Це збільшує швидкість монтажу і робить весь процес більш технологічним. Деталі кронштейна кріпляться один до одного за допомогою точкового зварювання, надійність якої підтверджена випробуваннями в ЗАТ «Інститут« Композит тест ».
Наші кронштейни мають кілька типових розмірів, що дозволяє більш точно підбирати деталі в залежності від товщини утеплювача. Ми переконані, що на сьогоднішній день ми робимо найякісніший кронштейн на ринку. І справа не тільки в матеріалі. Це добре продуманий, грамотний продукт, який працює так, як він повинен працювати. Виключена можливість забивати анкера, що є порушенням технології монтажу.

В системі Newton Systems є оптимальне різноманітність рішень для самих популярних видів облицювання: керамограніта, композиту, кераміки,
каменю, фіброцементу, металлокассет.
Системи для кріплення в стіну і в міжповерхові перекриття (проліт до 4,8 м.)
Міфи про нержавійці.
Міф 1: нержавіюча сталь іржавіє.
Дійсно, з плином часу на поверхні деталей з нержавійки можуть з'явитися невеликі плями. Це - результат поверхневого окислення, яке, однак, не проникає вглиб структури металу і не впливає на його міцність. Висновок Випробувального центру «ЕкспертКорр-МИСиС», яке гарантуватиме термін служби наших виробів протягом 50 років, видано з урахуванням цього фактора.

Не всі знають, що алюміній кородує зсередини: це так звана межкрісталліческая корозія. Зовні вона не помітна (тобто ніяких рудих плям не видно), при цьому метал стає крихким і буквально починає кришитися.
Міф 2: нержавіюча сталь важка.
Питома вага нержавійки дійсно вище ваги алюмінію. Однак деталі, виготовлені з нержавіючої сталі, компактніше, а товщина їх стінок приблизно в 2 рази менше. До того ж в будь-яку з наших систем входять 4-5 елементів, а в систему з алюмінію - не менше 10. Це практично зводить різницю у вазі двох типів систем до нуля. Зрештою, вага системи - це досить умовний показник: по-перше, вся облицювання важить набагато більше самої системи, на якій вона змонтована. По-друге, і облицювання, і система разом узяті важать мізерно мало в порівнянні з загальною вагою будівлі.

Міф 3: нержавійку складно свердлити.
Коли ми чуємо такий аргумент, ми зазвичай даємо нашим клієнтам два ради. По-перше, для роботи з нержавейкой ми рекомендуємо спеціальні свердла по нержавійці. По-друге, свердлити метал потрібно строго на низьких оборотах. Це дозволяє працювати з нержавейкой, як з будь-яким іншим металом.

Оцинкована сталь або нержавіюча сталь?
У порівнянні з оцинкованої сталлю нержавіюча сталь має ряд переваг:
1. Зменшення цинкованої шару в великому місті становить 3-9 мкм в рік. Оцинкування ж по 1 класу - 40 мкм. Значить, довговічність цинкованої покриття становить 5-11 років, що природно недостатньо. Тому застосовують полімерне покриття для захисту цинкового шару (яке, до речі, відсутня на всіх крайках всіх елементів, у зв'язку технологією виготовлення). Але будівництво є будівництво, і без порушення полімерного покриття якраз на крайках елементів системи обійтися не вдасться. А кронштейн весь час знаходиться в знакозмінних температурах, що підвищує ризик корозії. У системах Newton Systems кронштейн завжди зроблений з неіржавіючої сталі.

2. Оцинковка не піддається зварюванню. Це призводить або до застосування L-подібних кронштейнів (мінуси: проворот кронштейна навколо осі анкера. Можливість забивати анкера, що є порушенням технології монтажу), або використовуються інші конструктивні рішення, що наближає ці системи ...
Технічні характеристики
Артикул44335
Оновлення: 05.06.2015
Додано: 05.06.2015
Ідентифікатор: 44335
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua