Система прихованих петель

Немає в наявності
Продавець: VORNE
Система прихованих петель VORNE це:
• Естетичність
• Безпека
• Міцність і ергономічність
• Проста установка
•Захисне покриття
ЕСТЕТИЧНІСТЬ
Всі компоненти системи знаходяться всередині рами і стулки. Окрім ручки всі елементи вікна приховані
БЕЗПЕКА
Система прихованих петель VORNE забезпечує повну ізоляцію від вітру, дощу і пилу. При інтенсивній циркуляції повітря, система безпеки запобігає збій і пошкодження стулки в відкидному положенні. Обмежувач повороту на 90 градусів захищає від раптового закриття, а блокіратор-мікроліфт запобігає відкидання стулки поворотно-відкидного вікна з відкинутого положення. Петлі, приховані в профілі, забезпечують додатковий захист від злому. Захисні цапфи розташовані на верхній частині рами і регулювання притиску стулки до рами знаходиться в верхніх ножицях ідеально підходить для захисту житлових приміщень. Захисні грибоподібних цапфи системи Vorne забезпечують безпеку на високому рівні так як механізм має кращу стійкість до механічних впливів.
МІЦНІСТЬ І ЕРГОНОМІЧНІСТЬ
Кут відкриття до 100 градусів забезпечує широкий огляд. Вантажопідйомність до 100 кг. Система прихованих петель VORNE застосовна до профілів як з ПВХ так і з деревини і алюмінію (16 мм)
Діапазон застосування:
Ширина: 375-1350 мм
Висота: 380-2400 мм
Макс. вага стулки: 130кг з комбінаціями петель
Для використання з 9 і 13 системами
Висота наплаву 18 і 20 мм
ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ
Прихована петлевая система Vorne використовується з меншою кількістю компонентів, відповідно установка відбувається легше і швидше. Приховані петлі дозволяють без проблем монтувати стулку за допомогою однієї людини. Можливість регулювання всіх частин одним ключем. Немає необхідності в свердлінні на видимих ​​поверхнях вікна.
ЗАХИСНЕ покриття
Група петель знаходиться в профільних каналах там, де вони не пошкоджуються.
Корозійно стійкі приховані петлі Vorne забезпечують довговічність зі спеціальним покриттям, виконаним з використанням нанотехнологій.
Технічні характеристики
Артикул57581
Оформити замовлення через: магазин VORNE
Оновлення: 12.03.2019
Додано: 12.03.2019
Ідентифікатор: 57581
Ще товари та послуги від компанії VORNE