ЕлДом. Виробник металопластикових конструкційЕлДом. Виробник металопластикових конструкцій
SINAX

SINAX

Стамбул
Тел.:
21267173801 XX XX (212)671 73 80 (ext. 123-124)
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

SINAX

Москітні сітки сьогодні - необхідний аксесуар оформлення віконних і дверних прорізів сучасного житла. Для захисту Вашого будинку від мух, комарів, пуху і пилу «SINAX» пропонує укомплектувати Ваше вікно або двері проти сіткою.

Протимоскітні рішення для вікон - один з напрямків, в якому фірмою «SINAX» накопичено унікальний виробничий і комерційний досвід. Протимоскітні системи виготовляються під будь-який розмір і можуть бути встановлені на будь-які типи вікон, балконні і вхідні двері, мансарди і тераси.

Протимоскітні рішення «SINAX» - поєднують у собі низьку ціну, гарний зовнішній вигляд і абсолютний захист від настирливих комах - краса, комфорт і зручність. Москітна сітка довговічна, не ламається під сонячними променями, і тому зроблена зі скловолокна (фібергласа) покритого пластиком, не заважає повітрообміну і, завдяки забарвленню в сірий колір, практично не видно у світловому прорізі вікна. А це означає, що Ви отримаєте непомітну, але ефективний захист від літаючих комах.

Всі матеріали, форма і дизайн відповідають євростандартам. Наші віконні системи доставлять Вам комфорт і гарний настрій цілий рік.

Ще організації в Стамбулі

Оновлення: 20.11.2020
Зареєстровано: 07.07.2004
Ідентифікатор: 990
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/sinax
Центральний офіс
Стамбул
vikna.ua