Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU
Київська Кріпильна Компанія

ТОВ Київська Кріпильна Компанія

Київ
Тел.:
+380 44 201 XX XX +380 44 201 0200
Тел.:
+380 44 201 XX XX +380 44 201 0200
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ТОВ Київська Кріпильна Компанія

«Київська Кріпильна Компанія» є однією з великих організацій в Україні, які практикують продаж кріплення з найбільшим асортиментом, і єдиною, яка спеціалізується в області "віконного" кріплення. Штат Компанії нараховує понад 50 осіб. Клієнтами компанії є сотні підприємств по всій території України, в число яких входять і відомі будівельні фірми та торгові організації, і звичайно ж, провідні виробники металопластикових вікон і дверей.

Найбільш важливими перевагами співпраці з "Київської Кріпильної Компанією" є:

Можливість отримання всього асортименту кріплення "віконної" тематики від одного постачальника.

На сьогодні, "3К" пропонує найповніший вибір кріпильних виробів для виробництва і монтажу віконних і дверних конструкцій.

Низька вартість пропонованої для кріплення.

Основний принцип діяльності "3К" прямі поставки від виробника. Завдяки тісній і тривалій співпраці з провідними виробниками засобів для кріплення "Київська Кріпильна Компанія" здатна підтримувати оптимально низькі ціни на свою продукцію.

Достатня якість товарів.

З самого початку своєї діяльності компанія орієнтувалася на тривале перебування і заняття лідируючої позиції на українському ринку, що виключало можливість роботи з неякісною продукцією. "Київської Кріпильної Компанією" проводиться жорсткий відбір якості товарів, що поставляються, постачальниками компанії є провідні тайванські і європейські виробники, які пройшли міжнародну сертифікацію за системою управління якістю ISO 9000-9002 та експортують кріплення в країни Західної Європи і США.
Оновлення: 25.09.2013
Зареєстровано: 23.05.2007
Ідентифікатор: 719
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/3k
Київська Кріпильна Компанія на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. О. Оксанченка, 17-А 03062
Метро Академмістечко
vikna.ua