ЧП Абдураїмов

Бахчисарай
Моб.:
Loading Показати телефон +380 95 149 0005
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Фурнітура:
ROTO
Опис

ЧП Абдураїмов

Питання енергозбереження актуальні завжди. Але в нашій країні їх починають піднімати тільки, коли за вікном - зима. Далеко не обов'язково чекати холодів, щоб задуматися про заміну вікон у своїй квартирі. Не секрет, що саме вікна - найвразливіше місце будь-якої будівлі. Через них втрачається до 70% тепла. Саме тому в усьому світі люди віддають перевагу металопластикових вікон з енергозберігаючим склом, які здатні відображати теплове випромінювання.
Як же правильно вибрати вікна? Кому можна довірити їх установку? Що таке «профіль вікна», і як зберегти в приміщенні дороге тепло? Спробуємо відповісти на ці питання.

Ціна здоров'я.
Фахівці стверджують, що замовляти вікна найкраще в компаніях, які давно працюють на ринку і мають необхідні ліцензії та сертифікати якості продукції.
Не лякайтеся вартості установки і придбання пластикового вікна. Ціна окупиться дуже швидко, адже ви почнете економити на опаленні. Сім'ї, серйозно зайнялися енергозбереженням, давно зрозуміли, що опалювати вулицю невигідно. Краще зберегти 30-50% тепла в квартирі: чи стане затишніше, комфортніше і вигідніше для сімейного бюджету.
Існує думка, що металопластикові вікна можуть шкодити здоров'ю, тому що до складу пластика входить свинець. Експерти пояснюють, що спочатку технологія «обеліванія» пластика дійсно передбачала використання свинцю. Але серйозні виробники вже давно відмовилися від цього. До речі, це ще одна причина, по якій не варто купувати вікна у майстрів, «штампують» їх в гаражах.

Профіль вікна.
Пояснюючи простою мовою, профіль - це рама вікна. Всередині він металевий, а зовні - пластиковий. Звідси і назва - металопластик.
Якісний профіль стійкий до різких перепадів температури і динамічним навантаженням (наприклад, до поривів вітру). Товщина стінок віконного профілю повинна бути не менше 1,5 мм. При чому профіль повинен бути виготовлений з оцинкованої сталі. Це є умовою антикорозійного опірності вікна. Наприклад, профіль з чорного металу буде іржавіти. Це, в свою чергу, призведе до коричневих патьоках на водовідвідних отворах пластикового вікна.
Важливо кількість повітряних камер в профілі: не менше трьох. Найкращий варіант - п'ятикамерний профіль. Він вже точно буде «теплим», а ви будете впевнені в тому, що опалюєте тільки свою квартиру.

Зовнішній вигляд вікон.
Склопакет - найважливіша складова металопластикового вікна. Він визначає не тільки зовнішній вигляд вікна, а й його тепло- і звукоізоляційні властивості. Неякісний склопакет зводить на «ні» всі переваги навіть найкращої рами.
У виробництві склопакетів використовують різні види скла.
Він може бути тонованим (сонцезахисним), кольоровим (декоративним), загартованим (особливо міцне) та ін. На Заході популярні склопакети з низькоемісійним склом (енергозберігаючими). Вони можуть відображати теплове випромінювання, не дозволяючи тепла в холодну пору року йти на вулицю. Влітку ж вони не пропускають тепло всередину, підтримуючи кімнатну температуру, і не дозволяючи їй розжарюватися до 40 градусів. З такими вікнами не страшні ні холод, ні виснажлива спека.
Склопакет являє собою «бутерброд» з декількох стекол з герметичними камерами між ними. Найпоширеніші - одно- та двокамерні склопакети. Камер може бути і більше. До слова, навіть найпростіший склопакет з двох стекол дозволяє зменшити втрати тепла в приміщенні на 30-40%. На відміну від звичайних стекол, він також знижує рівень шуму в 1,5-2 рази.
Іноді для поліпшення теплоізолюючих характеристик склопакетів їхні камери заповнюють інертним газом (найчастіше аргоном).

На замітку.
Купуючи металопластикове вікно, переконайтеся, що віконний профіль здатний витримувати статичні навантаження. Вікно повинне легко відкриватися і бути досить теплим. Важливо правильно провести його установку. Це можна довірити тільки досвідченим фахівцям.
Якісний профіль REHAU.
Оновлення: 25.10.2012
Зареєстровано: 25.10.2012
Ідентифікатор: 17604
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/abduraimov
QR-код сторінки компанії Абдураїмов
Посилання для мобільних пристроїв
Абдураїмов на мапі
Центральний офіс
Бахчисарай, рынок Рубин

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua