ACCADO

ACCADO

Пакет ПРОФ
Анталья, Львів, Одеса, Сімферополь, Кривий Ріг...
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 393 7883
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 441 6769
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 4594 47093
  • Опис
  • Об`єкти
  • Досягнення
  • Контакти
Опис

ACCADO

ACCADO - віконна і дверна фурнітура середнього класу, яка задає нові стандарти на ринку!

ACCADO Завжди на крок попереду!

ACCADO Завжди на крок попереду!
Вас вітає компанія ACCADO! Ми раді і вдячні Вам за те, що Ви відвідали нашу сторінку в інтернет-виданні OKNA.ua. Ми сподіваємося, що Вас зацікавить наш продукт і віримо в те, що у Вас виникне бажання зв'язатися з нами і почати співпрацю.

Наша компанія і продукт, який ми виробляємо, стрімко розвивається на ринку України та інших країн зарубіжжя. Ми забезпечуємо високу якість як нашого продукту, так і обслуговування наших партнерів.

ACCADO - це турецька бренд, заснований в 2009 році, який виробляє віконну і дверну фурнітуру середнього класу. Має індивідуальний сатиновий колір, завдяки цьому дуже гармонійно поєднується на тлі вікна. Всі елементи фурнітури ACCADO абсолютно універсальні!

Також компанією ACCADO були отримані всі сертифікати відповідності якості та менеджменту, що дозволяє нам гарантувати високу якість продукту і обслуговування наших переробників. У нас індивідуальний підхід до кожного з наших партнерів, гнучкі системи знижок, фіксовані ціни, що дозволяє нашим переробникам бути впевненим в завтрашньому дні.

З повагою, компанія ACCADO!

На наших складах в наявності:

- Поворотна система
- Поворотно-відкидна система
- Поворотно-відкидна з мікропровітрюванням
- Протизломна система
- Штульпова система
- Фрамужний система
- Паралельно-зсувні система
- Дверна фурнітура

Паралельно-зсувні система ACCADO в Україні!

Паралельно-зсувні система ACCADO в Україні!
Настав довгоочікуваний момент! На ринку України, представлена ​​до вашої уваги, паралельно-зсувна система ACCADO, після того, як в Туреччині дана система була успішно протестована і представлена ​​на виставці "Tuyap" в Стамбулі, навесні цього року. Ми з великим нетерпінням чекали цього моменту і тепер для нової системи ACCADO відкриті всі простори нашої країни.

ACCADO - надійна і естетична віконна фурнітура

ACCADO - надійна і естетична віконна фурнітура
Турецька віконна фурнітура ACCADO, завдяки своєму унікальному покриттю, яке наноситься одночасно в три шари і має при цьому товщину 13 мікрон, є стійкою до корозії, що безпосередньо впливає на надійність її експлуатації.

ACCADO пропонує зробити Ваші вікна не тільки надійними, але і неповторними. Адже сатиновий колір, в який пофарбовані елементи фурнітури ACCADO, прекрасно доповнюють вікно і надають йому чудовий зовнішній вигляд.

З фурнітурою ACCADO Ваші вікна будуть відкриватися і закриватися легко і плавно. Вам не будуть потрібні додаткові зусилля для цих дій.

Також на наших складах присутній противовзломная комплектація фурнітури, що дозволяє посилити безпеку і захиститися від проникнення сторонніх осіб.

Висока якість фурнітури ACCADO - завжди задоволені партнери

Висока якість фурнітури ACCADO - завжди задоволені партнери
Якість фурнітури ACCADO підтверджено міжнародними та вітчизняними сертифікатами якості та менеджменту.

Для забезпечення високої якості продукції, що випускається було розроблено унікальне покриття,
з четвертим рівнем гальваніки, товщиною 13 мікрон, яке має гарантію 12 років!

В ході випробувань в соляному розчині, фурнітура ACCADO витримала понад 1200 годин!

ACCADO - надійний постачальник дверної та віконної фурнітури

ACCADO - надійний постачальник дверної та віконної фурнітури
Компанія ACCADO не тільки відмінно зарекомендувала себе, а й зміцнила свої позиції на ринку України як надійний постачальник, маючи ряд партнерів, добре розвинену дилерську мережу і представництва в багатьох регіонах країни, і як компанія, яка розвиває кардинально новий і особливий підхід в роботі з клієнтами , не залишаючи без уваги кожного, хто проявив інтерес до нашої продукції. Саме це дозволяє нам з упевненістю дивитися в майбутнє!

Здійснюючи регулярні поставки фурнітури ACCADO з Туреччини, ми забезпечуємо її наявність на наших складах і постачаємо партнерів необхідною кількістю товару.

ACCADO - надійний партнер

ACCADO - надійний партнер
ACCADO - це компанія, яка впевнено і стрімко розвивається на території України, і постійно розширює свій ринок збуту, прагнучи до співпраці з новими переробниками і виробниками ПВХ конструкцій, акцентуючи свою увагу на роботі зі своїми партнерами в довгостроковому періоді. Переважно ця тактика дуже успішна, завдяки надійності і якості нашої продукції, високому рівню організації роботи логістики, системою знижок і індивідуального підходу до кожного з наших партнерів.

Надійні поставки фурнітури ACCADO - впевненість у завтрашньому дні

Надійні поставки фурнітури ACCADO - впевненість у завтрашньому дні
Постійні і безперервні поставки фурнітури ACCADO з Туреччини гарантують її наявність на всіх складах регіональних представництв і центрального складу.

Також сильною стороною компанії ACCADO є логістика, що діє швидко і впевнено за будь-яких нестандартних ситуаціях.

Для наших партнерів ми завжди пропонуємо фіксовані ціни на фурнітуру ACCADO, що додає впевненості переробникам в завтрашньому дні.

Висококваліфіковані фахівці і професіонали нашої компанії, роблять співпрацю надійним і взаємовигідним. При виникненні нестандартних ситуацій, ми завжди швидко реагуємо і усуваємо їх.

ACCADO - надійні висококваліфіковані фахівці

ACCADO - надійні висококваліфіковані фахівці
Компанія ACCADO має не тільки потужну підтримку з турецької сторони, але і свій власний офіс, висококваліфікований персонал і склади у всіх регіональних представництвах.

Наша компанія вважається досить молодий на віконному ринку України, але цей факт ще більше стимулює вдосконалювати якість нашої продукції, завдяки впровадженню інновацій у виробництво, а також систему роботи з партнерами для того, щоб дійсно бути Завжди на крок попереду!

Надійна робота з ACCADO - всебічна підтримка

На рівні з технічної, логістичної підтримкою, компанія ACCADO надає також потужну рекламну підтримку як своїм представництвам в регіонах, так і розвиненою дилерської мережі по всій Україні. Це дозволяє продавати фурнітуру ACCADO легко і впевнено.

Двері компанії ACCADO завжди відкриті для партнерських відносин. Ми завжди раді вітати всіх бажаючих працювати з нами і з нашою фурнітурою.

Дистриб'ютори ACCADO.

Донецьк - ТОВ «Алькон» вул. Новосінна 78
Вінниця - ФОП «Магрік» вул.Ватутіна 137
Запоріжжя - ПП «Михайлівська» вул. Димитрова 52
Житомир - ФОП «Магрік» Київське шосе 19
Хмельницький ФОП "Магрік" вул. Заводська 159

комплектуючі

Застосування - віконні компанії
check - сертифікований партнер;
Постачальники
Оновлення: 13.11.2018
Зареєстровано: 05.12.2012
Ідентифікатор: 17765
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Askar
Здравствуйте, в Казахстане есть ваша фурнитура оптом?
16 лют. 2018 р., 08:45
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/accado
QR-код сторінки компанії ACCADO
Посилання для мобільних пристроїв
ACCADO на мапі
Центральний офіс
Анталья, Броварський р-н, смт Велика Димерка, вул. Радгоспна, 38
Популярність компанії
23 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 13 757