ALTEST

ТОВ ALTEST

Пакет ПРОФ
Вінниця
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 432 526 206
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 66 592 0331
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 96 239 1029
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 432 526 206
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 96 336 7117
  • Відділ продажу: +380 Показати телефон +380 66 592 0331
  • Профіль компанії
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ ALTEST

ТОВ "ПрофИнвест" - офіційний імпортер алюмінієвих профілів ТМ ALTEST виробництва Болгарія. Наші профільні системи це ідеальне поєднання ціна якості. Вікна, двері, розсувні двері і вікна, а також фасади, все це для Вас наші дорогі клієнти ми доставимо в будь-яке місто України.В наявності на складі є:
• Алюмінієвий профіль бюджетної холодної серії Series-300;
• Алюмінієвий профіль холодної серії Pony-375;
• Алюмінієвий профіль теплою серії Eskimos-530;
• Алюмінієвий профіль холодної серії Sliding-1000;
• Алюмінієва система офісних перегородок Office-900;
• Алюмінієвий профіль теплої серії WS-70
• Теплая подъемно-раздвижная система профилей LS-70
• Алюмінієвий профіль фасадної серії CW-50;
• Аксесуари для всіх серій.
• Фурнітура Stublina і дешевший сегмент TESA;
• Ущільнювачі для профілів ALTEST, а також для інших брендів, включаючи ущільнювачі на поліамідній основі.

Ексклюзивно!
Золотий дуб - складська позиція для всіх серій. Не втрачайте час на фарбування і ламінацію - замовте оригінальний колір в нашій компанії!

Переваги роботи з нами:
• можливість прорахунку суми замовлення по конструкції будь-якої складності;
• доставка перевізником у Ваше місто;
• індивідуальна дисконтна система;
• відстрочка платежу на встановлений термін;
• індивідуальна форма оплати замовлення;
• технічна та інженерна підтримка.

Серія Series-300.

Серія Series-300.
Пропонуємо Вашій увазі систему холодних профілів Series-300.
Популярність даної серії настільки висока, що у споживачів не виникне потреба в додатковому вивченні даної системи. Серія в себе включає алюмінієвий профіль з монтажною шириною 45,5 мм, що дозволяє виготовлення габаритних офісних перегородок, дверних груп, а також виготовлення всіляких офісних кабінок. При використанні механічних стиків є можливість складання конструкцій безпосередньо на об'єкті. Простота серії зменшує кількість найменувань як самого алюмінієвого профілю, комплектуючих, а також фурнітури яка встановлюється в ній. У нашій компанії Ви можете придбати комплексну комплектацію для виготовлення необхідних конструкцій. Алюмінієвий профіль рами дверної, стулка дверна, а також з усіма іншими найменуваннями які входять в дану серію алюмінієвих профільних систем Ви можете ознайомитися в нашому прайс-листі.

Серія Office-900

Серія Office-900
Алюмінієва система офісних перегородок Office-900 є найкращим вибором з систем для виготовлення різного типу і конструктиву офісних перегородок, переговорних кімнат, коридорних зон, допоможе з вирішенням поділу торгових площ а також побудова індивідуального дизайну інтер'єру приміщень різного типу призначення. Дана система стаціонарних перегородок має високу жорсткість конструкції і відмінну звукоізоляцію. Простота виготовлення конструкцій дозволяє здійснювати збірку і монтаж безпосередньо на об'єкті. Відмінність даної системи від цегляного перекриття це широка можливість для декорування приміщень.

Серія Pony - 375

Серія Pony - 375
Профілі системи "PONY - 375" проектуються, щоб відповідати всім вимогам кінцевого споживача. Завдяки тому серія "PONY - 375" - користується широкою популярністю серед всіх систем компанії ALTEST.
Ця профільна система доступна для широкого кола споживачів; вони мають модний проект і підходять для всіх видів будівель і нутрощів.

Серія Sliding - 1000

Серія Sliding - 1000
Розсувна система Sliding-1000 - оптимальне рішення для виготовлення розсувних конструкцій. Розсувні конструкції застосовуються для виготовлення балконів, офісних, а також і міжкімнатних дверей.

У порівнянні з іншими розсувними системами в серії S1000 використовується один вид створочного профілю, що зменшує номенклатуру, відповідно менше відходи, менше і вартість конструкції.

Дана система проста в збірці, не вимагає додаткового обладнання для обробки.
   
 Основні преімужества:
- Можливість виготовлення конструкцій великих розмірів, використовуючи при цьому меншу кількість стулок.
- Максимально можлива вага стулки 80 кг;
- Використання меншою номенклатури стулковий профіль в порівнянні з іншими системами, що дозволяє зменшити кількість відходів, а також зменшити асортимент.
- У серію Sliding встановлюються стулки з заповненнями скла від 4-10мм, і склопакетів до 21мм.
- Розсувні систему москітної сітки що дозволяє виключити зняття її, а тільки легким рухом зсунувши в потрібну сторону.

Серія Eskimos - 530

Серія Eskimos - 530
Eskimos - 530 це перш за все серія профілів з поліамідним терморазривом, а також шириною 53 мм і 69 мм, дана система відповідає всім вимогам щодо опору теплопередачі та вимогам які висуваються для даних типів систем, а також звукоізоляції і безпеки. Дана серія передбачає установку склопакетів шириною до 38 мм.

Іншою перевагою цієї системи є її сконструйованість, в ній можуть застосовуватися всі види відкриттів - як моноосевой, так і двовісні двері і вікна. Гладкий проект профілів дозволяє використання широкого розмаїття пристосувань, шарнірів та інших аксесуарів.

Серія WS-70

Серія WS-70
Шановні партнери!
Наша компанія повідомляє Вам про майбутнє надходження абсолютно НОВОЇ і більш енергозберігаючої серії алюмінієвої профільної системи ALTEST. Дана система має багато переваг виділити з яких випливає наступні:
- Наявність полиамидного терморазрива шириною 30 - 34 мм, а також багатокамерного термомоста;
- Ширина дверної стулки 70 мм, а ширина віконної 79 мм;
- Виготовлення профільних систем тільки з первинного алюмінієвого сировини.
А також багато інших переваг, які Ви приобрете ставши нашим партнером.

Серія CW-50

Серія CW-50
CW-50 це перш за все найкраще рішення по склінню великих об'єктів, таких як багатоповерхові житлові та нежитлові будівлі, приватні сектори, скління ринкових і інших площ. Ідеально поєднується як з теплими, так і з холодними серіями профільних систем ALTEST. Досить широкі технічні характеристики дозволять створити потрібну для Вас конструкцію.

Аксесуари для профільних систем ALTEST

Аксесуари для профільних систем ALTEST
Політика нашої компанії полягає в тому, щоб надати нашим партнерам весь необхідний список товарів потрібних для створення конструкцій. Ролики для розсувних дверей, з'єднувачі кутові, стики запрессовочние, вирівнюють куточки, ролики для розсувних москітної сітки і це тільки початок асортименту комплектуючих для профільних систем ALTEST. Завдяки цьому всі конструкції, зокрема, двері, вікна, розсувні вікна і двері, фасади, зимові сади, балконні блоки будуть укомплектовані необхідними аксесуарами.

Фурнітура Stublina

Фурнітура Stublina
Наша компанія «Профінвест» спеціалізується на продажу алюмінієвих профільних систем і є офіційним представником торгової марки STUBLINA.
Продукція фірми - це фурнітура для алюмінієвого і ПВХ профілю: ручки, петлі, замки, циліндри для замків, гарнітури поворотного і поворотно-похилого (поворотно-відкидного) відкривання, фрамужні механізми. Також можливість надати асортимент забарвлений по таблиці RAL (RAL9006, RAL8017, RAL9005, RAL).
Якість фурнітури бездоганно і не має рекламацій. Компанія надає гарантію на весь ряд продукції 2 роки.

Ущільнювачі

Ущільнювачі
Ущільнювачі на притиск, під скло / склопакет, ущільнювачі клиновидні, термовставки, термомости пропонує наша компанія. Даний продукт відрізняється оптимізованої пружністю і еластичністю, не всідається і не розтріскується, не фарбує профіль, не скорочується і не витягується. Гумовий ущільнювач абсолютно біологічно інертний, не має запаху, не виділяє токсичних речовин при утилізації, стійкий до бетону, вапна і монтажним пенам.

Сертифікат ALTEST

Сертифікат ALTEST

Сертифікат STUBLINA

Сертифікат STUBLINA
 
Застосування - віконні компанії
Застосування - фасади
Оновлення: 16.12.2019
Зареєстровано: 02.12.2013
Ідентифікатор: 31714
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Де купити вікна з Altest?
Знайти вікна на мапі okna.ua/ua/altest
QR-код сторінки компанії ALTEST
Посилання для мобільних пристроїв
ALTEST на мапі
Центральний офіс
Вінниця, вулиця Келецька, 54д 21037
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
5 позиція в рейтингу сайтів
20 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 10 075