АНП Трейдинг
Центральний офіс: АНП (Киев)

АНП Трейдинг

Виробник
Миколаїв
Тел .:
097 210-XX-XX Показати телефон 0512 55 45 58 097 210 92 66
  • Профіль компанії
  • Надійність
  • Контакти
Велике виробництво з обладнанням на 1700 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 36000 шт. в місяць.
Опис

АНП Трейдинг

Налагоджена система «виробництво-клієнт» дозволяє придбати всі зазначені вироби в мінімальні терміни. Успіх компанії пояснює ще й грамотно проведена цінова політика, надання клієнтам персональних знижок, а також особистісний підхід до кожного окремо взятому замовнику. Чому, здавалося б, у клієнтів однієї фірми після установки нових вікон будинку тепло, тихо і затишно, а у клієнтів іншого - проблеми так і залишаються невирішеними. У чому ж секрет? А секрет в особливостях розробки, виготовлення, а також монтажу готових виробів. Відповідь криється в якості виготовленого продукту. Наша сила в нашому виробництві - потужний інструмент для забезпечення Вашого затишку.

Чому вигідно замовити пластикові вікна у нас? Віконний ринок в Україні характеризується жорсткою конкуренцією, швидкими темпами зростання промислового і цивільного будівництва, високими вимогами до якості придбаної продукції і використовуваних послуг. Відповідно до цих особливостей, ми пропонуємо нашим дилерам наступні переваги:
• Асортимент і якість продукції. Пропонуючи пластикові вікна з якісного і доступного вітчизняного профілю, Ви отримаєте значну частку ринку.
• Стабільність поставок. Для забезпечення високого рівня обслуговування дуже важливо пропонувати сучасну і якісну продукцію вчасно. Завдяки технологічним лініям виробництва, ми забезпечуємо стабільне постачання вікон найвищої якості в необхідні терміни навіть в «сезон».
• Співвідношення ціни та якості. Для тендерних замовлень ми пропонуємо прекрасно зарекомендували себе в умовах українського клімату вікна з оптимальним співвідношенням ціни і якості.
• Ціни. Наша компанія пропонує своїм партнерам дуже доступні ціни на вікна. Зателефонуйте нашим менеджерам по телефону :, для прорахунку конкретного замовлення. Ви будете приємно здивовані отриманої ціною.
• Знижки. Крім того, на перший замовлення вікон Ви отримаєте додаткову суттєву знижку. Для цього Вам необхідно зустрітися з представником нашої компанії і укласти договір про партнерство.
Комерційна пропозиція! Наша компанія постійно розширює свою присутність в різних регіонах України. Робота з Дилерами ведеться як безпосередньо, так і через мережу офіційних дистриб'юторів. Все залежить від політики роботи компанії в конкретному регіоні.
ТОВ «АНП Трейдинг» - найбільший виробник металопластикових в Україні.
• Виробнича потужність підприємства - 1500 конструкцій в день;
• Власна лінія по виробництву склопакетів;
• Профільні Виготовлення вхідних груп, внутрішніх офісних дверей, арок, трапецій, нестандартних і ламінованих виробів.
• Власна система технічного контролю якості.
Вибираючи ТОВ «АНП Трейдинг» - своїм постачальником ви купуєте:
• Термін виготовлення виробів з урахуванням доставки - 5 робочих днів
• Регулярна безкоштовні * доставка в регіони України спеціалізованим автотранспортом.
• Стабільна цінова політика.
• Упаковка кожного виробу поліетиленовою стретч-плівкою *.
• Максимальна комплектація кожного виробу *
• Широкий вибір додаткової комплектації - додаткові елементи по фурнітурі, а також підвіконня, відливи, антимоскітні сітки.
• Рекламна підтримка.
• Навчання персоналу своїх партнерів.
• Висока якість - гарантія 5 років, повна сертифікація продукції на відповідність українським стандартам.
• Безкоштовне забезпечення розрахунковими програмами.
• Індивідуальний менеджер для кожного партнера.
• Додаткові знижки.
• Зручна система розрахунків за отриману продукцію.
Хто може працювати з ТОВ «АНПТрейдінг»
Це може бути будь-яка компанія. Дилери інших виробників металопластикових конструкцій; компанії займаються виробництвом і продажем меблів і оздоблювальних матеріалів і навіть компанії, що не мають досвіду в будівельній сфері, але бажаючі якісно працювати з пластиковими вікнами.
1. Зареєстроване юридична особа (приватний підприємець)
2. Ув'язнений договір поставки з ТОВ «АНП Трейдинг»
3. Оформлений торговий зал: - зразки для торгового залу (куточки, виставкове вікно) - рекламне оформлення торгового залу (плакати, листівки)
4. Установка програмного забезпечення для розрахунку конструкцій
5. Професійний персонал
6. Періодичне розміщення реклами
7. Надання гарантії на вироби згідно гарантійних зобов'язань виробника.

* Детальна інформація у вашого менеджера
Протівомоськитниє сітки ALMplast - це марка високоякісного ПВХ-профілю для виробництва вікон і дверей. Підтвердженням високих якостей ПВХ-профілю ALMplast є результати випробувань, проведених різними лабораторіями та інститутами, згідно з якими віконний профіль ALMplast по значній кількості показників перевищує встановлені нормативи.
Вікна з профілю ALMplast рекомендовані для застосування в медичних установах, в тому числі в пологових будинках і в лікарнях, а також для скління дитячих установ, шкіл, будинків, розташованих в різних кліматичних зонах.
Система профілів вікон ALMplast має всі необхідні державні сертифікати, задовольняє європейським вимогам до якості віконних профілів, які встановлені національними і міжнародними.
Високий професіоналізм розробників (з безпосередньою участю фахівців австрійських компаній: Topf Kunststofftechnik GmbH (Австрія) дозволив створити систему профілів вікон, повністю адаптовану до українських умов. На стадії проектування були враховані недоліки віконних профілів (систем), існуючих на ринку України. Вікна з профілю ALMplast - одна з небагатьох систем віконних профілів, повністю відповідна підвищеним вимогам по теплоізоляції і всім основним міжнародним стандартам.
Фахівці компанії перенесли найпередовіші австрійські віконні технології в Україні. Завод з виробництва ПВХ-профілю знаходиться в Києві.
Продукція виробляється на кращих в світі високотехнологічних лініях провідних австрійських компаній: фірм Theysohn Maschmenbau GmbH (Австрія) а унікальні якості пластика забезпечуються оригінальною рецептурою суміші і добавок, спеціально розроблених кращими інженерами Австрії. Однорідність вихідної суміші вважається кращою в галузі, за своєю ударної в'язкості і білизні профіль вікон ALMplast перевершує більшість існуючих систем.
Використовувана компанією ALMplast дорога система підготовки суміші Henschel (Німеччина) є найкращою в світі. Вона дозволяє отримувати стабільну якість суміші, а відповідно і профілю вікон.
Вибираючи вікна з унікального віконного профілю ALMplast, Ви отримуєте оптимальне співвідношення ціна-якість, Вам не доведеться вводити кінцевого споживача в оману, оскільки «істинно німецького» віконного профілю в Україні зараз майже немає, більшість «німецьких» профільних систем виробляються на заводах України і Росії .
Оновлення: 16.04.2010
Зареєстровано: 18.12.2009
Ідентифікатор: 11986
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/anpnikolaev
QR-код сторінки компанії АНП Трейдинг
Посилання для мобільних пристроїв
АНП Трейдинг на мапі
Центральний офіс
Миколаїв, вул. М. Раскової 52в оф.6 Украина

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2017 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua