Вибираємо вікно у квартируВибираємо вікно у квартиру
АНП Трейдинг
Центральний офіс: АНП (Киев)

АНП Трейдинг

Виробник
Миколаїв
Тел.:
Показати телефон0512 55 45 58 097 210 92 66
Залишити заявку
Велике виробництво з обладнанням на 1700 вікон у зміну, та обсягами віконного виробництва підприємства — 36000 шт. в місяць.

АНП Трейдинг

Налагоджена система «виробництво-клієнт» дозволяє придбати всі зазначені вироби в мінімальні терміни. Успіх компанії пояснює ще й грамотно проведена цінова політика, надання клієнтам персональних знижок, а також особистісний підхід до кожного окремо взятому замовнику. Чому, здавалося б, у клієнтів однієї фірми після установки нових вікон будинку тепло, тихо і затишно, а у клієнтів іншого - проблеми так і залишаються невирішеними. У чому ж секрет? А секрет в особливостях розробки, виготовлення, а також монтажу готових виробів. Відповідь криється в якості виготовленого продукту. Наша сила в нашому виробництві - потужний інструмент для забезпечення Вашого затишку.

Чому вигідно замовити пластикові вікна у нас? Віконний ринок в Україні характеризується жорсткою конкуренцією, швидкими темпами зростання промислового і цивільного будівництва, високими вимогами до якості придбаної продукції і використовуваних послуг. Відповідно до цих особливостей, ми пропонуємо нашим дилерам наступні переваги:
• Асортимент і якість продукції. Пропонуючи пластикові вікна з якісного і доступного вітчизняного профілю, Ви отримаєте значну частку ринку.
• Стабільність поставок. Для забезпечення високого рівня обслуговування дуже важливо пропонувати сучасну і якісну продукцію вчасно. Завдяки технологічним лініям виробництва, ми забезпечуємо стабільне постачання вікон найвищої якості в необхідні терміни навіть в «сезон».
• Співвідношення ціни та якості. Для тендерних замовлень ми пропонуємо прекрасно зарекомендували себе в умовах українського клімату вікна з оптимальним співвідношенням ціни і якості.
• Ціни. Наша компанія пропонує своїм партнерам дуже доступні ціни на вікна. Зателефонуйте нашим менеджерам по телефону :, для прорахунку конкретного замовлення. Ви будете приємно здивовані отриманої ціною.
• Знижки. Крім того, на перший замовлення вікон Ви отримаєте додаткову суттєву знижку. Для цього Вам необхідно зустрітися з представником нашої компанії і укласти договір про партнерство.
Комерційна пропозиція! Наша компанія постійно розширює свою присутність в різних регіонах України. Робота з Дилерами ведеться як безпосередньо, так і через мережу офіційних дистриб'юторів. Все залежить від політики роботи компанії в конкретному регіоні.
ТОВ «АНП Трейдинг» - найбільший виробник металопластикових в Україні.
• Виробнича потужність підприємства - 1500 конструкцій в день;
• Власна лінія по виробництву склопакетів;
• Профільні Виготовлення вхідних груп, внутрішніх офісних дверей, арок, трапецій, нестандартних і ламінованих виробів.
• Власна система технічного контролю якості.
Вибираючи ТОВ «АНП Трейдинг» - своїм постачальником ви купуєте:
• Термін виготовлення виробів з урахуванням доставки - 5 робочих днів
• Регулярна безкоштовні * доставка в регіони України спеціалізованим автотранспортом.
• Стабільна цінова політика.
• Упаковка кожного виробу поліетиленовою стретч-плівкою *.
• Максимальна комплектація кожного виробу *
• Широкий вибір додаткової комплектації - додаткові елементи по фурнітурі, а також підвіконня, відливи, антимоскітні сітки.
• Рекламна підтримка.
• Навчання персоналу своїх партнерів.
• Висока якість - гарантія 5 років, повна сертифікація продукції на відповідність українським стандартам.
• Безкоштовне забезпечення розрахунковими програмами.
• Індивідуальний менеджер для кожного партнера.
• Додаткові знижки.
• Зручна система розрахунків за отриману продукцію.
Хто може працювати з ТОВ «АНПТрейдінг»
Це може бути будь-яка компанія. Дилери інших виробників металопластикових конструкцій; компанії займаються виробництвом і продажем меблів і оздоблювальних матеріалів і навіть компанії, що не мають досвіду в будівельній сфері, але бажаючі якісно працювати з пластиковими вікнами.
1. Зареєстроване юридична особа (приватний підприємець)
2. Ув'язнений договір поставки з ТОВ «АНП Трейдинг»
3. Оформлений торговий зал: - зразки для торгового залу (куточки, виставкове вікно) - рекламне оформлення торгового залу (плакати, листівки)
4. Установка програмного забезпечення для розрахунку конструкцій
5. Професійний персонал
6. Періодичне розміщення реклами
7. Надання гарантії на вироби згідно гарантійних зобов'язань виробника.

* Детальна інформація у вашого менеджера
Протівомоськитниє сітки ALMplast - це марка високоякісного ПВХ-профілю для виробництва вікон і дверей. Підтвердженням високих якостей ПВХ-профілю ALMplast є результати випробувань, проведених різними лабораторіями та інститутами, згідно з якими віконний профіль ALMplast по значній кількості показників перевищує встановлені нормативи.
Вікна з профілю ALMplast рекомендовані для застосування в медичних установах, в тому числі в пологових будинках і в лікарнях, а також для скління дитячих установ, шкіл, будинків, розташованих в різних кліматичних зонах.
Система профілів вікон ALMplast має всі необхідні державні сертифікати, задовольняє європейським вимогам до якості віконних профілів, які встановлені національними і міжнародними.
Високий професіоналізм розробників (з безпосередньою участю фахівців австрійських компаній: Topf Kunststofftechnik GmbH (Австрія) дозволив створити систему профілів вікон, повністю адаптовану до українських умов. На стадії проектування були враховані недоліки віконних профілів (систем), існуючих на ринку України. Вікна з профілю ALMplast - одна з небагатьох систем віконних профілів, повністю відповідна підвищеним вимогам по теплоізоляції і всім основним міжнародним стандартам.
Фахівці компанії перенесли найпередовіші австрійські віконні технології в Україні. Завод з виробництва ПВХ-профілю знаходиться в Києві.
Продукція виробляється на кращих в світі високотехнологічних лініях провідних австрійських компаній: фірм Theysohn Maschmenbau GmbH (Австрія) а унікальні якості пластика забезпечуються оригінальною рецептурою суміші і добавок, спеціально розроблених кращими інженерами Австрії. Однорідність вихідної суміші вважається кращою в галузі, за своєю ударної в'язкості і білизні профіль вікон ALMplast перевершує більшість існуючих систем.
Використовувана компанією ALMplast дорога система підготовки суміші Henschel (Німеччина) є найкращою в світі. Вона дозволяє отримувати стабільну якість суміші, а відповідно і профілю вікон.
Вибираючи вікна з унікального віконного профілю ALMplast, Ви отримуєте оптимальне співвідношення ціна-якість, Вам не доведеться вводити кінцевого споживача в оману, оскільки «істинно німецького» віконного профілю в Україні зараз майже немає, більшість «німецьких» профільних систем виробляються на заводах України і Росії .
Оновлення: 16.04.2010
Зареєстровано: 18.12.2009
Ідентифікатор: 11986
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/anpnikolaev
АНП Трейдинг на мапі
Центральний офіс
Миколаїв, вул. М. Раскової 52в оф.6 Украина
Популярність компанії
1453 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 868
Esin Group. Жалюзи внутри стеклопакета