Партнер. Вікна REHAU від виробникаПартнер. Вікна REHAU від виробника
BEST MAKINА

BEST MAKINА

Країна походження брендуТуреччина
Тел.:
+90 262 754 XX XX +90 262 754 02 32
Моб.:
+90 262 754 XX XX +90 262 754 53 53
Тел.:
+90 262 754 XX XX +90 262 754 02 34
Залишити заявку

BEST MAKINА

Компанія «BEST MAKINА», як великий виробник стеклопакетного обладнання сформувалася в 1999 році. Давнішої є історія засновника фірми, головного інженера і дизайнера обладнання «BEST MAKINA», Айдин Шардана. З 1985 року Айдин Шардан займався обслуговуванням і ремонтом європейських верстатів в Туреччині і придбав величезні досвід і знання в області верстатобудування, скло та металообробки, що стало фундаментом до розробки власного дизайну верстатів «BEST MAKINA». Копітка праця і оригінальні розробки дозволили компанії «BEST MAKINA» зайняти місце в перших рядах серед світових виробників.

На сьогоднішній день «BEST MAKINA» - це постійно зростаюча виробнича структура, яка налічує понад 100 осіб працюючого персоналу. 80% всіх комплектуючих виробів виготовляється безпосередньо на нашій фабриці, на верстатах CNC (ЧПУ), є свій фарбувальний цех і цех для різання і гнуття металу. Електроустановки, двигуни та інші подібні комплектуючі вироби купуються у надійних і відомих постачальників, таких як SIEMENS, LG, BONFIGLIOLI, LOWARA, PARKER, LENGRIS, VOLVO, ELATECH, BOSCH REXROT, GRACO ...

В даний час обладнання «BEST MAKINA» експортується до Англії, Португалії, Німеччини, Австрії, Голландії, Болгарії, Румунії, Молдови, України, Росії, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Сирії, Катар, Алжир, Іран, Ірак, Лівію, Об'єднані Арабські Імірати, Індію, Грецію, Угорщину, Румунію, Македонію і має сертифікати якості країн-імпортерів.



Випускає оборудование:

• Миття скла
• Миючі лінії з пресом (економічні та професійні моделі)
• Верстати для виготовлення дистанційних рамок
• екструдери для вторинної герметизації склопакета
• Допоміжне обладнання


Продуктом преміум класу «BEST MAKINA» є бутилові і тіоколової екструдери, якість яких підтверджена багатьма роками успішної роботи на виробництвах клієнтів.

Швидкий сервіс, наявність будь-якої запчастини в будь-який час, чуйність менеджерів і швидка реакція на будь-яке питання на ряду з високою якістю і високою продуктивністю верстатів «BEST MAKINA» дозволили фірмі зайняти провідні світові позиції в своєму секторі, а зовнішній вигляд і бездоганна обробка всіх деталей не залишає байдужими відвідувачів нашого стенду на міжнародних виставках.

Де купити вікна

ІНТЕРМЕТАЛПЛАСТ
Бровари Металургів 50
Компанія РОС
Житомир Київська, 94 оф. 63

Ще організації в Коджаелі

Оновлення: 16.07.2020
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 3214
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/bestmakina
Центральний офіс
Коджаелі, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısım Yeşilırmak Cad. No:29
Популярність компанії
155 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 578
Вікна і двері Стімекс
Вікна REHAU