ТОВ Бусел-Січ

Запоріжжя
Тел.:
Показати телефон+380(61)212-81-60 (050)486-62-64
Моб.:
Показати телефон+380 50 310 1828
Тел.:
Показати телефон+380 612 125 653
Залишити заявку

ТОВ Бусел-Січ

Компанія «Бусел-Січ» - офіційний представник корпорації «Бусел» в Південно-Східному регіоні. Ми займаємося оптовими і роздрібними поставками скла і дзеркал. За довгі роки роботи ми зуміли підібрати найбільш прийнятний асортимент товарів і перелік послуг, який задовольняє запити малого і середнього бізнесу, а також приватних осіб. Компанія є лідером регіону в даній сфері діяльності. Складські запаси, прийнятні ціни, висококваліфіковані фахівці - «Бусел-Січ» готова запропонувати кращі умови для співпраці.

Для бізнесу: компанія готова виконати як дрібні, так і великі замовлення по склу та дзеркалах. В асортименті: флоат-скло, візерункове, тоноване, енергозберігаюче, що самоочищаються, безпечне, декоративне скло, дзеркало листове, вітражі. Нарізка, обробка, художнє матування - ці послуги виконуємо на вищому рівні. Серед напрямків діяльності «Бусел-Січ» - продаж обладнання для обробки скла та дзеркал, інструменту для різання скла.

Компанія пропонує скло оптом. У нас представлений широкий асортимент, купити скло оптом можна в будь-яких обсягах. Постійно поповнюється складські запаси дозволяють задовольнити великі потреби в склі. Оперативне виконання замовлень, кваліфіковані консультації менеджерів, бездоганна якість продукції - переваги роботи з «Бусел-Січ» очевидні.

Для приватних осіб: стильна скляні меблі, вітражі, прозорі і кольорові склоблоки - весь асортимент Ви знайдете в нашому магазині, розташованому за адресою: м Запоріжжя, вул. Рекордна, 2. Ми запрошуємо в наш салон-магазин, де ви можете вибрати і купити витончену меблі зі скла, інтер'єрні дзеркала, скляні аксесуари і сувеніри. Ви можете вибрати як готові вироби зі скла, так і зробити замовлення на виготовлення скляних меблів в Запоріжжі.
Оновлення: 22.03.2021
Зареєстровано: 05.07.2007
Ідентифікатор: 4372
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/buselsich
Бусел-Січ на мапі
Центральний офіс
Запоріжжя, Північне Шосе 2, Рекордна 2 Запоріжжя, Україна 69006
Esin Group. Жалюзи внутри стеклопакета
Обирай серцем вікна Viknar`off