Якісні вікна з профільних систем REHAUЯкісні вікна з профільних систем REHAU
DarWin Ukraine

ООО DarWin Ukraine

Київ
Тел.:
0800 400 15 XX XX 0800 400 150
Моб.:
0800 400 15 XX XX 0800 400 150
Тел.:
0800 400 15 XX XX 0800 400 150
Закрито ⋅ Відкривається: пн, 09:00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ООО DarWin Ukraine

DarWin Ukraine - завод-виробник металопластикових кoнстpукцій різних форм і конфігурацій: балконні рами, балконні блоки, вхідні двері, арочні кoнстpукціі, розсувні системи, а також індивідуальні замовлення будь-якої складності. Завод заснований в 2012 році.

Компанія DARWIN - виробник металопластикових вікон та конструкцій з профілю REHAU, які відповідають високим міжнародним стандартам якості і задовольняють найрізноманітніші напрямки стилю і дизайну.

Завод компанії DARWIN розташований в Київській області і укомплектований сучасним обладнанням світових лідерів в цій області - Shirmer і Rotоx.
З кожним роком компанія все більше нарощує свої темпи виробництва і безперервно розширює спектр продукції.

На сьогодні за одну зміну виробничі потужності дозволяють випускати 650-700 виробів, але в найближчій перспективі завод планує значно збільшити ці показники.
Компанія співпрацює тільки з провідними світовими постачальниками - Rehau, Maco, Siegenia, Guardian, Glastrosch, Danke, Topalit, Werzalit, а якість виробів компанії DARWIN підтверджується сертифікатами відповідності державним стандартам і будівельним нормам.

Географія присутності металопластикових вікон і конструкцій DARWIN покриває Київ і Київську область, а також Вінницьку, Житомирську, Полтавську, Сумську, Харківську, Черкаську, Одеську і Чернігівську області.

Ми не можемо підвести тих, хто вірить в нас, саме тому ми використовуємо найсучасніше обладнання. Ми надаємо особливого значення якості своєї продукції, тому на всіх етапах виробництва і монтажу конструкцій здійснюється найсуворіший контроль. Для виробництва використовуються комплектуючі вітчизняних і зарубіжних виробників, які чудово зарекомендували себе за роки роботи на українському ринку:

Профільні системи Rеhau
- Еuro-Design 60
- Еuro-Design 70
- Synego
- Geneo

Фурнітура
- Siegenia
- Axor
- Macо

Для заповнення наших конструкцій ми використовуємо склопакети будь-якої функціональності - енергозберігаючі, сонцезахисні, багатофункціональні, звукоізоляційні, протизламні, - при цьому залишаючи за собою пріоритет якості на першому місці. Крім того, у виробах заводу ДарВін Україна використовується міцний і ефективний армуючий профіль, у віконні кoнстpукціі 1,5 мм, у вхідні групи 2.0 мм.

Наше гарантійне обслуговування є запорукою того, що наші кoнстpукціі на довгі роки зберігають тепло і затишок у Вашому домі!

комплектуючі

Профіль
REHAU
Фурнітура:
SIEGENIA
Скло (заповнення):
Guardian
Glas Trosch-Euroglas
Обладнання:
Yilmaz
Lisec
Aluma
Монтажні матеріали
REHAU
 
Оновлення: 21.01.2021
Зареєстровано: 07.12.2012
Ідентифікатор: 17778
Відгуки про компанію
И
Компания хорошая, поставили быстро и качественно! Рекомендую
15 вер. 2016 р., 17:22
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
V
Большое спасибо компании DarWin за установку системы REHAU ECOSOL-Design! Монтажники справились быстро, окна стоят как влитые. В квартире стало теплее, шумоизоляция также радует. Буду рекомендовать данную фирму знакомым.
20 лип. 2014 р., 17:37
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
DarWin Ukraine
Благодарим за теплые слова! Будем и в дальнейшем стараться и улучшать качество нашей работы.
19 лип. 2014 р., 01:50
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
S
Заказывал здесь все свои окна и некапельки не жалею об этом. Весь дом утеплил и теперь мне зима не страшна. Окна заказывал двукамерные и качество окон мне очень понравилось так как зделаны акуратно и без всяких скрипов. Спасибо и рекомендую.
16 лип. 2014 р., 20:16
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Производитель создает достаточно качественные окна, я решил остановить свой выбор именно на нем и очень доволен результатом.
Так-же немаловажным фактором является предлагаемая на них цена. Уже начал рекомендовать своим партнерам. Так-что, все хорошо. Спасибо!
16 лип. 2014 р., 20:03
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Решил наконец таки заменить свои старенькие окна на новые. Выбрал именно эту фирму так как мне посоветовал её старый приятель. Вполне доволен проделанной работой, всё выполнено быстро и качественно. Причём цены не такие большие как на многих других предприятиях.
16 лип. 2014 р., 19:34
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
П
Я инженер технолог! У Фирмы Дарвин заказал окна и п-образный балкон, заключил договор и через небольшой срок мне уже установили окна. У фирмы Дарвин качественный рамный профиль а так же самая качественная немецкая фурнитура. Спасибо им за услуги.
16 лип. 2014 р., 19:34
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Заказывали себе Окна из профильной системы Geneo, действительно сильно превосходит все аналоги по показателям теплоизоляции. А вот, что касается окупаемости таких капиталовложений - Генео рационально ставить в домах с индивидуальной системой отопления.
Ребята установили все быстро и качественно, остались всем довольны! Мои наилучшие рекомендации!
16 лип. 2014 р., 19:31
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/darwin
DarWin Ukraine на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Академика Філатова, 21
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Сб 10:00‒16:00
Популярність компанії
102 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 45 775
vikna.ua