Дельта

ТОВ Дельта

Харків
Тел.:
+380 57 750 XX XX +380 57 750 8888
Моб.:
+380 57 750 XX XX 098 780 0800
Залишити заявку
  • Опис
  • Об`єкти
  • Досягнення

ТОВ Дельта

ТМ "Дельта" виготовляє та встановлює ворота, вхідні двері, ролети, маркізи.
Ролети (захисні ролети, жалюзі) - це механічний пристрій, згортаються в рулон, надійний засіб захисту Ваших вікон, дверей, балконів, гаражів, вітрин кіосків і магазинів від несанкціонованого проникнення шляхом злому, стороннього погляду, а також для зменшення припливу-відтоку тепла і світла, поліпшення звукоізоляції.
Захисні ролети мають респектабельний зовнішній вигляд і безперечно прикрасять фасад магазину, інтер'єр офісу, заміський будинок. Вони вписуються в будь-який архітектурний дизайн. Захисні ролети можуть бути змонтовані як зовні, так і всередині приміщень. При цьому можуть бути передбачені різні варіанти розташування конструктивних елементів ролети відносно площини віконного або дверного отвору.
Підйом і опускання полотна може здійснюватися за допомогою механічного приводу або внутрішньовальних електроприводу, який може бути оснащений дистанційним радіоуправлінням, системами автоматики і групового управління.
Маркізи - це найкращий спосіб затемнення терас, кафе, вуличних вітрин, вікон. Найбільшим їх відмінністю від інших стаціонарних навісів є можливість складатися.
Маркізи є доступним аксесуаром для вашого будинку, який прикрасить двір, допоможе забезпечує захист від сонячних променів, а також несприятливих погодних умов.
Секційні ворота - це зручна, надійна і найбільш ефективна конструкція гаражних воріт. Вони забезпечують надійний захист майна, зберігають тепло всередині приміщення і підкреслюють сучасний зовнішній вигляд.
Орні ворота - традиційний тип в'їзних воріт. Являють собою звичайну конструкцію, що складається з двох стулок, закріплених на стовпах за допомогою петель. Їх стулки можуть відкриватися як у двір, так і назовні.
Авторські двері для приватних будинків, квартир і офісів пропонує торгова марка «Дельта».
Ми виробляємо ексклюзивні дверні конструкції, в яких міцність і надійність поєднуються з красою і оригінальністю, а також стильною та елегантною обробкою.
Унікальний дизайн - замовник може розробити його сам або довіритися фахівцям нашої компанії.
Виготовлення дверей нестандартних розмірів, нестандартних конструкцій, включаючи двері з фрамугами.
Економ і преміум-клас (одно- і двухлістовой двері).
Комплектація за Вашим вибором.
• Фахівці нашої компанії безкоштовно проконсультують, підготують технічне завдання і проведуть виїзд на об'єкт.
• Якісне виготовлення.
• Професійний монтаж.
• Гарантія та післягарантійне обслуговування.
• Сервісне обслуговування.
Ми завжди раді нашим клієнтам!
Формуємо дилерську мережу!
Оновлення: 21.10.2014
Зареєстровано: 09.04.2012
Ідентифікатор: 16756
Відгуки про компанію
okna.ua/ua/deltarolletu
Дельта на мапі
Центральний офіс
Харків, ул.Сумская 71
Популярність компанії
62 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 6 738