ELVIAL

ELVIAL

Афіни
Тел .:
Loading +30 Показати телефон +30 2341 039500
Тел .:
Loading +30 Показати телефон +30 2341 064173
  • Опис
  • Досягнення
Опис

ELVIAL

«ELVIAL» одна з провідних компаній в Греції з випуску алюмінієвого профілю. Вона має дочірні компанії в Сербії, Болгарії і Румунії і експортує широкий діапазон своєї продукції будівельним компаніям і трейдерам в 15 країн світу.
Завдяки високій якості і конкурентоспроможної ціни, безперервно збільшується число партнерів.
Вся продукція, вироблена ELVIAL, відповідає DIN стандартам, а якість систем завірено в IFT Rosenheim, в Німеччині. Отримавши сертифікат якості ISO 9002 і виконуючи статистичну перевірку якості в різних відділах, ELVIAL гарантує високу якість продукції. Продукція сертифікована також і в Україні.
Компанія «ELVIAL» була створена в 1989 році, головний офіс знаходиться в м Килкис (Греція). Своїм процвітанням вона зобов'язана тому, що протягом всіх 16 років вона прагнула до підвищення якості своєї продукції - виготовлення алюмінієвих профілів, проводила різні дослідження і технічні експерименти. Як результат - сертифікат якості ISO. Це дало можливість виходу компанії на зовнішній ринок і співпраці із закордонними виробниками. За роки своєї діяльності вона зайняла провідне місце в даній галузі. Споживачами її продукції є фірми Європи, Африки та Америки

комплектуючі

Ще організації в Афінах
Оновлення: 12.10.2011
Зареєстровано: 27.12.2005
Ідентифікатор: 1913
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Де купити вікна з ELVIAL?
Знайти вікна на мапі okna.ua/ua/elvialgr
QR-код сторінки компанії ELVIAL
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Афіни
Популярність компанії
268 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 661