Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU
PROFILCO

PROFILCO

Країна походження брендуГреція
Тел.:
+30 2262 03 XX XX +30 2262 031753
Тел.:
+30 2262 03 XX XX +30 2262 030953
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

PROFILCO

Компанія PROFILCO S. A., заснована в 2001 році, є одним з найсучасніших виробництв по екструзії алюмінієвого профілю в Європі. З головного офісу, що знаходиться в місті Inofyta, Viotia, здійснюється управління всіма філіями компанії PROFILCO. Виробнича потужність заводу становить 9 000 тон профілю в рік. Продукція, що випускається компанією PROFILCO, є конкурентноздатною не тільки на ринку Греції, але також і на міжнародному ринку.
На початку виробничої діяльності обладнання заводу було розташоване на території площею 6500 кв. м, штат співробітників налічував 50 чоловік, а продажі становили 500 000 € в рік.
Рік за роком компанія PROFILCO збільшувала свої виробничі потужності. В даний час загальна площа заводу складає 17 000 кв. м; серед устаткування компанії - 1800-тонний, повністю автоматизований прес; ультрасучасна вертикальна лінія порошкового фарбування з двома фарбувальними камерами; лінія фарбування під фактуру дерева, із застосуванням методу «сублімації» і нова, повністю автоматизована лінія установці термомоста.
Завдяки впровадженню нових технологій з екструзії, системи охолодження, різання і переміщення профілю вдалося повністю виключити людський участь у виробничому процесі і забезпечити високу і постійну якість продукції. Введення на всіх стадіях виробництва суворого контролю якості продукції відповідно до ISО 9001 гарантує, що вся продукція виробляється відповідно до існуючих технологічних вимог. Крім того, всі системи компанії були протестовані і схвалені лабораторіями Євросоюзу.
Розробка систем PROFILCO відбувається в відділі компанії з проектування і розвитку систем з урахуванням зовнішнього вигляду і працездатності конструкцій. На виробництві діє найсуворіша система контролю якості виробництва матриць, якості сировини, геометричних показників і розмірів профілю протягом усього процесу екструзії, «старіння», електростатичного способу забарвлення, з'єднання профілю з поліамідними вставками, аж до зручної і правильної упаковки, щоб продукція фірми доходила до споживача в чудовому стані.
Систематично, проводиться розрахунок і тестування всіх розроблюваних конструкцій на вітрові навантаження, водонепроникність, термоізоляцію, витривалість конструкцій і їх аксесуарів, що забезпечує високу працездатність конструкцій і їх бездоганний зовнішній вигляд протягом багатьох років.
Фасадна система PR50.
Універсальна фасадна система для зовнішньої обробки будівель, великих вікон, скляних дахів, пірамід, атріумів і т. П. Велике розмаїття форм зовнішніх декоративних елементів: круглі, овальні і т. П. Пропонують рішення для будь-яких архітектурних ідей. Конструктивна реалізація системи об'єднала в собі ряд традиційних основних принципів, а також включила в себе кілька новаторських ідей. Широка гамма розмірного ряду стійок шириною 50 мм і глибиною від 35 до 200 мм з моментом інерції від 15,77 см4 до 696,1 см4 дозволяє, в залежності від конструкції об'єкта і впливають на захисну конструкцію навантажень, вибрати необхідний несучий елемент. При особливо високих навантаженнях все стійки можна посилити спеціальними армуючими профілями, що дозволяє виготовляти економічні конструкції і в той же час задовольняти вимогам жорсткості. В системі передбачена організація переходу вертикального фасаду в похилий, а також виготовлення похилих вітражів. Система дозволяє виготовити конструкції будь-якої геометричної форми і складності.
У ній реалізована можливість виготовлення структурних фасадів із застосуванням герметиків фірми DOW CORNING. При виготовленні фасадних конструкцій можливі комбінації з іншими профільними серіями PROFILCO, які забезпечують велику різноманітність експлуатаційних якостей готових виробів. Можлива поставка профілів нестандартної довжини для мінімізації відходів. Архітекторам та дизайнерам сподобаються варіанти виконання зовнішньої сторони фасаду, здатні надати скляному фасаду і всій будівлі неповторний вигляд.
Головні особливості PR50:
• Конструктивна ширина профілів 50 мм.
• Великий діапазон статичних характеристик стійок 15-696 см4.
• Рігеля можуть монтуватися як зсередини, так і зовні конструкції будівлі.
• Поліамідний термоміст армований скловолокном шириною 10 мм і 16 мм забезпечує чудову термо- і звукоізоляцію, знижуючи витрати на обігрів і кондиціонування приміщення.
• Наявність спеціальних елементів для відводу води при складанні стійок, а також застосування клейкою бутиловой стрічки і EPDM ущільнювача, гарантують герметичність системи.
• шестигранні і восьмигранні піраміди різної висоти і ширини легко монтуються без зварювальних робіт, з використанням тільки спеціальних профілів і з'єднувачів, що входять в систему.
• Наявність профілів для створення структурних фасадів.
Розсувна система PR 26
Легка розсувні система - проста, герметична, укомплектовані. Особливу увагу було приділено вазі, не на шкоду якості профілів і самих конструкцій.
Система була розроблена в строгих класичних лініях. Може бути використана для виготовлення дверей, вікон, внутрішніх перегородок, балконів.
Ширина направляючої рами: 39-69 мм.
Ширина стулки: 26мм.
Можливо заповнення: скло і склопакет
PR-26 можна комбінувати з PR-52, що дозволяє досягти хороших результатів у малобюджетних конструкціях.
Розсувна система PR 35.
Нова розсувна система PROFILCO. Вона призначена для дверей і вікон великих розмірів і важких конструкцій. Має сучасний дизайн. Особливе Увага приділена її функціональності.
PR 35 володіє чудовою герметичністю, що забезпечує захист від вітру, води, пилу і шуму.
Ширина направляючої рами: 90-130 мм.
Ширина стулки: 35 мм.
Можливо заповнення: скло і склопакет
Профілі мають різну товщину. Передбачено посилення вузлів конструкцій, що несуть велике навантаження. В системі використовуються багатоточкові замки, що забезпечують більшу надійність і безпеку. Ширина рами підібрана таким чином, що вона відмінно потходіт в разі заміни старих конструкцій.
Компакт система PR 43.
Легка система PROFILCO призначена для поворотних і поворотно відкидних вікон, дверей, вітрин, перегородок, балконів і внутрішнього дизайну приміщень. PR-43 проста у монтажі і завдяки наявності різноманітних додаткових профілів придатна для створення конструкцій будь-якого типу. Система забезпечує повну ізоляцію від впливів навколишнього середовища за рахунок Трьохконтурне ущільнення. З'єднання може здійснюватися вручну (механічно) з використанням спеціальних стяжок, а також за допомогою преса.
Ширина рам: 40-69 мм
Ширина стулки: 43 мм
Товщина стінок 1.3 - 1.5 мм
Можливо заповнення: скло і склопакет 4-28 мм
Холодна система PR 52.
Ця система PROFILCO призначена для поворотних і поворотно відкидних вікон, дверей, вітрин, перегородок, балконів і внутрішнього дизайну приміщень. Вона придатна для конструкцій, що відкриваються як назовні, так і всередину, легке з'єднання частин і бездоганний естетичний вид. Система розроблена для створення найбільш економічних конструкцій.
Водонепроникність конструкцій забезпечується застосуванням Трьохконтурне ущільнення і спеціальними дренажними каналами. З'єднання профілів може здійснюватися вручну (за допомогою спеціальних стяжок), а також за допомогою преса.
Ширина рамм: 45-100 мм
Ширина стулки: 45-52 мм
Товщина стінок 1.3 - 1.5 мм
Можливо заповнення: скло і склопакет 4-33 мм
Поряд з основними профілями, система має безліч додаткових профілів, що робить PR 52 передовою системою.
Тепла система PR 55.
Система PR55 забезпечена термомостом шириною 16 мм, що відповідає класу теплопровідності 2.2
Дана система використовується в основному для виготовлення вікон, дверей, вітражів та інших подібних елементів дизайну, а також містить набір спеціальних профілів для дверей, які можуть відкриватися і назовні і всередину конструкції.
Система має гладкі прямі лінії, відмінні технічні та естетичні рішення.
Профілі системи складаються з трьох частин, що забезпечує повну ізоляцію і максимальний захист від погодних умов. Абсолютна водонепроникність конструкції забезпечується застосуванням Трьохконтурне ущільнення і спеціальними дренажними каналами.
З'єднання може здійснюватися вручну (механічно) з використанням спеціальних стяжок, а також за допомогою преса.
Велика розмаїтість основних і додаткових профілів, які застосовуються в системі, так само, як і інноваційні рішення роблять цю систему максимально укомплектованої серед інших термосістем.
Ширина рамм: 47-100 мм
Ширина стулки: 45-55,2 мм
Товщина стінок 1.5 мм
Можливо заповнення: скло і склопакет 15-39 мм
Всі аксесуари і механізми системи європаз можуть бути використані в системі PR55.
ТЕРМО-система PR 63.
Система PR63 забезпечена термомостом шириною 24мм, що забезпечує тебуемую теплоізоляцію для регіонів з помірно-континентальним кліматом і відповідає класу теплопровідності 2.1
Система забезпечує абсолютний захист від холоду, спеки, шуму, створюючи ідеальні умови всередині приміщення. PR63 є найкращим рішенням, що задовольняє найбільш часто зустрічаються вимоги до алюмінієвих систем.
Дана система використовується, в основному, для виготовлення вікон, дверей, вітражів та ін., А також містить набір спеціальних профілів для дверей, які можуть відкриватися і назовні, і всередину конструкції.
З'єднання може здійснюватися вручну (механічно) з використанням спеціальних стяжок, а також за допомогою преса.
Всі ці нововведення, запропоновані в системі PR63, ставлять її на одне з перших місць на ринку передових систем алюмінієвих профілів.
Ширина рам: 55-108 мм.
Ширина стулки: 55-63 мм.
Товщина стінок 1.5-1.8 мм.
Можливо заповнення: скло і склопакет 23-47 мм.
Всі аксесуари і механізми системи європаз можуть бути використані в системі PR63.

Де купити вікна

ВІКНА-СФЕРА
Київ пр-т Повітрофлотський, 55 офіс 57
Інтраст
Київ вул. Волинська, 48/50
Сонячні Вікна TM
Київ проспект Володимира Івасюка, 12-г (корпус 2)
Ловекс-Вікна
Київ вул. Здолбунівська, 7-Д, корпус "З", офіс 304
ТЕХНО СТРОЙ
Київ пров. Куренівський, 19/5, офіс 207
CG
CHDB GROUP
Київ вул. Гніздовського, 1д
ЕНЕРГО-ОКНА
Київ вул. Тороповського, 39
Еко Вікна Плюс
Київ Кулибина 5
Німецькі віконні технології
Київ ул. М. Расковой, 15
ВІКНА СТОЛИЦІ
Київ вул. Плещеева, 10

Де купити двері

Едем комплекс
Київ вул. Канальна, 1

Де купити фасади

Фірма НІКО
Київ вул. Північно-Сирецька, 1/3
ВІКБУДПРОЕКТ
Київ вул. Новозабарська 2/6
F
FasNT
Київ вул. Ізюмська, 7
ВІРАТЕК
Київ Магнитогорская 1
АБК Артекс
Київ вулиця Антона Цедіка, 12

Ще організації в Афінах

Оновлення: 31.01.2012
Зареєстровано: 16.06.2010
Ідентифікатор: 13158
Відгуки про компанію

Знайти вікна на мапі okna.ua/ua/profilcogr
PROFILCO на мапі
Центральний офіс
Афіни, 53rd Km. Nat Road Athens - Lamia PC 320 11, Inofita Viotias, Greece PROFILCO S.A
Популярність компанії
132 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 5 499
vikna.ua