Техно Строй

ТОВ Техно Строй

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 498 3030
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 498 3030
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Фурнітура:
SCHUCO
Скло (заповнення):
Guardian
Euroglas
AGC
Pilkington
Saint-Gobain
Обладнання:
Aluma
Опис

ТОВ Техно Строй

Компанія "ТехноСтрой" пропонує повний спектр послуг з проектування, виробництва та монтажу фасадів з алюмінієвих профільних систем. Працюємо на ринку алюмінієвих світлопрозорих конструкцій з 2007 року.

Фасадні системи, які ми виготовляємо:
- Стійко-ригельні фасади;
- Структурні фасади;
- Напівструктурні фасади;

Також, ми виготовляємо готові конструкції:
- Зимові сади всіх типів та конфігурацій;
- Розсувні й підйомно-розсувні двері;
- Вхідні групи;
- Зенітні ліхтарі;
- Алюмінієві вікна, двері;
- Алюмо-дерев'яні вікна, двері.

Компанія "ТехноСтрой" - офіційний партнер компанії "REYNAERS Aluminium Україна".

Враховуючи всі особливості та побажання наших клієнтів, ми пропонуємо найбільш підходящі рішення поставлених перед нами завдань!

Світлопрозорі фасади

Світлопрозорі фасади
Компанія `Техно Строй` пропонує алюмінієві світлопрозорі фасади від провідного європейського виробника Reynaers Aluminium.

Фасадне скління будівель має наступні переваги:
- Високий захист від промерзання;
- Висока технологічність;
- Низька теплопровідність елементів скління;
- Застосування елементів скління з різними характеристиками;
- Зведення великих конструкцій без додаткового армування;
- Стійкість до корозії і деформації;
- Стійкість до вітрових і термічних навантажень;
- Підвищена зносостійкість і необмежений термін служби;
- Пожежна безпека;
- Різноманіття геометричних форм стійок і ригелів;
- Будь-які розміри і конфігурація фасадів;
- Плоскі або об'ємні форми;
- Більше 300 кольорів фарбування алюмінію;
- Дзеркальні і тоновані стекла;
- Необмежені архітектурні та дизайнерські рішення, віртуально об'єднують внутрішній простір із зовнішнім середовищем;
- Сучасний, ефектний вигляд, престижність

Сучасні системи фасадного скління повинні забезпечувати не тільки міцність конструкцій і архітектурну цілісність будівель, але і достатній рівень адаптації і гнучкості дизайну до потреб замовника.

Застосування конструкцій заскленого фасаду здатне продовжити термін експлуатації будівлі старої споруди на 40 ~ 60 років.

Так як світлопрозорі фасади на 90% складаються зі скла, досить важливим етапом проектування конструкції є вибір скла / склопакета для фасадного скління. Дане питання вимагає окремої консультації фахівців із світлопрозорих фасадів.

Зимові сади

Зимові сади
Алюмінієвий зимовий сад дозволить розширити межі Вашого будинку і подарує можливість цілий рік насолоджуватися додатковим простором і максимальним притоком світла. Що стосується оформлення, можливості алюмінію практично безмежні - від найпростіших конструкцій до складних дизайнерських рішень.

Зимові сади з алюмінію знайшли широке застосування при облаштуванні терас, веранд, басейнів, садів, пентхаузов, оранжерей та інших будівель і споруд. Високі показники тепло- і звукоізоляції, стійкість до температурних перепадів, волого і воздухонепроницаемость, легкість, стійкість до впливу зовнішніх атмосферних чинників, різноманітність дизайнерських рішень, широкий вибір кольорів, світлопрозорого заповнення, тривалий термін експлуатації - ось відмінні риси алюмінієвих зимових садів.

Найкращий захист приміщень від температурних перепадів - це зимові сади з "теплого" алюмінієвого профілю. Термо-профіль, який застосовується при влаштуванні зимових садів, має кілька камер. Термомост всередині профілю запобігає проникненню холоду всередину приміщення.

Компанія "Техно Строй" надає повний комплекс робіт і послуг з проектування, виготовлення та монтажу зимових садів з алюмінію. Фахівці конструкторського відділу компанії нададуть Вам професійну консультацію, підкажуть який алюмінієвий профіль краще вибрати, повністю розроблять технічну документацію проекту зимового саду.

Відмінними рисами зимових садів є:
- Високий рівень тепло- і звукоізоляції;
- Повна влагонепроницаемость;
- Стійкість до перепадів температур;
- Різноманітність форм і стилів алюмінієвих профілів;
- Широка колірна гамма (більше 300 кольорів порошкового фарбування RAL, фарбування "під дерево");
- Можливість вбудовування поворотно-відкидних вікон, орних дверей, розсувних конструкцій, дверей гармошка;
- Практичність і зручність експлуатації.

Зенітні ліхтарі

Зенітні ліхтарі
Зенітні ліхтарі є підвищену частину покрівлі, яка включає в себе скляні дахи для припливу денного світла в приміщення, обмежене тільки внутрішніми стінами.

Зенітні ліхтарі забезпечують максимальне зниження втрат тепла з приміщення, виключають утворення конденсату на внутрішніх стеклах, гарантують максимально можливу природну освітленість всередині приміщення і знижують потрапляння жорсткого ультрафіолетового випромінювання в приміщення.

Можливо виготовлення наступних архітектурних форм: подвійні, арочні, пірамідальні скляні дахи. У порівнянні з вікном такого ж розміру, яке розташоване в вертикальній стіні, зенітні ліхтарі забезпечують більшу інтенсивність освітлення, пропускаючи на 40-50% більше світла. У зв'язку з цим скляні дахи на покрівлях (зенітні ліхтарі або купола) все частіше стали з'являтися в сучасних архітектурних рішеннях будівель.

Розсувні двері і вікна

Розсувні двері і вікна
Ідеальним рішенням для скління виходів на тераси і балкони, в зимові сади і басейни є алюмінієві розсувні двері, які візуально дозволяють прибрати межу між інтер'єром будинку і зовнішнім світом. Вас приємно здивує кількість світла і додаткове відчуття простору.

Відмінною особливістю розсувних систем є їх універсальність. Вони можуть бути встановлені в будинку як вихід в сад або як майже невидимий прохід, або ж як перегородка між двома приміщеннями.
Розсувні двері або завжди будуть служити прикрасою Вашого будинку, незалежно від того, як Ви захочете їх застосувати. Крім того, розсувні системи доступні в широкому асортименті колірних рішень і форм.

Компанія `Техно Строй` займається виготовленням та монтажем` теплих` і `холодних` розсувних алюмінієвих вікон і дверей:
- Розсувні системи;
- Підйомно-зсувні системи;
- Системи "гармошка".

Вхідні групи

Вхідні групи
Одним з найважливіших елементів фасаду є вхідна група, так як в першу чергу звертає на себе увагу при вході в будівлю.

Вхідні групи з алюмінію є ідеальним рішенням для приміщень з великою прохідністю, так як в ході інтенсивної експлуатації витримують великі навантаження.

Вхідні групи можуть бути виготовлені з теплого або холодного алюмінію з використанням одно- або двокамерних склопакетів з енергозбереженням, що значно знижує тепловтрати.

Різноманітна колірна гамма, можливість комбінування кольорів дозволяють створити унікальний дизайн вхідних груп.
Якісні алюмінієві двері, оригінальні форми і колірні рішення, декоративні елементи допоможуть Вам створити індивідуальний зовнішній вигляд!

Алюмінієві вікна, двері

Алюмінієві вікна, двері
Алюміній - це один з найбільш міцних будівельних матеріалів, з отлічнмі ізоляційні властивості, практичний і не вимагає особливого догляду. Вікна з алюмінієвих профілів - це завжди гарний вигляд, максимальний доступ світла в приміщення і комфорт у використанні.

Переваги алюмінієвих вікон:
Тепло- і акустична ізоляція.
Легкі у догляді.
Широка колірна гамма.
Різні стилі і системи відкривання.

алюмінієві двері

Висока міцність алюмінієвих профілів гарантує виняткову безпеку і надійність дверей. Є також можливість установки додаткових пристосувань для поліпшеної безпеки.

Переваги алюмінієвих дверей:
- Стабільність і геометрична незмінність конструкції;
- Стійкість з'єднань профілів;
- Відмінні естетичні характеристики;
- Фурнітура і петлі від провідних світових виробників;
- Тривалий термін експлуатації.

Алюмо-дерев'яні вікна, двері, розсувні вікна

Алюмо-дерев'яні вікна, двері, розсувні вікна
Якщо Ви маєте намір придбати стильні і надійні вікна, то ми рекомендуємо Вам звернути увагу на алюмо-дерев'яні вікна. Це ексклюзивні високоякісні конструкції, які відрізняються підвищеними тепло- і звукоізоляційні властивості, а також високим рівнем безпеки.

Такі вікна не підведуть Вас навіть в найжорсткіших погодних умовах, оскільки були створені спеціально з урахуванням українських перепадів температури і рівня опадів.

Алюмо-дерев'яні вікна складаються із зовнішнього алюмінієвого профілю з термомостом і внутрішнього оздоблювального дерев'яного профілю відмінної якості. При цьому для облицювання використовується не тонкий декоративний шпон, а масивні дерев'яні елементи, які виконують не тільки декоративну, але і ізолюючу функцію.

Несучою конструкцією таких вікон є алюмінієвий профіль, що набагато підвищує їх міцність. Деформація систем під впливом температури і вологості виключається завдяки тому, що матеріали не стикаються.

Ми пропонуємо тільки найякісніші і технічно продумані системи вікон від провідних світових компаній REYNAERS (Бельгія) і ALUMIL (Греція), Ponzio (Польща).

Як дерев'яних накладок для облицювання внутрішньої частини вікон використовуються такі породи дерева:

• Натуральний дуб
• Тобакко
• Венге

Наші можливості в поєднанні з Вашими найсміливішими намірами і дизайнерськими ідеями, дозволять прикрасити Ваш будинок кращими ексклюзивними вікнами!
вікнами!

Офіційний партнер компанії "Reynaers Aluminium" в Україні

Офіційний партнер компанії "Reynaers Aluminium" в Україні
Компанія "Техно Строй" є офіційним партнером компанії "Reynaers Aluminium" в Україні.

Сертифікат скляній розсувної системи "Reynaers GP 51"

Сертифікат скляній розсувної системи "Reynaers GP 51"
Компанія "Техно Строй" в серпні 2012 р успішно пройшла навчання в тренінговому центрі компанії "Reynaers Aluminium" в м Дюффель, Бельгія.

Компанія "Техно Строй" має можливість купувати і виготовляти систему GP 51 ексклюзивно в Україні!

Система Reynaers GP 51 - це інноваційна скляна розсувна система, яка складається з вертикальних розсувних скляних панелей без вертикальних стулок.

Reynaers GP 51 - ідеальне рішення для того, щоб в будь-який час року насолоджуватися видами, що оточують Ваш будинок.

Сертифікат учасника виставки INTERBUILDEXPO 2014

Сертифікат учасника виставки INTERBUILDEXPO 2014
Компанія "Техно Строй взяла участь в міжнародній будівельній виставці" InterBuildExpo "2014.

Переможець Всеукраїнського конкурсу INTERWINDOWS

Переможець Всеукраїнського конкурсу INTERWINDOWS
Компанія "Техно Строй" - переможець Всеукраїнського конкурсу INTERWINDOWS "Кращий виробник вікон", в 2009 і 2011 рр.
Profilco PR 40 из алюминия 2500х3000 мм
Profilco PR 40 из алюминия 2500х3000 мм
2400.00
Двери гармошка Reynaers CF-77 из алюминия 2500х3000 мм
Двери гармошка Reynaers CF-77 из алюминия ...
3300.00
Reynaers CP 155 LS HI 2500х3000 мм
Reynaers CP 155 LS HI 2500х3000 мм
3000.00
Ponzio SL 1600tt HI из теплого алюминия 2500х3000 мм
Ponzio SL 1600tt HI из теплого алюминия 2500х3000 ...
3000.00
Фасадная система Ponzio (Польша)
Фасадная система Ponzio (Польша)
200.00
Зимний сад из алюминия Ponzio (Польша)
Зимний сад из алюминия Ponzio (Польша)
250.00
Учасник виставок
Оновлення: 15.05.2018
Зареєстровано: 20.02.2009
Ідентифікатор: 8673
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/technostroy
QR-код сторінки компанії Техно Строй
Посилання для мобільних пристроїв
Техно Строй на мапі
Центральний офіс
Київ, Куренівський провулок, 19 / 5, офіс 207 Київ, Україна 04073
Метро Петрівка
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 09:00‒18:00
Цех
Пн — Пт 08:00‒17:00
менеджери: 1 персона
Популярність компанії
2 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 3 896

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Додати компанію
Оголосити тендер
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua