Тримай тепло під контролем з вікнами REHAUТримай тепло під контролем з вікнами REHAU
➕ 3 березня 2022 року Grupa KĘTY, до якої входить бренд ALUPROF, повідомила про припинення співпраці з підрядниками з росії та білорусі
ALUPROF S.A.

ALUPROF S.A.

Країна походження брендуПольща
Тел.:
+48 33 819 XX XX +48 33 819 53 00
Із компанією немає зв'язку?
Залишити заявку

ALUPROF S.A.

Aluprof S.A. є найбільшим польським виробником алюмінієвих систем для будівництва - незаперечним лідером у своїй галузі.

Пропозиція фірми містить повну гаму системних рішень для виробництва вікон, дверей, фасадів, ролет та воріт, а досвідчений колектив конструкторів постійно впроваджує нові продукти, а також піклується про їх високий технічний рівень.

«Aluprof S.A.» це сучасне підприємство, що має відмінні фінансові результати, є лауреатом багатьох нагород і знаків відрізняючи, яке пропонує продукти на високому європейському рівні. Завдяки послідовній реалізації стратегії, яка концентрується на дистрибуції алюмінієвих систем, всебічному співробітництві з виробничими фірмами, архітекторами та будівельними фірмами претендує на позицію лідера в центральній і в східній Європі.

Де купити вікна

ЗЕНІТ КО
Київ вул. Екскаваторна, 26
КВАДРАТ
Київ вул. Здолбунівська, 9Б
Офіційний партнер;
VANDO
Київ пр-т Бажана 8Б
Офіційний партнер;
VS PLAST
Київ вул. Гніздовського, 1
АлюПластика
Київ пр-т Маяковського, 43/2
ТЕХНО СТРОЙ
Київ пров. Куренівський, 19/5, офіс 207
CG
CHDB GROUP
Київ вул. Гніздовського, 1д
INWALL
Київ вул. Ф.Ернста, 4
ЕНЕРГО-ОКНА
Київ вул. Тороповського, 39
Еко Вікна Плюс
Київ Кулибина 5

Де купити двері

ТМ Алюпластіка
Київ пр-т Маяковського, 43/2

Де купити фасади

Фірма НІКО
Київ вул. Північно-Сирецька, 1/3
ВІКБУДПРОЕКТ
Київ вул. Новозабарська 2/6
БЕ
Білдінг Енерджі Альянс
Київ вул. Казимира Малевича, 8
Building Energy Alliance
Київ вул. К.Малевича, 8 оф.1
АБК Артекс
Київ вулиця Антона Цедіка, 12
ФАСАД СТИЛЬ
Київ Проспект Радянской Украины 5
Альтіс-Глас
Київ вул. Володимира Качали, 5-В

Постачальники

АЛЮПРОФ СИСТЕМА УКРАЇНА
Київ вул. Гарматна, 4

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Ще організації в Бельсько-Бяла

Оновлення: 15.08.2023
Зареєстровано: 01.01.2001
Ідентифікатор: 472
Відгуки про компанію
Н
Сподобалась модель MB-86 Fold Line від алюпруф, розсувні системи з алюмінію досить цікаве рішення, що дає можливість покращити як дизайн фассадів так і інтер'єру в цілому. Модель гармонічно вписалась до моєї оселі, а про показники якості нічого додати – все на висоті.
9 квіт. 2021 р., 22:50
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Т
Алюминиевый профиль очень красивый, а если еще и система выполнена качественно, то для любого интерьера этот элемент становится незаменимым. МB-77HS от алюпруф идеально дополнили мой дизайнерский ремонт, именно тот момент когда за успешную работу хочется сказать спасибо.
8 квіт. 2021 р., 23:50
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
К
Рынок оконно-дверных конструкций я не изучал, потому даже тот факт, что существуют профили из алюминия меня удивил, но что уже говорить о раздвижных конструкциях Aluprof? Изысканные системы мимо которых очень сложно пройти – это про Aluprof, очень рад, что прогресс не стоит на месте и я могу насладиться использованием невероятной модели MB-86 Fold line.
8 квіт. 2021 р., 00:01
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Алюпруф можна сміливо вважати іноватором на ринку розсувних конструкцій із алюмінію, більше ніде не зустрічав нічого схожого на MB-86 Fold line, елегантна та сучасна система, чекаю з нетерпінням, коли зможу насолодитись користуванням.
7 квіт. 2021 р., 00:51
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
К
Алюпруф подарували можливість зробити помешкання більш затишним, а саме вікна MB 79 N із трикамерним пакетом. Дуже гармонійно вписались в дизайн, і також хотілось би похвалити монтажників віконної компанії дистриб’юторів які виконали все дуже акуратно і точно. Дякую.
27 лют. 2021 р., 22:35
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
М
Давно следовало заменить старые окна но тянули слишком долго. После дешёвых пластиковых окон с однокамерным стеклопакетом разница после установки алюпруф просто колоссальная – исчезли все сквозняки ничего не трещит и значительно теплее, советую всем.
26 лют. 2021 р., 15:22
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
В офисе установили MB 77 HS от алюпруф, качественная дверная система все работает отлично, а главное отличный сервис от компании, которая сделала установку, абсолютно никаких проблем при монтаже или подборе модели в сервисном центре не возникало, потому могу рекомендовать.
24 лют. 2021 р., 23:36
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Алюпроф порадовал качеством своих оконных систем, ну а сами профили очень красивые и изящные, особенно к классическому интерьеру подошли очень круто. Ну а эргономика как и ожидалось - на высоком уровне.
23 лют. 2021 р., 23:35
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Д
Міняв вікна і вирішив встановити 86 модель від алюпроф. Різниця відчувається відразу, ні тобі протягів ні міського шуму, коли є з чим порівняти відразу відчуваєш що таке справжня якість.
15 лют. 2021 р., 20:20
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Обрала для оселі профілі типу MB86 від алюпроф, чудове рішення а головне у них була можливість використання двокамерних пакетів, що дозволило зробити оселю ще теплішою.
13 лют. 2021 р., 21:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Цікава конструкція MB-77HS від алюпруф дозволила зекономити місце у тісній квартирі оскільки у відкритому положенні вони не займають лишній простір, про якість говорити нічого – товар з Європи зроблений з розумом.
12 лют. 2021 р., 21:09
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
О
Серед широкого асортименту компанії виробника aluprof обрав собі для дому модель із підвищеними термо-ізоляційними характеристиками MB-79 SI. Використання ізолюючих вставок та дво компонентного утеплення дійсно працює, у порівнянні із колишніми дешевими вікнами з квартири різниця відчувається відразу.
11 лют. 2021 р., 20:25
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Де купити вікна з aluprof?
Знайти вікна на мапі okna.ua/ua/metalplast-bielsko
Центральний офіс
Бельсько-Бяла, ul. Warszawska 153 43300
Популярність компанії
96 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 6 968
Віконна бізнес-конференція