Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
Профілко УА

ТОВ Профілко УА

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 499 6034
Моб.:
Loading +380 Показати телефон 8 050 445-06-99
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 499 6034
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Постачальна продукция:
Профіль
PROFILCO
Фурнітура:
Giesse
LAVAAL
Опис

ТОВ Профілко УА

ТОВ `Профілко УА` - представництво грецького виробника алюмінієвих систем компанії PROFILCO S.A. В Україні на складах філій ТОВ `Профілко УА` в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові та Львові представлений весь асортимент алюмінієвих систем PROFILCO S.A. Поставка систем здійснюватися безпосередньо з заводу, терміни поставок не перевищують 4 тижнів.
Компанія PROFILCO S.A., заснована в 2001 році, є одним з найсучасніших виробництв по екструзії алюмінієвого профілю в Європі. З головного офісу, що знаходиться в місті Inofyta, Viotia, здійснюється управління всіма філіями компанії. В даний час загальна площа заводу складає 17000 кв.м; серед устаткування компанії - 1800-тонний, повністю автоматизований прес; ультрасучасна вертикальна лінія порошкового фарбування з двома фарбувальними камерами; лінія фарбування під фактуру дерева, із застосуванням методу «сублімації» і нова, повністю автоматизована лінія установці термомоста. Завдяки впровадженню нових технологій з екструзії, системи охолодження, різання і переміщення профілю вдалося повністю виключити людський участь у виробничому процесі і забезпечити високу і постійну якість продукції. Введення на всіх стадіях виробництва суворого контролю якості продукції відповідно до ISО 9001 гарантує, що вся продукція виробляється відповідно до існуючих технологічних вимог. Крім того, всі системи компанії були протестовані і схвалені лабораторіями Євросоюзу.

Фасадна система PR50 - класична, структурна і напівструктурна
Універсальна фасадна система для зовнішньої обробки будівель, великих вікон, скляних дахів, пірамід, атріумів і т. П. Велике розмаїття форм зовнішніх декоративних елементів: круглі, овальні і т. П. Пропонують рішення для будь-яких архітектурних ідей. Широка гамма розмірного ряду стійок шириною 50 мм і глибиною від 35 до 200 мм з моментом інерції від 15,77 см4 до 696,1 см4 дозволяє, в залежності від конструкції об'єкта і впливають на захисну конструкцію навантажень, вибрати необхідний несучий елемент. При особливо високих навантаженнях все стійки можна посилити спеціальними армуючими профілями, що дозволяє виготовляти економічні конструкції і в той же час задовольняти вимогам жорсткості. В системі передбачена організація переходу вертикального фасаду в похилий, а також виготовлення похилих вітражів. Система дозволяє виготовити конструкції будь-якої геометричної форми і складності. У ній реалізована можливість виготовлення структурних фасадів із застосуванням герметиків фірми DOW CORNING. При виготовленні фасадних конструкцій можливі комбінації з іншими профільними серіями PROFILCO, які забезпечують велику різноманітність експлуатаційних якостей готових виробів. Можлива поставка профілів нестандартної довжини для мінімізації відходів.

Розсувні `холодние` системи PR 26, PR 32, PR 35 вирішують питання по виготовленню дверей, вікон, внутрішніх перегородок, балконів різних розмірів. Ширина напрямних рам: 39-130 мм
Ширина стулки: 26-32-35 мм
Заповнення: скло і склопакет.

Розсувні `теплие` системи:
PR 40 - підйомно-зсувні,
PR 45 - паралельно-зсувні
Система офісних перегородок PR 44
Віконно-дверні `холодние` системи PR 43, PR 52 призначені для поворотних і поворотно відкидних вікон, дверей, вітрин, перегородок, балконів і внутрішнього дизайну приміщень. Прості в монтажі і завдяки наявності різноманітних додаткових профілів придатні для створення конструкцій будь-якого типу. Система забезпечує повну ізоляцію від впливів навколишнього середовища за рахунок Трьохконтурне ущільнення.
Віконно-дверні `теплие` системи PR 55, PR 62, PR 63, PR 72, shykon- з термомостами від 16 до 32 мм і використовуються для виготовлення вікон, дверей, вітражів та інших подібних елементів дизайну, а також містить набір спеціальних профілів для дверей, які можуть відкриватися і назовні і всередину конструкції. Системи має гладкі прямі і закруглені лінії, відмінні технічні та естетичні рішення. Профілі системи складаються з трьох частин, що забезпечує повну ізоляцію і максимальний захист від погодних умов. Абсолютна водонепроникність конструкції забезпечується застосуванням Трьохконтурне ущільнення і спеціальними дренажними каналами. З'єднання може здійснюватися вручну (механічно) з використанням спеціальних стяжок, а також за допомогою преса.
Станок фрезерный
Станок фрезерный
3000евро
Копировально-фрезерный
Копировально-фрезерный
2760евро
Отрезной станок, пила 450 мм
Отрезной станок, пила 450 мм
4200евро
Компанія бере участь у розділах
Оновлення: 31.01.2012
Зареєстровано: 03.06.2007
Ідентифікатор: 4160
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Эффект, ООО
Полное отсутствие тех поддержки и при общении понимаешь, что работники этой фирмы далеки от уровня профессионалов.
14 лист. 2016 р. 16:12
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
okna.ua/ua/profilcoua
QR-код сторінки компанії Профілко УА
Посилання для мобільних пристроїв
Профілко УА на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Сирецька, 25А Київ 04073
1 підписувач
Аурic Україна
Аурic Україна
Популярність компанії
153 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 4 618

Вікна
Металопластикові вікна
Алюмінієві вікна
Дерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт вікон
Монтаж пластикових вікон
Утеплення фасадів
Облаштування відкосів
Аксесуари
Підвіконня
Москітні сітки
Відливи
Вертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні двері
Міжкімнатні двері
Протипожежні двері
Автоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасади
Зимові сади
Алюмінієві фасади
Навісні фасади
Системи (бренди)
Профілі
Фурнітура
Устаткування
Скло і заповнення
Армуючі профілі
Ущільнювачі
Кріплення
Програмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2018 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua