Біла двоповерхова вілла з розсувними дверима на терасу з балконом

Алюмінієві системи Profilco для абсолютної безпеки середовища

Якість. Продукти. Послуги.
 1 401
PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS – це грецька компанія, що базується в Ойнофіті, Віотія, одна з найбільш швидкозростаючих у виробництві алюмінієвих систем у Греції. Завдяки присутності в більш ніж 20 країнах світу та експортній діяльності, яка охоплює понад 50% від загального обсягу продажів, це робить її вагомою на міжнародному ринку. Вона має розгалужену мережу продажів у Греції та за кордоном з 30 філіями. У Греції вони розміщені у таких районах, як Аттика, Крит, Ламія, Яніна і Родос. У 2022 році також було створено новий шоурум в Аттиці. У лютому 2023 року філія Metamorfosi переїхала до нового приміщення, що перебуває у приватній власності 1 300 м², включаючи складські приміщення, пункти обслуговування клієнтів, конференц-офісів та шоурумів. Компанія має також має власну мережу продажів майже у всіх балканських країнах, таких як Румунія, Болгарія, Македонія, Сербія, Україна, а також розподілені центри в Австралії, Індії, арабських країнах, Південній Африці, Лівії, Кіпрі, Бельгії, Італії тощо.

Результати фінансової діяльності

Протягом останніх 10 років компанія постійно збільшувала свій річний оборот, розвивалася та розширювалася, реалізуючи свої цілі, головною з яких є абсолютне задоволення потреб клієнтів, забезпечення безпеки та надійності.

У 2022 році оборот становив 17 000 000 €, при цьому чистий прибуток за рік склав близько 600 000 €.

Цілі

Компанія PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS виробляє та розробляє алюмінієві системи для енергозбереження, екологічно чисті і довговічні!

З відданістю нашим стратегічним цілям і довірою до людських ресурсів ми створюємо інноваційні продукти з високими характеристиками. Особлива увага завжди приділяється постійним дослідженням для розробки нових систем з високими стандартами якості та естетики.

Як ми всі знаємо, світ архітектури та дизайну інтер'єру постійно розвивається. І наш обов'язок – йти в ногу з останніми тенденціями та технологіями.

Засклена лоджія із системою сонцезахисту
Фото: PROFILCO

У PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS, ми це дуже добре розуміємо, тому прагнемо надавати найкращі можливі рішення для наших клієнтів.

У відділі досліджень і розробок компанії продукція розробляється з особливою ретельністю, прагнучи задовольнити потреби виробників, архітекторів і дизайнерів інтер'єру, завжди намагаючись за допомогою використання найсучасніших машин, таких як 3D-принтери, спеціальних програм і методів управління для підвищення якості нашої продукції.

Наша мета – розробляти продукти, які відповідають найвищим стандартам якості та ефективності, підтримуючи таким чином, наше прагнення до сталого розвитку.

Алюмінієві системи PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS, вирізняються естетикою і функціональністю, сертифіковані Європейським інститутом Розенхайма, згідно вимог щодо теплоізоляції, звукоізоляції, гідроізоляції, а також протизламного захисту.

Виробничі потужності

У приміщеннях, що займають площу 17 000 кв.м., алюмінієві системи компанії виробляються на найсучаснішому обладнанні Європи, і наше повністю автоматизоване виробництво забезпечує ідеальну поверхню та відмінну геометрію виробів.

Цех з виробництва профілів PROFILCO
Фото: PROFILCO

Виробничі потужності заводу:
9 000 тонн профілів на рік, встановлене механічне обладнання складається з преса 1 800 тонн. Два найсучасніші блоки порошкового фарбування та найсучасніший виробничий блок для теплоізоляційних профілів.

Зберігання і розподіл продукції здійснюється за допомогою автоматичної роботизованої складської системи місткістю 1600 тонн, спрямована на обслуговування клієнтів згідно найвищих стандартів якості та термінів доставки.

Навколишнє середовище – це наш дім

У PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS ми розуміємо, що навколишнє середовище має першочергове значення, і прагнемо мінімізувати наш вплив завдяки нашій продукції.

Комплекс апартаментів зі скляною балюстрадою
The Lennox Airport Residential, Гана. Конструкції виготовлені за допомогою систем навісних стін PR50, розсувної системи PR35, системи відкривання PR52s та системи скляних рейок PR16 від PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS. Фото: PROFILCO

Компанія дбає про те, щоб мінімізувати свій вплив на навколишнє середовище, створюючи замкнений виробничий цикл та заохочення до переробки старих профілів та створення нових, а також шляхом встановлення у короткостроковій перспективі енергоощадливого устаткування.

Ми розвиваємося з нашими людьми

У PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS ми дуже віримо у наш колектив. Укомплектувавши відділи компанії професійним персоналом, ми вважаємо, що наші працівники відіграють провідну роль у розвитку компанії. Чесність, хороша співпраця та позитивний клімат відіграють провідну роль у робочих відносинах, роблячи комунікацію із зовнішнім середовищем компанії більш ефективною.

Ми орієнтуємося на наших клієнтів

Ми розуміємо, що кожен проект унікальний, і тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб забезпечити задоволення їхніх конкретних потреб, завжди прагнучи покращувати якість наших продуктів і послуг і завжди підтримувати найкраще співвідношення ціна/якість. Якими б не були вимоги наших клієнтів, ми втілюємо їх бажання в реальність за допомогою повного переліку наших систем, які забезпечують абсолютну безпеку, естетику та якість.

Продукти

Два приклади розсувних терасних дверей
Фото: PROFILCO

Розроблені революційні системи з особливою увагою, які спрямовані на задоволення потреб архітекторів і дизайнерів інтер'єру. Вони є одночасно мінімалістичними, функціональними та дозволяють архітекторам створювати красиві простори, які є естетично привабливими та високоефективними.

Нижче наведено деякі серії з нашого нового покоління систем.

Тепла віконно-дверна система IQ90

Зразок стулка-рама алюмінієвого профілю Profilco IQ90
Фото: PROFILCO

Унікальна у своїй категорії та одна з найкращих у Європі, ця нова чудова система, з найкращою теплоізоляцією та сучасним дизайном. Забезпечує безпеку за допомогою декількох точок замикання і абсолютної герметизації за допомогою ущільнень з EPDM і пінополіуретану. У поєднанні з мінімалістичним зовнішнім виглядом і прямими лініями робить систему ідеальним вибором для конструкцій з високими вимогами щодо енергоефективності та дизайну.

Тепла віконно-дверна система PR74

Зразок рама-стулка алюмінієвого профілю Profilco v
Фото: PROFILCO

Абсолютна надійність завдяки високотехнологічній системі, спроектованій в прямих лініях із сучасною естетикою. Система забезпечує безпеку завдяки багатоточковому замиканню, забезпечує тепло- і звукоізоляцію з використанням термовставок 24 мм, а також відмінний захист від води і вітру в несприятливих кліматичних умовах. Підходить для конструкцій з високими та з низькими температурними вимогами.

Підйомно-розсувна теплоізоляційна система IQ580

Зразок підйомно-розсувної системи Profilco 580
Фото: PROFILCO

Реагування на сучасні архітектурні тенденції з мінімальними формами.

Його конструкція, поєднує в собі сучасний зовнішній вигляд з високою енергоефективністю. Привабливий сучасний вигляд нової розсувної системи ідеально підходить для великих проємів. Сучасний дизайн з вузьким перекриттям і сучасними прямими контурами, а також безпекою, абсолютною гідроізоляцією та звукоізоляцією, а також чудовими теплоізоляційними характеристиками пропозицій, безсумнівно, задовольнить найвибагливіші запити. Важливою перевагою системи є можливість реалізації розсувних і підйомно-розсувних конструкцій, що створює додаткову естетичність та однорідність дизайну в одному просторі.

Розсувна та L&S теплоізоляційна система IQ460

Зразок розсувної та L&S системи Profilco IQ460
Фото: PROFILCO

Система забезпечує однакові результати в плані абсолютної гідроізоляції та звукоізоляції, володіє відмінними теплоізоляційними показниками.

Завдяки високій безпеці та чудовому дизайну, ця система є полегшеною версією IQ580 для більш звичайних конструкцій. Додатковою перевагою системи є менша вага та підвищена економія.

Сонцезахисні системи

Алюмінієва пергола на фасаді будівлі для захисту від прямих сонячних променів
Система затінення в комплексі ERGOSE, Греція Фото: PROFILCO

Дослідження довели, що температуру приміщень будівель можна зменшити з 5 до 15 градусів, застосовуючи системи сонцезахисту. Вони також мають здатність поглинати/відбивати до 80% сонячної радіації, реалізуючи високу енергоефективність внаслідок зниження витрат на кондиціонування повітря до 40%.

PROFILCO ALUMINIUM SYSTEMS пропонує широкий асортимент систем сонцезахисту для високих вимог показників та дизайну конструкцій.

Будь-яка ідея може втілитися в життя.

Скляні огородження PR16

Зразок скляної огорожі
Фото: PROFILCO

З поручнями або без них, з прихованим або неприхованим профілем, залежно від потреб кожної конструкції, система скляних огороджень забезпечує безперешкодний огляд і прозорість в кожній точці встановлення.

Зокрема, новий профіль, розроблений з можливістю монтажу в землю, надає нашій наявній системі додатковий функціонал.

Виставковий стенд PROFILCO на виставці Hellenic Aluminum 2022
Фото: PROFILCO

Торговельна мережа

ГРЕЦІЯ – PROFILCO GR

 • Інофита
  53й км. Національного Шосе Афіни – Ламіа, 320 11, Інофита Віотіас тел.: (22620) 31753-4, факс: (22620) 30953, e-mail: info @ profilco.gr, www.profilco.gr

УКРАЇНА – ТОВ «Профілко УА»

 • Київ
  04073, вул. Сирецька, 25-А, оф. 202, тел./факс: (+38) 044 499-60-45(46), (+38) 050-445-06-99, e-mail: kiev @ profilcogroup.com.ua, www.profilco-ua.com
 • Одеса
  65017, вул. Поїзна, 1, тел.:+(38) 089-250-03-40, (+38) 050-392-06-60, e-mail: odessa @ profilcogroup.com.ua
 • Дніпро
  49087, вул. Калинова, 87, тел.:(+38) 050-447-31-06, e-mail: dnepr @ profilcogroup.com.ua
 • Львів
  80383, с.Малехів, вул. Вокзальна, 7 (+38) 095-284-71-10 e-mail: lviv @ profilcogroup.com.ua
 • Харків
  61037, вул. Плєханівська, 117 тел.: (+38) 050-445-06-99, e-mail:kiev @ profilcogroup.com.ua
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 44 499 XX XX +380 44 499 6045
+380 44 499 XX XX +380 50 445 0699

Нове та найкраще