REHAU вікнаREHAU вікна
Доповідач розказує про європейський стандарт монтажу

Академія REHAU: освітній простір для спеціалістів віконної галузі України

Ділимось досвідом, компетенціями та досягненнями
 222

Наша країна лише тепер наближається до запровадження профільної освіти для спеціалістів віконної галузі. Але поки процес триває, цю важливу місію вже 20 років успішно реалізує корпоративний тренінговий центр Академія REHAU в Україні.

Перед всіма нами стоїть завдання масштабної відбудови країни, і наявність достатньої кількості добре навчених фахівців будівельної галузі матиме критичне значення. Саме тому попри війну процес навчання в Академії REHAU не тільки не призупинявся, а й продовжує набирати обертів.

Тільки в першому кварталі 2023 року навчання в Академії пройшли 660 учасників.

55 років досвіду у підготовці спеціалістів віконної галузі

REHAU впевнено декларує 55 років досвіду у підготовці спеціалістів віконної галузі.

АКАДЕМІЯ REHAU народилась в Німеччині ще в 60-х, коли ринок ПВХ-профілів тільки формувався, а згодом перетворилась на галузевий корпоративний тренінговий центр з філіалами в різних країнах світу.

На початку 2000-х в Україні ми буквально стали першопрохідцями, запропонувавши партнерам спеціалізовані навчальні програми для різних категорій працівників віконної галузі – від спеціаліста виробничого процесу до продавця, яких не готував жоден профільний заклад.

Спеціалісти на відкритті навчального центру Рехау
2003 р. Відкриття Виробничо-експериментального центру Академії REHAU, м. Київ Фото: REHAU

На першому етапі ми зосередились на технічній підготовці персоналу. На базі Академії одразу відкрили виробничо-експериментальну лабораторію для проведення практичних занять із виробництва та монтажу віконних конструкцій. Обладнали її випробувальним Стендом для проведення тестувань конструкцій на водонепроникність, повітропроникність та опір вітровому навантаженню та обладнанням для перевірки міцності зварного шва.

Тестування стали невід’ємною частиною технічного аудиту Партнерів REHAU в рамках програми авторизації (АРП), а для відвідувачів Академії – наочною демонстрацією системного підходу REHAU до якості на всіх етапах – від розробки рішення до його реалізації на виробництві та подальшої експлуатації.

Сьогодні в портфоліо Академії понад 10 авторських семінарів-тренінгів, ворк-шопи для представників ОСББ та енергоаудиторів, фахівців із технічного нагляду, архітекторів, проектантів, студентів будівельних ВНЗ і багатьох міжнародних проєктів.

Фахівець Рехау розповідає можливості профільної системи REHAU SYNEGO
Презентація продуктів сімейства профілів REHAU SYNEGO Фото: REHAU
Стенд тестування для перевірки характеристик металопластикового вікна
Проведення тестувань конструкції компанії-партнера для підтвердження статусу Авторизованого Партнера REHAU Фото: REHAU

Освітні напрямки Академії REHAU 2023

Ми спостерігаємо попит на підготовку нових спеціалістів для заміщення персоналу, задіяного у бойових діях або вимушеного релокуватися, компанії готуються до масштабної відбудови, а деякі нарешті ухвалили важливе рішення розвивати свій бізнес із REHAU. Саме цими викликами продиктований зміст освітніх програм Академії REHAU на 2023 рік:

  • Базовий семінар з Аргументації продажів рішень REHAU дозволяє буквально з нуля виховати конкурентного кваліфікованого спеціаліста віконної компанії.
  • Семінари з монтажу та проєктування СПК – програми цих курсів корегуються під конкретну аудиторію – монтажників, проєктантів або менеджерів із продажів. Сучасний менеджер із продажів потребує знання основ проектування і нюансів монтажу, а технічний спеціаліст або монтажник все частіше стикається в повсякденній роботі з необхідністю спілкування з клієнтами, тож потребує спеціальних навичок продавця.
  • Майстер-класи з продажів – вчимось презентувати компанію, свій товар чи послугу, говорити мовою побажань та переваг для клієнтів, обирати виграшну аргументацію та стратегії продажів преміального сегменту.
  • Семінари по розсувних та дверних рішеннях REHAU та семінари-презентації новинок із нещодавньої виставки REHAU World of Windows 2022 – українці віддають перевагу всьому новому та інноваційному, і приватне будівництво не є виключенням. Зростаючий попит на великогабаритне засклення, теплі розсувні рішення в мінімалістичному дизайні, вишукані двері, смарт-продукти тощо вимагає від віконних компаній нових сучасних рішень – і ми вже готові їх запропонувати.
  • Семінар «Особливості декларування властивостей будівельної продукції в Україні та ЄС».
Доповідач розказує про європейський стандарт монтажу
Семінар REHAU Montage – європейський стандарт монтажу Фото: REHAU

Вікна зі знаком якості

Сучасні металопластикові вікна REHAU – це системний продукт, який поєднує в собі якість та надійність German Engineering рішень, європейський стандарт монтажу, експертність та висококласний клієнтський сервіс на кожному етапі – від проєктування конструкції до її експлуатації.

На цьому побудована сучасна програма підготовки персоналу компаній-партнерів. Це означає, що в кожному вікні REHAU, незалежно від того, в якому регіоні чи в якій компанії воно буде замовлено, приватний замовник має розраховувати на високу якість, довговічність, екологічність та сервіс.

Завдяки такому принципу єдиних стандартів знак REHAU Quality сьогодні є впізнаваним знаком якості REHAU, який для приватного замовника означає зручне і надійне замовлення вікон через мережу сертифікованих виконавців.

Вікно на стенді в навчальному центрі Рехау
Сучасне вікно REHAU – це системне рішення з одних рук Фото: REHAU

Сертифікат Академії REHAU – вагомий аргумент на користь вибору підрядника

Дослідження останніх років демонструють постійно зростаючий попит на експертність та підтвердження кваліфікації працівників компаній-підрядників. Клієнти хочуть бути впевненими, що потрапили до професіоналів, тож іменний Сертифікат Академії REHAU стає своєрідною візитівкою професіонала віконної справи. Віднедавна Сертифікат доступний в електронному форматі. Завжди під рукою в смартфоні чи на планшеті. Він є надійним кроком на шляху до довіри замовника і вагомим аргументом на користь вибору підрядника.

За 20 років функціонування в Україні АКАДЕМІЯ REHAU стала невід’ємною частиною експертного середовища віконної галузі країни і надійною освітньою платформою для старту професійної кар’єри тисяч новачків у віконній галузі. А для деяких і потужним поштовхом для старту власного бізнесу і подальшого його масштабування.

Долучайся до спільноти професіоналів віконної справи REHAU.
Заплануй своє навчання в Академії REHAU Window Solutions.
Деталі на офіційному сайті компанії, або за телефоном Інфолінї REHAU: 0800-30-8888

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
0800 308 88 XX XX 0800 308 888
0800 308 88 XX XX +380 50 150 4942
vikna.ua

Нове та найкраще