Приміщення віконного салону зі зразками продукції

Viknar’off Kyiv: ми пропонуємо новий рівень обслуговування та відмінну якість вікон й дверей

Viknar’off відкрив шоурум у Києві на бульварі Тараса Шевченка, 54/1
 6 952
У жовтні відкрито столичне представництво заводу з виробництва вікон та дверей Viknar’off. Тернопільський завод — один із найбільших виробників вікон в Україні, який завдяки автоматизованому виробництву забезпечує ідеальне поєднання ціни та якості.
Сергій Захарчишин та Олена Гопкало тиснуть руки після підписання документів
Компанія Viknar’off представляє вікна та двері у 16 регіонах України та 12 країнах світу. Фото: Viknar’off

Які послуги новий салон пропонує дилерам та їхнім клієнтам? Це call-центр для приймання замовлень від дилерів Viknar’off чи щось більше?

— OKNA.ua
Олена Гопкало:
Коли з’явилася ідея відкриття салону, у першу чергу, ставилася мета запропонувати київському споживачеві якісні вікна та помірні ціни на них.
Але одним із головних завдань шоуруму є надання комплексу послуг:
 • ● приймання дзвінків;
 • ● консультація згідно з асортиментом всієї віконної лінійки Viknaroff;
 • ● прорахунок замовлень;
 • ● можливість наживо ознайомитися з продукцією.
Я хочу запропонувати своєму рідному місту новий рівень сервісу та комфорту, оскільки аналогів нашого шоуруму в Києві немає

директорка Viknar’off Kyiv Олена Гопкало

Дилери та їхні клієнти в салоні можуть наочно ознайомитися зі зразками асортименту, наприклад:

 • ● портальна система,
 • ● алюмінієва розсувна конструкція,
 • ● вікно з надміцним акриловим покриттям,
 • ● двері з системою Smart Home тощо.

Як було прийнято рішення про відкриття? І чому Viknar’off?

— OKNA.ua
Олена Гопкало:
З моменту початку професійної діяльності весь цей час я готувалася до створення такого салону. Шукала людей, з якими можна було б втілити цю ідею в життя, вивчала ринок тощо. І коли я побачила, що після повномасштабного вторгнення, компанія Viknar’off однією з перших відновила свою діяльність, то прийшла до висновку, що настав час діяти. Коли потрібно відновити економіку країни, кожен громадянин має знайти свій фронт, на якому він здатний зробити свій внесок.

Також варто додати, що на вибір вплинула міжнародна діяльність Viknar’off, яка експортує вироби до 12 країн світу, в тому числі до Німеччини, Мекки європейського віконного бізнесу. Тобто виготовлені вікна та двері відповідають високому рівню якості європейських країн.

Чим ваш салон привабливий для дилерів? І як ви допоможете їм розвиватися разом з вами?

— OKNA.ua
Олена Гопкало:
Наш салон представляє Viknaroff в місті Києві. Його основне призначення — обслуговування потреб віконних дилерів. Наприклад, ми пропонуємо дилерам проводити зустрічі з потенційними клієнтами саме в салоні, оскільки це підвищує довіру до них самих та до бренду загалом.

Також перед нами стоїть завдання запропонувати такий комплекс послуг, який би переконав нових дилерів співпрацювати з нами. До їх послуг:

 • ● зв'язок з менеджером 24/7,
 • ● адресне доставляння,
 • ● прогнозовані строки виготовлення,
 • ● широкий асортимент,
 • ● відмінна якість,
 • ● власний склад у Києві,
 • ● зручна логістика.

Попри популярність Viknaroff в інших регіонах, зараз у Києві не висока представленість бренду, тому дилери першої хвилі матимуть перевагу у невисокій конкуренції, зберігаючи високий рівень сервісу та бездоганну якість.

Також компанія допоможе збільшити кількість замовлень за допомогою рекламних компаній. Наразі вже працює реклама на спеціалізованій платформі OKNA.ua та запущена на відеобордах, планується реклама на транспорті, у соцмережах та співпраця з блогерами.

Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції OKNA.ua може не збігатися з думкою автора
Знайдіть всі свої архітектурні рішення через OKNA.ua: Натисніть тут щоб зареєструватися. Ви виробник і хочете налагодити контакт з клієнтами? Натисніть сюди.
+380 93 777 XX XX +380 93 777 7272

Нове та найкраще