ЧП Європейські склопрозорі конструкції

Виробник
Львів
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 97 649 7157
  • Опис
  • Досягнення
Опис

ЧП Європейські склопрозорі конструкції

ПП Європейські склопрозорі конструкції, один з провідних виробників металопластикових вікон та дверей у Львові та області. У своїй діяльності ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі відомих світових брендів: німецький металопластиковий профіль KBE та Rehau; український профіль WDS та TRIO; фурнітуру для вікон та дверей німецької фірми “Siegenia”. Німецька профільна система KBE, європейський лідер з продажу металопластикових систем є однією з наших основних комплектуючих.

Одним з пріоритетних напрямків нашого підприємства є виготовлення алюмінієвих вікон та дверей з профільних систем Yawal, Alutech, Zenit. Використовуючи властивості алюмінієвого профілю, ми створюємо конструкції практично довільних розмірів і з максимальним коефіцієнтом світлопроникливості, втілюючи в життя колись нездійсненні мрії архітекторів про “кришталеві палаци”.

Нашими кваліфікованими проектантами розробляються та проектуються конструкції з систем фасадного скління, систем напівструктурного та структурного скління, систем вікон, дверей та вітрин з підвищеною теплоізоляційною здатністю, систем внутрішніх перегородок та просторових конструкцій, алюмінієвих систем профілів для парників, автоматичних систем відкривання віконних та дверних конструкцій.

Алюмінієві конструкції покриваються порошковими емалями RAL будь-якого відтінку в залежності від побажань замовника. Новинкою є алюмінієві конструкції декоровані під текстуру дерева. Високопрофесійний колектив та власне виробництво, устатковане високотехнічним італійським обладнанням, дозволяють нам виготовляти якісні вікна та двері з алюмінієвого профілю у Львові та інших областях України.

комплектуючі

Профіль
KBE
WDS
ALUTECH
YAWAL
Фурнітура:
SIEGENIA
VORNE
Обладнання:
Aluma
Оновлення: 11.04.2017
Зареєстровано: 04.04.2017
Ідентифікатор: 40679
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/eurosklokonstruction
QR-код сторінки компанії Європейські склопрозорі конструкції
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Львів, вул. Пасічна, 93 а 79032
Популярність компанії
3280 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 494