ЧП Грищенко

Київ
Тел.:
+380 97 744 XX XX +380 97 744 7544
Залишити заявку
  • Опис
  • Досягнення

ЧП Грищенко

ЧП`Гріщенко` - це ексклюзивний дилер компанії Вінтера в м.Києві та Київській обл.Компанія Вінтера була створена в 2007 році. За короткий термін ми змогли зайняти гідне місце серед виробників металопластикових вікон України. Метою власників було створення динамічної і надійної компанії з інноваційними підходами в прийнятті рішень. Випускаючи вікна німецької якості, їх установка повинна відповідати німецькими технологіями - ось основна ідеологія компанії Вінтера. Асортимент пластикових профілів підібраний таким чином, щоб надати своїм клієнтам якісний продукт в різних цінових категоріях. Наша компанія тісно співпрацює з німецькою торговою маркою Schuco, яка є одним з провідних виробників, віконних і дверних систем. До складу компанії Вінтера входять два власних заводу, що дозволяє нам випускати продукцію належної якості та надавати цікаві умови співпраці своїм партнерам.

Компанія Вінтера використовує сучасні технології виробництва. Продукція виготовляється на новому високотехнологічному обладнанні, виробленому європейськими концернами (Німеччина, Італія, Словаччина).

Масштабність виробництва Ми вибрали обладнання з виробничими потужностями 800 вікон в день в Дніпропетровську і 500 вікон в день в Луцьку, для того, щоб всі наші клієнти могли отримати своє вікно вчасно. Компанія нараховує понад 200 співробітників.

Жорсткий контроль якості виробництва Ми знаємо, що таке німецька якість і готові запропонувати його Вам. Наша мета-це Ваша гордість за вікна, придбані в компанії Вінтера.

Кожному будинку своє вікно Ми вивчили особливості кожного будинку, і знаємо які вікна повинні стояти в цегляному будинку, панельному або в «сталінці».

Німецькій якості вікон - німецька якість сервісу Ми розуміємо, що якісне обладнання це ще не гарантія Вашого тепла і затишку в домі. Важлива і сама установка. У компанії Вінтера монтажні роботи проводяться професіоналами своєї справи. А наш сервіс це наша візитна картка.

Компанії, які пропонують аналогічні послуги

Оновлення: 18.01.2012
Зареєстровано: 18.01.2012
Ідентифікатор: 16149
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/grischenko
Центральний офіс
Київ, Софіївська Борщагівка вул. Соборна 46
Популярність компанії
2662 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 563
Вікна REHAU