ІДЕАЛ НТ

Постачальник
Луганськ
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 642 599 218
Моб.:
Loading +380 Показати телефон 095 5312 4444
Тел.:
Loading +380 Показати телефон +380 642 330 610
  • Опис
  • Досягнення
  • Контакти
Опис

ІДЕАЛ НТ

На нашу думку, вікна та двері у Вашому домі можуть бути дуже гарними і особливими. Для цього ми використовуємо всю нашу енергію і багаторічний досвід.
Всі системи мають естетично привабливий дизайн, відрізняються виключно білосніжною поверхнею. Завдяки легованої поверхні профілю з фірмового ПВХ високої щільності досягається незвичайна довговічність, особлива легкість в догляді і екстремальна стійкість до впливу навколишнього середовища.
Різноманітність застосовуваних систем дозволяє втілити в реальність ваші найсміливіші проекти.

Особлива увага приділяється стеклопакетам. Тут ми маємо можливість запропонувати Вам склопакети однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі, тоновані.

Багато людей, набуваючи металопластикові вікна, до кінця не розуміють, що ж таке ПВХ. Полівінілхлорид (скорочено ПВХ) - один з найбільш старих і традиційних синтетичних матеріалів, який застосовується при виготовленні металопластикових вікон. Продукція, зроблена з ПВХ, прослужить Вам більше 30 років, зберігаючи всі свої якості протягом усього часу експлуатації.

ПВХ - це термоізоляційний матеріал, не здатний до накопичення і утворення вологи і розвитку грибків. Ще одне з головних переваг таких вікон - стійкість до займистості і самозгасання в тому випадку, якщо вогонь добрався до вікна.

комплектуючі

Оновлення: 10.10.2011
Зареєстровано: 01.08.2007
Ідентифікатор: 4463
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
okna.ua/ua/ideallug
QR-код сторінки компанії ІДЕАЛ НТ
Посилання для мобільних пристроїв
ІДЕАЛ НТ на мапі
Центральний офіс
Луганськ, сел. Юбіленйний вул. Леніна 8 / 1 Україна Луганськ 91493